Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 07 19, 10:33)
Laba. Visoms po  4u.gif

Sestadieni krikstynos, o dar nemazai liko pasidarbuoti  doh.gif

Gal zinote kur pigiausiai Vilniuje graviruoja ant stiklo?  g.gif  4u.gif

Tik nebandyk graviruot akropolyje prie ermitazo kur yra juvelyrikos taisykla. Tragiskai atlieka darba kad ir nebrangiai. Pabandyk CUPe 5 aukste berods. Ten su lazeriuku ar kuo graviruoja, bet kaina nebuvo zveriska kai kalbejau tel. ir manau tikrai profesionaliai atliktu darba. Ir dar, ne visi stiklai tinka kiek girdejau g.gif
Atsakyti
O ar graviruoja pvz. vyno butelius? Mes norime svečiams dovanų po laikraštuką, vyno butelį, kad išgertų į mūsų sveikatą, ir dar ką nors...
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 19, 14:13)
Na tai tu turetai ruostis,ka ruosiasi pacios mamytes,nes tikrai tokiais laikais nesinori uzkraut kumu tuo,ko norim pacios.Be t mirksiukas.gif o kitos tikrai neperskaito musu minciu,apie ka mes svajojam,tad darom pacios,ir busim laimingos

Aš siūlyčiau susitikti su mamyte prie taurės vyno ir aptarti kokia norite, kad būtų šventė. Gal pasiskirstysite kuri ką pagamins ar užsakys, taip liks patenkintos abi pusės, kas sunkiai pavyksta, galima susidaryti tokią nuomonę paskaičius temas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 07 19, 12:13)
Aš siūlyčiau susitikti su mamyte prie taurės vyno ir aptarti kokia norite, kad būtų šventė. Gal pasiskirstysite kuri ką pagamins ar užsakys, taip liks patenkintos abi pusės, kas sunkiai pavyksta, galima susidaryti tokią nuomonę paskaičius temas smile.gif

Na kadangi as savo dukryte krikstinu ir noriu kai ko daugiau,nei tik ceremonija ir balius,tai darau pati,o kuma ruosia 2 zaidimukus,ir tiek,ir daugiau tikrai nieko is jos nereikalauju,o ji mazdaug zino ka as darysiu.O kumas jaunas,tai aplamai tyliu del jo pastangu lotuliukas.gif mes prie vyno taures negalim susest,tai bendraujam skype every day biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 07 19, 14:13)
Aš siūlyčiau susitikti su mamyte prie taurės vyno ir aptarti kokia norite, kad būtų šventė. Gal pasiskirstysite kuri ką pagamins ar užsakys, taip liks patenkintos abi pusės, kas sunkiai pavyksta, galima susidaryti tokią nuomonę paskaičius temas smile.gif

tai va kaip tik vakar su mamyte ir sedejau prie nealkoholinio vyno taures biggrin.gif kiek teko isklausti, tai nieko nedaro..paklausiau ka organizuojat, atsake nieko.....na dar trys savaites likusios, bandysiu bent jau zaidimu suorganizuot, patys savaji maziu krikstysim rudeniop, tai as pati zinau ka darysiu , tikrai bus ka veikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2010 07 19, 14:35)
tai va kaip tik vakar su mamyte ir sedejau prie nealkoholinio vyno taures  biggrin.gif kiek teko isklausti, tai nieko nedaro..paklausiau ka organizuojat, atsake nieko.....na dar trys savaites likusios, bandysiu bent jau zaidimu suorganizuot, patys savaji maziu krikstysim rudeniop, tai as pati zinau ka  darysiu , tikrai bus ka veikti smile.gif



O tai galetum tiesiai paklausti ko teveliai is Jusu tikisi 4u.gif nes zinau is patirties, kad buna tokiu tevu, kurie kviesdami tikisi, kad VISKUO pasirupins ir viska supirks krikstateviai 4u.gif
Atsakyti
Mes su mamyte jau iš anksto sutarėme, kas ką darys. Jau kai ji mane pakvietė būti kūma, aš paklausiau ką turėčiau padaryti, ko ji iš manęs tikisi bigsmile.gif vėliau dar susitikusios pasidalinome idėjomis 4u.gif manau svarbiausia kalbėtis, tartis 4u.gif smagu, kai po visos šventės sulauki ir padėkojimo, kad labai gražiai pasiruošta buvo blush2.gif dėkinga esu ir savo kolegai/krišto tėvėliui biggrin.gif (mes iš skirtingų pusių buvom),kuris rodė iniciatyvą ir pagalbą biggrin.gif
nuo tėvelių, mes krikštatėviai, gavome po puodelį su vaikiuko nuotrauka(puodelis juodas, bet kai įsipili karšto gėrimo-atsiranda nuotraukytė bigsmile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 17, 13:15)
Gal kuri zinote kur Kaune daro foto ant drobes?  g.gif


man padarė iš čia:

http://www.pictureha...lt/about/rossa/

QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 19, 12:11)
O baznycioje kaip vyksta viskas kas laiko vaikuti? mama ar kriksto mama?  g.gif

pagal tradiciją, tai mergytę laiko krikšto mama, berniuką - krikšto tėtis.
bet mano dukra labai nerami ir svetimų neprisileidžia, tai visą ceremoniją laikiau aš, tik per patį krikštą paėmė krikšto mama.
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif , ar man teko pradeti ruostis savo sunaus krykstynoms. Kriksto mamytei nenorejau uzkrauti daug darbo nes laukiasi o ir poto pacioje pradzioje zinau bus daug dziugiu rupesteliu tad tikrai nenorejau kad daug ruostusi tad pati imsiu visa iniciatyva, musu krykstynos spalio men mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida83 @ 2010 07 19, 15:44)
sveikos mamytes  4u.gif , ar man teko pradeti ruostis savo sunaus krykstynoms. Kriksto mamytei nenorejau uzkrauti daug darbo nes laukiasi o ir poto pacioje pradzioje zinau bus daug dziugiu rupesteliu tad tikrai nenorejau kad daug ruostusi tad pati imsiu visa iniciatyva, musu krykstynos spalio men  mirksiukas.gif

g.gif kiek žinau nėra gerai kai kūma laukiasi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 19, 11:51)
sveikutes, nupirkau vakar sau sukenele krikstynoms balta tokia, lengvos medvilnes, vyrui baltas kelnes ir maziukui kostiumeli  - balti marskineliai ir kelnytes, tikriausiai is medvilnes, neskiriu...., bet atrodo kaip linas (maziui kostiumeli nupirkau is indenu, labai fainas, veliau fotke imesiu. mokejau 6 eurus) thumbup.gif zodziu, jau pasipuose ir laimingi. liko nusipirkti skraiste, zvakes papuosima ir maziukui kokia kepuraite  thumbup.gif
visoms atsventusioms po  4u.gif saunuoles, kad tiek ruosiates...

Jei ne paslaptis kur pirkot sau suknele? as irgi noriu baltos lengvos, tik va nerandu... ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Nuo šiol ne tik skaitinesiu šią temutę, bet manau ir pati pasisakysiu ką suplanuosiu. Rugpjūčio gale būsiu nuostabaus berniuko krikšto mama. Gal kas galėtų i až parašyti bendro pašto adresiuką, gal iš ten kokių minčių pasigausiu.
Atsakyti