Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Graziu krikstynu visoms,kurios ryt svesit 4u.gif
Atsakyti
Gero oro ir dar geresnės nuotaikos švenčiantiems rytoj. mamytėms ir krikšto mamytėms kuo mažiau jaudulio.

o man vakar ,,juoda" diena buvo- suparino tai, kad visgi brolio šeima nedalyvaus... mat brolio tą savaitgalį 45- baisus jubiliejus ir neįmanoma sodo namelyje švenčiamo baliaus nustumti pirmyn ar atgal... ai, čia tik pretekstas... o iš tikrųjų priežastys nedalyvavimo susikaupę iš anksčiau... bet jau galvojau tikrai dalyvaus... įsivaizduoju , kai nefaina bus mano mamai- ji taip nori gražių santykių tarp mūsų, bet... tai aišku ji man aiškins, kad aš čia kalta dėl brolio nedalyvavimo... nes martukei nesako nė pusės blogo žodžio- ji angelas prieš dukrą.... nu vienu žodžiu... bet tai raminuos, nes čia kažkuri jau raštė, kad net savi tėvai nedalyvavo...
dar vieni svečiai atpuolė, nes dirba tą dieną... tia jau man visai liūdna... bet tai pasikviečiau dar kolegę į tą vietą... gėda kviest taipjau gan per vėlai... bet ji supratinga moteris... tikiuos sudalyvaus ir man bus linskmiau dėl savo geriuasių draugių- gal bent tos įvertins mano triūsą... gal...


tai kaip merginos su tuom scenarijaus eiliškumu ; kam padėkos, įsakymai pirmiausia? ar tėveliams, ar krikšto tėvams ar seneliams?- kad paskui dar vėl kurių neįžeidus doh.gif
Papildyta:
ai, va, dar patarkit, kuom galima būtų papuošti dovanėlių svečiams ,,tortą"- na tą iš trikampių dėžėlių, kurios kaip minėjau, jau man prarado savo gražią išvaizdą ... gal kokiais žiedlapiukais pabarstyti ar apdėti kuom nors... kokių jums minčių kyla?
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 07 17, 00:31)



Del datos,....tai kodel tu nepasirinkai kitos datos,juk zinojai kada brolio gimtadienis,tai butu neturejes kitos iseities,kaip tik dalyvaut,arba parodyt,kad vis delto debesukas yra virs jusu. ax.gif

Del dezuciu-viena mintis kilo,kad apklijuot sudauzytais spalvotais stikliukais visa dezute blush2.gif graziai atrodytu,ir dezute tai jau tikrai laikytu,kaip torta ir graziai atrodo toki dalykai.Bet jei persigere riebalais,tai vargu ar laikysis klijai g.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu as is kur emiau visas etiketes, remelius, sokoldau popierelius 4u.gif 4u.gif

etiketes

etiketes saldainiam,s sokoladui

remeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merrgicka: 17 liepos 2010 - 07:44
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 17, 09:21)
Del dezuciu-viena mintis kilo,kad apklijuot sudauzytais spalvotais stikliukais visa dezute blush2.gif graziai atrodytu,ir dezute tai jau tikrai laikytu,kaip torta ir graziai atrodo toki dalykai.Bet jei persigere riebalais,tai vargu ar laikysis klijai g.gif

Dar priklauso kokie klijai bus naudojami, bet apskritai prie popieriaus turi bet kokia medžiaga neblogai kibti smile.gif
Atsakyti
pasirodau krisktadeze kur viena auksaranke padare 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 17, 10:03)
pasirodau krisktadeze kur viena auksaranke padare 4u.gif
user posted image


Labai graži thumbup.gif
Kas darė? Ilgai darė? Klaipėdoje? Kiek kainavo, jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti
labas rytas merginos, grazuas sestadienio svenciantiems. as vakar visa diena sedejau prie filmuko, lipdziau nuotraukas ir video. tik vat fono jokio nerandu, tai galvoju kokia cia dainele uzdeti, kad butu super.... unsure.gif laikrastukas irgi dar laukia koregavimu ir papuosimu, fotkiu ikelimu.... na darbo dar daug...daug... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 07 17, 08:44)
Pasidalinsiu as is kur emiau visas etiketes, remelius, sokoldau popierelius 4u.gif  4u.gif

etiketes

etiketes saldainiam,s sokoladui

remeliai

thumbup.gif Ačiū, kaip tik reikėjo 4u.gif
Atsakyti
merginos, norejau uzklausti, kur pigiau butu laikrastukus atspausdinti Vilniuje ar Siauliuose?
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 07 17, 06:44)
Pasidalinsiu as is kur emiau visas etiketes, remelius, sokoldau popierelius 4u.gif  4u.gif

etiketes

etiketes saldainiam,s sokoladui

remeliai



bet cia..ne worde...kaip irasyti varda ..et...
gal kuri turite worde..ieskau ieskau...jau nebezinau kur ieskoti net... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2010 07 17, 08:52)
thumbup.gif  Ačiū, kaip tik reikėjo  4u.gif


o kaip tu pasinaudojai..kaip varda irasei ...gal as visai vista jau doh.gif
Atsakyti
Gal kuri zinote kur Kaune daro foto ant drobes? g.gif
Atsakyti