Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(ausriniuks @ 2010 07 17, 17:10)
Labas visoms,
musu krikstynos jau ivyko, sventeme praeita sekmadieni, viskas praejo super thumbup.gif

Labai gražūs visi darbeliai, šaunuolė, kad pati viską sugebėjot pasidaryti bigsmile.gif
Gera mintis su šokoladinėm monetom, kad smulkių ant saldainių senelis visada turėtų thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės,


šnd man krikšto mama grąžino maišelius pripildytus su kruopom, pinigais (įdėjo aplinkinių šalių valiutos), muiliuku (kurį persipiraku šnd naujai- spec krikštynoms iš Rygos manufaktūros... aš jau mačiau prieš jai duodama tuos maišelius tą muiliuką pirkti, bet nedrįsau sakyt - o tai dar paskui sakys, kad skraistė pigesnė už kažkokį muiliuką) ir t.t. - tipo tu čia viską organizuojiesi, tai ir tuos maišelius dėk kur nori... - ką aš ten stovėsiu ir šnekėsiu kažką... na, žinau, kad ji nedrąsi kalbėti auditorijai, nes per mano 30-metį visą vakarą mokės mintinai žodžius prie stalo, o taip net ir nepaskaitė... tai va, ji tik ruošiasi kūmų spaudimui, jei jis dar aplamai šiais laikais vyksta ir viskas... nors torto irgi nesiruošia... taip kad mamukas turėsiu atlaikyt viską... gal tėvelis prižiūrės dukrytę, kol nemiegos...
vat todėl ir dovanėlėmis ruošiuos keistis su tėveliu - taip pagerbsim bent jau vienas kitą, nes iš kūmų panašu kad nieko nebus...
sakysit, kad kūmai gal nieko nežino apie šiuos zababonus - žino, dar ir kaip... dar aš nesiruošiau krikštynoms, o jie jau žinojo kad bus kūmais, tai ji jau buvo įlindus į interą ir man vardino, kad tas ir anas būna... tada dar sakiau, kad nieko nedarysim... nes dar nebuvau nieko apgalvojus...
o dbr būtų bent jau sakius, pasidalinam ką nors...ar bent jau kokį vieną žaidimuką būtų apsiėmus suorganizuoti... bet ką čia komanduosi kitus... - ir taip jau manau sulauksiu reakcijos, kad ,,nežino ką išsigalvot"... dabar jau gailiuos, kad parodžiau aplamai jai scenarijų...
svarbiausia, tai sau rūbai - kaip kad ir piršliaujant per mūsų vestuves buvo - patys brangiausi ir ryškiausi, o dovanai skyrė vos 30 lt... ir manau neišleis daugiau kaip 300 lt (čia su auka kunigui) ... na dovanos tai neskaičiuoju, nes jau čia jau kiekvieno svečio pareiga... ir žinau, kad iš tėvų tikrai gaus materialinę paramą... savo vaiko krikštynoms - anytai pateikė sąskaitas, kad ta viską sumokėtų... gal ir dabar pateiks... nu man dzin, aš darausi, kaip aš noriu...
dar ir krikšto skraistę pasiguodė, kad brangią pirko (29 lt) , nes kitur matė per pus pigiau... nu tiek, kad sutiko bažnyčioj sumokėti - irgi ruošės mažiau duoti... sakiau, jei jums per brangu- dėkimės per pusę, nes ten toks kunigėlis, kad per mažai gavęs, gali kompilmentų pažert... bet tai, jau ne ne ne.... sumokėsim...

o merginos čia jūs man patarėt tais dėžutes stikliukais apklijuot.. o kaip tai daroma? iš kur tų stikliukų gaut? ar su jais nesusižalotume? bet man kažkaip nesinorėtų visą dėžutę jais klijuoti- gal tik viršų, o viršus tai nelabai ir ,,riebaluotas" labiau apačia, šonai....

ir dar ir mes prašom kokios nuorodėlės muzikytei, kuri tiktų uždėti ant skaidrių CD... video mes irgi turim, bet nerodysim svečiam, nes per ilgu... o dabar kaip tik ruošiu skaidres...

na, viskas labanakt.
oi, jau kaip laukiu, kada viskas praeis... po to ruošiuos į krikštamames- ten reiks pasiruošt per kelias sav biggrin.gif bet čia tik tolimesnių draugų dukra , tai jau nedarysiu jokių dovanėlių, gal tik kokius įsakymus, ar kokį žaidimuką - užvesiu pačią mamą ant kelio ir pasitarsim...

P>S> jau vakar kai vaikčiojau visa pikta kaip karas- tai MB griebės daryti ką tik rado - iškarpė etiketes, atskanavo foto... šnd jau prakalbo, kad gal reiks laisvą dieną prieš kirkštynas pasiimti thumbup.gif na, lakstymo tai bus ne mažai- jau susidariua sąrašus, kas dar ką turi padaryti, ką iš ko pasiimt, ką susidėti vežtis ir t.t. - nu gal per du kartus susitalpinsim... skambinsiu pirmadienį dėl torto- tik kad kaži kokį sakytis per tokius karščius, kad nepasileistų... dėl krikštadėžės- kažkodėl širdy knirba, kad ji dar nė nepradėta, nors paduota prieš du mėn..... na, žodžiu , smagūs rūpestėliai, tik kad jau viskas per ilgai tęsiasi....
Papildyta:
o dėl podžiaus- tai Suvalkijoj irgi taip vadinama - bent jau mūsų giminėj... mano puskė taip ir kreipias į mano tėvus : ,,podi, pode"... oi, kiek mes dar visko ,,netaisyklingo" vartojam savo šnekamojoj kalboj doh.gif

o kokius saldainius duoti vaikams prie bažnyčios? krikštyninius, ar bet kokius paprastus... parisvežiau šnd spec tam reikalui iš mamos apvalų gražų krepšelį... o gal į tą krepšelį susidėti tuos maišelius ir vežtis pašventinti į bažnyčią? ar kas šventinot tuos visus maišelius? kažkuri rašė, kad vežės į bažnyčią...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 17 liepos 2010 - 23:27
sidrulka man taves labai pagailo... nori, kad vaikui butu geraiau, ir turi verstis per galva... esi saunuole 4u.gif jau jusu krikstateviai doh.gif
Atsakyti
Dekui visoms uz grazius zodelius 4u.gif Visos geros idejos atejo tik su jusu pagalba, sita foruma beskaitinejant. Medines dovaneles isdegintos taip pat mano pacios.
Esu is Suvalkijos, taigi cia dazniausiai i kriksto tevus tik taip ir kreipiamasi: podi, pode.
Atsakyti
merginos, jei kuri turit man kokį atsakymuką į mano pateiktus klausimus, tai rašykit į až, nes jau nebenoriu gaišintis brangaus laiko su forumu... skaidrės, senoviškų foto skanavimas, albumo paruošimas, laikraštukas maketuojamas- eiks pasitart, peržiūrėt, sutvarkyt žaidimų ,,uodegėles", na ir t.t.... einu dbr dar mažei užsakyt pampersų, nes liksim krikštynoms be pamperių lotuliukas.gif ir dar gal sakiua paieškosiu intere kokio balto lietsargiuko nuo saulės.... - kažin verta? bus iš to kokios naudos? vis tiek mažė bus nešama nat rankų... gal neverta...

ačiū Dievui, yra dar gerų žmonių,mes neužsisakinėjom nei filmavimo, nei foto- tik ateljė - tai pusbrolio žmona sutiko pafilmuot- susimontuosim patys ir bus čiki... nuotraukų montažiukų irgi paprašysiu pas auksarankes.. o foto prie stalo juk ir nereikia...

mūsų blodinas kiba iškepė nuo karščio šnd - ar kaupia naujas žinias replikoms lotuliukas.gif o gal į kitą forumiuką persimetė... nu žinokit, kai jis įvaikinomo forume su tokiom replikom švaistės, tai buvo tikrai žiauru doh.gif

va, įmesiu suknutės foto.... nėrė viena čia neseniai pradėjus lankytis mamytė wub.gif ačiū jai labai už šį grožį wub.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 17 liepos 2010 - 23:42
ir dar... panikė sau krikštynų proga ko gero pasidovanos dantukus.... šnd apžiūrėjo kaimynė pati užauginus 6 vaikus- tai jau ji labiau nusimano - užmatė baltuojančias dantenukes.... tfu tfu tfu, kad tik be viduriavimų ir tempų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2010 07 18, 00:37)

va, įmesiu suknutės foto.... nėrė viena čia neseniai pradėjus lankytis mamytė wub.gif  ačiū jai labai už šį grožį wub.gif
user posted image


dar čia nesimato mūsų ,,ridikiulio" , skrybėlaitės, juostytės (dar nžn ką dėsiu- bus matyt pagal dieną) ir žvakės sijonėlio...- jie visi taip pat nerti wub.gif kai ką ir pati nunėriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 07 18, 00:19)
sveikutės,

sidrulka nu tu saunuole wub.gif
rubeliai pasakiski thumbup.gif

o maisiukus as nesiu sventinti mirksiukas.gif klausiau kunigo,sake pasventins.
Atsakyti
Na va, būna, kad vieniems rūpi, kitiems- dzin. Mes du vaikus krikštijom, ana krikštamotė niekuo nesidomėjo, ačiū Dievui nors viską susipirko ką reikia. Kalbėjom, kad kuo daugiau rankų darbo būtų, man tai gražu ir miela. Aš mezgiau kojinaites, ji -pirko. Aš dekoravau stiklainiukus cukrui ir druskai, ji- supylė į celofaninius maišiukus. Muilinę ir dekoravau, ji- tik muilą nupirko. Nesakau, kad tai blogai, bet man atrodė, kad viskas buvo atsainu, atmestina, be jokio džiaudsmo, norėjo, kad tik kuo greičiau padaryti ir baigti. Vaikų tėveliai ir nieko neruošė, sužinojo, kad aš ruošiu, kad lankausi SM, tai tiesiog leido mums pasireikšti biggrin.gif Aną kartą kalbėjom, tai sakė, dar viskas nesusugulėjo, dar liko tas jaudulys. Vadinasi mano triūsas nenuėjo veltui biggrin.gif O dovana nuo krikštasūnio dar ruošiama 4u.gif Kažin ką gausim g.gif Spėju, kad tai bus krikštynų nuotraukų albumas bigsmile.gif Jetus, kaip norėčiau tokios dovanos 4u.gif
Atsakyti
Sidrulka, kokia graži tavo panelelytė bus su tokia suknute thumbup.gif bigsmile.gif
Tikiuosi įvertins VISI tavo tokį triūsą doh.gif aš tiek kantrybės neturėčiau blush2.gif
O prie bažnyčios mes turėsim paprastų saldainių, vardiniai tik namuose ant saldaus stalo bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 07 17, 05:44)
Pasidalinsiu as is kur emiau visas etiketes, remelius, sokoldau popierelius 4u.gif  4u.gif

etiketes

etiketes saldainiam,s sokoladui

remeliai


aciuks.gif Ačiū už nuorodas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 17, 07:03)
pasirodau krisktadeze kur viena auksaranke padare 4u.gif


wow bigsmile.gif labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 07 18, 00:37)
merginos, jei kuri turit man kokį atsakymuką į mano pateiktus klausimus, tai rašykit į až, nes jau nebenoriu gaišintis brangaus laiko su forumu...  skaidrės, senoviškų foto skanavimas, albumo paruošimas, laikraštukas maketuojamas- eiks pasitart, peržiūrėt, sutvarkyt žaidimų ,,uodegėles", na ir t.t.... einu dbr dar mažei užsakyt pampersų, nes liksim krikštynoms be pamperių lotuliukas.gif  ir dar gal sakiua paieškosiu intere kokio balto lietsargiuko nuo saulės.... - kažin verta? bus iš to kokios naudos? vis tiek mažė bus nešama nat rankų... gal neverta...

ačiū Dievui, yra dar gerų žmonių,mes neužsisakinėjom nei filmavimo, nei foto- tik ateljė - tai pusbrolio žmona sutiko pafilmuot- susimontuosim patys ir bus čiki... nuotraukų montažiukų irgi paprašysiu pas auksarankes.. o foto prie stalo juk ir nereikia...

mūsų blodinas kiba iškepė nuo karščio šnd - ar kaupia naujas žinias replikoms  lotuliukas.gif  o gal į kitą forumiuką persimetė... nu žinokit, kai jis įvaikinomo forume su tokiom replikom švaistės, tai buvo tikrai žiauru doh.gif

va, įmesiu suknutės foto.... nėrė viena čia neseniai pradėjus lankytis mamytė wub.gif  ačiū jai labai už šį grožį wub.gif
user posted image


dieve kokia grazi suknute numireliui...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 07 17, 23:19)

sveikutės,
vat todėl ir dovanėlėmis ruošiuos keistis su tėveliu - taip  pagerbsim bent jau vienas kitą, nes iš kūmų panašu kad nieko nebus...
sakysit, kad kūmai gal nieko nežino apie šiuos zababonus - žino, dar ir kaip... dar aš nesiruošiau krikštynoms, o jie jau žinojo kad bus kūmais, tai ji jau buvo įlindus į interą ir man vardino, kad tas ir anas būna... tada dar sakiau, kad nieko nedarysim... nes dar nebuvau nieko apgalvojus...
o dbr būtų bent jau sakius, pasidalinam ką nors...ar bent jau kokį vieną žaidimuką būtų apsiėmus suorganizuoti... bet ką čia komanduosi kitus... - ir taip jau manau sulauksiu reakcijos, kad ,,nežino ką išsigalvot"...  dabar jau gailiuos, kad parodžiau aplamai jai scenarijų...
svarbiausia, tai sau rūbai - kaip kad ir piršliaujant per mūsų vestuves buvo - patys brangiausi ir ryškiausi, o dovanai skyrė vos 30 lt... ir manau neišleis daugiau kaip 300 lt (čia su auka kunigui) ... na dovanos tai neskaičiuoju, nes jau čia jau kiekvieno svečio pareiga... ir žinau, kad iš tėvų tikrai gaus materialinę paramą... savo vaiko krikštynoms - anytai pateikė sąskaitas, kad ta viską sumokėtų... gal ir dabar pateiks... nu man dzin, aš darausi, kaip aš noriu...


Sveika,
matosi, kad ruošies, pergyveni, gal ir nervinga jau kažkiek, gal ir apmaudas sukilo. Tikiuos kad tik tiek, nes man keistas pagrindinis dalykas - panašu, kad imat į kūmus žmones, kurie jums nepatinka, kurie jus nuvylė jau per vestuves.
Krikštynos dar krikštynom, kaip šventė, be pati esmė gi išrinkimo krikštatėvių, ne tik bažnyčioj vaiką palaikyti. O paskui iki pilnametystės jį pagloboti, padėti auklėti.
Ir pastaba, kad per mažai skyrė krikštynoms... bet per gerai rengiasi...
Nu nepyk, neskaniai kažkaip skamba schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siggy: 18 liepos 2010 - 18:35