Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 16, 20:12)

Man tai keista-žmogus, jei tiesą pasakius, matosi apsiskaitęs, (na įsiskaitykite į jo postus blush2.gif ), istorijos žinios, ir panašiai, sintaksė, leksika, zino kur kableliai, kaip sudestyt teisingai sakinį. Bet kodėl savo išmanymą deklaruoja taip needikvačiai?
Tik supraskit mane teisingai, as tikrai neginu, bet man labai keista...Kai peza bet ka ir net rasyt nemoka, viskas aisku, bet cia...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo torturo: 16 liepos 2010 - 19:52
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 08, 09:23)
Niu net pati negaliu patikėt bigsmile.gif  - pagaliau žinokit  šampanui etiketę
susimeistravau - t.y. pakišau fotkę po apačia  thumbup.gif 

einu dabar dar kažką gamint  lotuliukas.gif



Sveikos super mamos, gal galiu sužinoti kaip tą šampano etiketę pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(sablina @ 2010 07 16, 21:05)
Sveikos super mamos, gal galiu sužinoti kaip tą šampano etiketę pasidaryti.


nu labas...sablyna.
O kam tau ta sampano etikete?
Atsakyti
kam kam? taigi kokia vaikų šventė be pjankės? smile.gif

o jei rimtai, nepulkit blondino, geriau išmokit skaityti jo žinutes
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 16, 15:58)

bet va ką karštam patiekalui daryti tai neįsivaizduoju  doh.gif


aš darau "puntukus" su grybų padažu,ryžiais, šviežiom daržovėm i lėkšte puošiu apelsino skiltele.
Kalakutienos faršo rutuliukai su džiovintų slyvų, graikinių riešutų, džiovintų abrikosų ir sviesto įdaru. Voliojau geltonuose pabarstukuose, apviriau riebaluose ir iškepiau orkaitėj. Kadfangi ryt nebus kada juos kelti, tai tik pašildysiu ir serviruosiu. Ryžius dėsiu "bokšteliais". Daug darbo, bet atrodo įspudingai ir labai labai skanu. Jei kas nors prisimins ir nufotkins, įkelsiu foto maždaug pirmadienį smile.gif

Atsakyti
QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 16, 22:00)
aš darau "puntukus" su grybų padažu,ryžiais, šviežiom daržovėm i lėkšte puošiu apelsino skiltele.
Kalakutienos faršo rutuliukai su džiovintų slyvų, graikinių riešutų, džiovintų abrikosų ir sviesto įdaru. Voliojau geltonuose pabarstukuose, apviriau riebaluose ir iškepiau orkaitėj. Kadfangi ryt nebus kada juos kelti, tai tik pašildysiu ir serviruosiu. Ryžius dėsiu "bokšteliais". Daug darbo, bet atrodo įspudingai ir labai  labai skanu.  Jei kas nors prisimins ir nufotkins, įkelsiu foto maždaug pirmadienį smile.gif


kaip tavo edalas susijes su isventinimu i kryziuocius?
Atsakyti
mamos...tiksliai...o kaip pasidaryti sampano etikete...arba ne sampano...bet etiketes man reiketu............ g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 16, 22:52)
mamos...tiksliai...o kaip pasidaryti sampano etikete...arba ne sampano...bet etiketes man reiketu............ : hm  : hm

pasantykiauk lytiskai su sampano fabriko direktorium.
Ir etikeciu gausi.
Ir buteliu.
Ir banderoliu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
na vat rytoj jau krikštynos bigsmile.gif

bijau to karščio doh.gif o ir rūbai ne patys vėsiausi doh.gif 4u.gif bet kaip nors rolleyes.gif
viskas supakuota, surišta... bigsmile.gif tikuosi nieko nepamiršau g.gif ax.gif
tik liūdna, kad nespėjo padaryti mūsų vienos dovanos doh.gif tiksliau žioplumas kitų žmonių sumaišė doh.gif darėm drobės paveikslą iš nuotraukų doh.gif bet copy1 sumaišė viską doh.gif atsiprašinėjo visi, bet kas iš to... verysad.gif na dabar jau ne taip pergyvenu 4u.gif teks dovanot vėliau mirksiukas.gif
po krikštynų įkelsiu nuotraukėles ir pasakojimą 4u.gif
ačiū visoms už pagalbą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 16, 22:09)
Sveikos 4u.gif
na vat rytoj jau krikštynos bigsmile.gif


vėsesnio oro nei šiandien ir gražių krikštynų 4u.gif

mūsų ir jau ryt, labai nervinausi visa savaite, o šiandien jau rami smile.gif
Atsakyti
O as ryt irgi krikstinu sesers mergyte,ir dar kaip tycia susirgo jinai,tai net noro nera ruostis,nes mergytes nebus sventeje,tik ceremonija svarbiausia atlaikys ir fotosesija ir isvez ja namuciu..... verysad.gif O dar ir mano pacios vaikai sloguoja...nervuoja toki orai doh.gif


Linksmu svenciu kas svesite ..... 4u.gif 4u.gif ir vesaus oro... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 16, 23:32)
vėsesnio oro nei šiandien ir gražių krikštynų  4u.gif

mūsų ir jau ryt, labai nervinausi visa savaite, o šiandien jau rami smile.gif

Jums taip pat 4u.gif 4u.gif
Atsakyti