Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 16, 13:09)
jis ne tik smaukosi apsiseilejes, bet kolekcionuoja jusu avatarus, kuriuose pavaizduoti tokie mazi apsiseileje vaikuciai.
Ka jis su jais darys...vienas kryziuociu dievas tezino.


O kai isidedi avatare cigarete jautiesi tikras vyras? Bent toks budas pasijausti VYRU, kai kelnese tuscia.. Biednas tu vaikas, turetu sunku tau buti gyventi.. jei reikia - galima ir nemokamai pas psichologa.. o ypac, kur sienos minkstos.. girdejau, buve palatos draugai jau taves pasigedo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(delniukai @ 2010 07 16, 13:45)
Nu koks tu  fainuolis. Superinis, protingas, iskalbus, ismanus gal ir grazuolis dar wub.gif . Ir turbut ne kryžiuotis kap kad daugelis. Tiesiog svajone wub.gif .
Bet ka as cia  verysad.gif juk tik boba esu. Sena, kvaila ir dar kryžiuotė. Man (turbūt ir daugeliui) apie toki blondiną tik pasvajot ir lieka verysad.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
išvis nuo kada durnyne internetu leidžiama naudotis!? blink.gif
Atsakyti
sveikos,
atsidariau temute ir pagalvojau ar cia papuoliau blink.gif
pasirodo cia, as tai i tema noriu pasakyt, va laikrastuka sumaketavau ir galvoju kad brangiai gaunasi atspausdint ax.gif o drauge pasiule nespalvotai ant spalvoto popieriaus ir ka jus manot, super gavosi thumbup.gif tevam ir kriksto tevam tik spalvotus padarysiu ax.gif
kas cia dar, ai niekur dukrytei nerandu basuciu graziu puosniu... ir sau sukneles ax.gif
dar paklaust noriu o jus vakare kavinej pvz perrengsit dukrytes? perkat ka specialiai papuost?
ir dar klausimas, nuo kada vaikam(sveciam) reikia papildoma vieta uzsakyt prie stalo, ar tik karsta patiekala? bus ir 3, ir 5, ir 10 metu vaikai nzn...kaip jus darot?
Atsakyti
QUOTE(vaidacka:) @ 2010 07 16, 15:01)
sveikos,
atsidariau temute ir pagalvojau ar cia papuoliau  blink.gif
pasirodo cia, as tai i tema noriu pasakyt, va laikrastuka sumaketavau ir galvoju kad brangiai gaunasi atspausdint  ax.gif  o drauge pasiule nespalvotai ant spalvoto popieriaus ir ka jus manot, super gavosi  thumbup.gif  tevam ir kriksto tevam tik spalvotus padarysiu  ax.gif
kas cia dar, ai niekur dukrytei nerandu basuciu graziu puosniu... ir sau sukneles  ax.gif
dar paklaust noriu o jus vakare kavinej pvz perrengsit dukrytes? perkat ka specialiai papuost?
ir dar klausimas, nuo kada vaikam(sveciam) reikia papildoma vieta uzsakyt prie stalo, ar tik karsta patiekala? bus ir 3, ir 5, ir 10 metu vaikai nzn...kaip jus darot?



As 7 metu mergaitei jau uzsakiau atskira vieta, juk jau suvalgo porcija visa mirksiukas.gif
Atsakyti
Stai as jau uzsisakiau, kad issiuvinetu ranksluostukus krikstoteveliams, nes man tai norisi, kad dovanot kazka, ka tikrai naudos, o ne numes i pakampe, tik va suku galva, ka dovanoti mociutems g.gif Visiems sveciams, galvoju suverti is karoliuku po angeleli, kuri greiciausiai desim prie kiekvieno vietos, dar turiu minciu, kad i tokius mini vezimelius, kuriuos uzsekiau, labai jau faini wub.gif , visai seimai ideti kokiu saldainiuku...Va tokiu minciu turiu del dovaneliu, tik patarkit ka MOCIUTEMS DOVANOT doh.gif
Ir kvietimukus, jau daugiau maziau sumasciau, kai padarysiu, imesiu nuotraukike...
Atsakyti
QUOTE(vaidacka:) @ 2010 07 16, 13:01)
ir dar klausimas, nuo kada vaikam(sveciam) reikia papildoma vieta uzsakyt prie stalo, ar tik karsta patiekala? bus ir 3, ir 5, ir 10 metu vaikai nzn...kaip jus darot?

O as tai tik karsta uzsakysiu tokiems vaikams,o salto ne,nes uzteks tikrai,kiek gi jie ten valgo.Saldumynais pasisotins lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidacka:) @ 2010 07 16, 15:01)

ir dar klausimas, nuo kada vaikam(sveciam) reikia papildoma vieta uzsakyt prie stalo, ar tik karsta patiekala? bus ir 3, ir 5, ir 10 metu vaikai nzn...kaip jus darot?

na kadangi as dirbus prie tokiu reikalu, tai as issirdies patariu, kad vaikui,kuris neranda bendros kalbos su suaugusiais, tik pasakyt kavineje, kad padetu kede, jei valgo karsta, o poto keiciant lekstes, kad ja ir nunestu-juk vaikai lieka vaikais, jie nebus prie tevu, o lakstys ar zais, ir pribegdami prie tevu paprasys gert, o kitas maistas, manau nebus net galvoje...Mano nuomone tokia, kad neapsikraut vietom, kurios veliau bus tuscios, o mokesit vistiek uz ta skaiciu, su vaikais, jei darys vietas ir jiems.Nezinau ar supratot ka as cia sumaliau... blush2.gif
Atsakyti
Pas mus per krikštynass visi rengsis baltai, aišku ir mažius aprengtas bus baltai, nors švesim salėj, laukas, pievos, smėlio dėžė, čiuožkla, bet neperrenginėsiu, čia jo šventė, bet kokiu atveju ar sugadins ar ne, vistiek kostiumą dėsiu į krikštadėže, bus atsiminimui,daugiau neberengsiu, o pardavinėt nežadu, taip kad jokio skirtumo. Aišku smagiau būtų baltutėlį dėt į krištadėžę, bet jug vaikas ir dar 2,5 metukų. nesurekšminu, o be to būtų nesažininga kitų svečių atžvilgiu, jug ir kiti visi ir vaikai ir suaugę rengsis baltai smile.gif
įkėliau į paštą keletą maketėlių, prašė kažkas butelių etikečių, jos ir dar kai kas ne mano darytos, skolintos iš to pačio pašto, tik daba kažkodėl nebėr, kai kas paredaguota kaip man reikėjo. visą kitą sukelsiu po krikštynų.

dėl vietos vaikam ir aš taip manau, aš dėjau visiem virš dviejų metų( kurie savarankiškai sėdi ir valgo) . Duosim karša patiekala, o paskui gi vaikų prie satlo neišlaikysi, lakstys, tuo labiau, kad tikrai bus ką veikt jiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulyyte: 16 liepos 2010 - 14:51
QUOTE(zyzna @ 2010 07 16, 15:53)
išvis nuo kada durnyne internetu leidžiama naudotis!?  blink.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Nesuprantu kaip jo užblokuot negali doh.gif
Atsakyti
Na bent jau pas mus vietu skaiciu ir skaiciuoja pagal karstus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 16, 15:05)
Na bent jau pas mus vietu skaiciu ir skaiciuoja pagal karstus  ax.gif

pagal ką? blink.gif
Atsakyti