Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(saulyteee @ 2010 07 15, 21:01)
drinks_cheers.gif tai žinoma 4u.gif

dar klausimas- kas deda pinigėlį į batą- tai kokį dedat? litus,centus,ar kokius proginius  g.gif  doh.gif
nu gal čia smulkmena, bet vat ir nežinau doh.gif  blush2.gif  blush2.gif


as turbut busiu kazka praziopsojus, bet apie koki bata ir pinigeli kalbat? blush2.gif gal galima placiau? 4u.gif
Atsakyti
[quote=daluzeviciute,2010 07 15, 20:25]
O kaip ta palinkejimu knyga darete? Labai grazi. smile.gif
[/quote]
siaip iki pard nusipirkau albuma su tokiais lapais paprastais ir susiradau nusipirkt lipduku su drugeliais. tada visus vidiniu lapus jais papuosiau. o virseli irgi papuosiau drugeliai paskui uztepiau dekupaziniais klijais ir nulakavau kai isdziuvo smile.gif
[/quote]

Aciu uz paaiskinimus, gal ir as kazka panasaus bandysiu.

Dar sugalvojau padaryti krikstateviams ir seneliams dovana - padaryti kalendoriu a3 formato, 12 lapu, ant kiekvieno dukros vis kita nuotrauka. Prasysiu pusseseres fotografes, kad fotosesija mums surengtu ax.gif
Atsakyti
labuka,

valioooo, mano laikraštuko maketuotoja atsirado wub.gif wub.gif


permirko mano kartoninės dovanų dėželės svečiams su saldainiukais - atrodo, kaip riebaluotas plėmas doh.gif blyn, vė perdaryt doh.gif o laikau tai visai ne ant saulės - koridoriuj spintoj- gal nuo šilumos.... tai va, nesusivyniokit saldianiukų per anksti... įtariu, kad taip ir paliksiu... baisaus čia daikto... ir taip laiko trūkumas... jau kieme traukia per dantį - ką veiki, kad neišeini su mergaite... neaiškinu daug, nes paskui dar daugiau trauks per dantį...

ir dar turiu klausimuką iš scenarijaus eigos: kokiu eiliškumu dėkoti ir skaityt įsakymus:tėveliai - krikšto tėveliai - seneliai? nuo kurių pradėt, kurie šiuo atveju svarbiausi?
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 15, 19:37)
Aš irgi taip galvoju.. g.gif  daug pastangų dedu į tą krepšelio turinį blush2.gif  norisi kad tikrai visi jį ir pamatytų ir išgirstų, suprastų.. galvoju ryte gal per daug ten to jaudulio bus, skubejimo ir t,.t.  g.gif  g.gif nežinau doh.gif


As uzsakiau depupazuota krikstadeze, tai sugalvojau, kad cia ir dovana bus (bo labai nepigi :-( ) ir grazu....mama gels visa gyvenima deti visokius prisiminimus ir po to uzaugusiam iteikti :-)
Atsakyti
QUOTE(daluzeviciute @ 2010 07 15, 21:25)
siaip iki pard nusipirkau albuma su tokiais lapais paprastais ir susiradau nusipirkt lipduku su drugeliais. tada visus vidiniu lapus jais papuosiau. o virseli irgi papuosiau drugeliai paskui uztepiau dekupaziniais klijais ir nulakavau kai isdziuvo smile.gif

Labai gera mintis, aš senelio jubiliejui panašiai dariau albumą smile.gif

QUOTE(saulyteee @ 2010 07 15, 22:01)
dar klausimas- kas deda pinigėlį į batą- tai kokį dedat? litus,centus,ar kokius proginius  g.gif  doh.gif

Mes dėjome irgi 1Lt O pinigėlis į batuką dedamas tam, kad mažylio gyvenimas turtingas būtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 16 liepos 2010 - 09:40
QUOTE(zyzna @ 2010 07 15, 16:57)
nėra už ką  4u.gif
aš dabar galvoju-o jei oras blogas? ką tada daryt su balionais ar žibintais?  doh.gif


tai va noretusi, kad vejaukas sioks toks butu ta diena, bet nedaug as tu zibintu pirksiu, jei nepavyks tai ka jau coa padarysi sad.gif

QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 15, 18:48)
Blondinas tu tikrai stiprokai trinkteltas  lotuliukas.gif  negi gyvenime taip jau neturi ka veikti, kad sedi moteriskuose plepaluose ir kartoji tas pacias frazes  doh.gif

man atrodo jis smaukosi apsiseilejes, kai kas nors pakomentuoja jo zodzius.....gaila tokiu zmoniu.....
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 15, 20:07)
merginos, pageidaujancios nematyti nenormaliu zinuciu, gali pasirinkti ignoravimo funkcija. nematysit ir nesipykdysit, nesigadinsit sau nuotaikos... paspaudusios ant nepageidaujamo dalyvio profilio, pasirinkite funkcija ignoruoti, tada sutikite ir jo zinuciu nematysite.  thumbup.gif

as jau taip ir padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 07 15, 22:06)
Idejau foto, pamaciau, kad temoj turim apsispuogavusi mazvaiki, tai isimu  verysad.gif
Is tiesu tai man gaila sio zmogaus, kad vienintele saviraiskos forma - SM komentarai. Bet kiekvienas turi nesti savo gyvenimo kryziu. Blondine - imk baliona - gal nunes tave arciau svajoniu..  4u.gif

Rutel imesk i skype man foto ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2010 07 16, 10:50)

man atrodo jis smaukosi apsiseilejes, kai kas nors pakomentuoja jo zodzius.....gaila tokiu zmoniu.....




jis ne tik smaukosi apsiseilejes, bet kolekcionuoja jusu avatarus, kuriuose pavaizduoti tokie mazi apsiseileje vaikuciai.
Ka jis su jais darys...vienas kryziuociu dievas tezino.
Amen.

Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2010 07 16, 10:39)
pinigėlis į batuką dedamas tam, kad mažylio gyvenimas turtingas būtų  : )


o ka reiktu idet jam i batuka, kad jis netaptu toks bukas kaip jo motina?
Atsakyti
o as va galvoju...negi liepos 24 d. irgi bus tokia karsta..iskepsim mes,..ojoojjj
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 16, 13:09)
jis ne tik smaukosi apsiseilejes, bet kolekcionuoja jusu avatarus, kuriuose pavaizduoti tokie mazi apsiseileje vaikuciai.
Ka jis su jais darys...vienas kryziuociu dievas tezino.
Amen.

Papildyta:
o ka reiktu idet jam i batuka, kad jis netaptu toks bukas kaip jo motina?

Nu koks tu fainuolis. Superinis, protingas, iskalbus, ismanus gal ir grazuolis dar wub.gif . Ir turbut ne kryžiuotis kap kad daugelis. Tiesiog svajone wub.gif .
Bet ka as cia verysad.gif juk tik boba esu. Sena, kvaila ir dar kryžiuotė. Man (turbūt ir daugeliui) apie toki blondiną tik pasvajot ir lieka verysad.gif




Atsakyti
mamos...o toks klausimas....o as nors daro sirsiu medu...
as nuspirkciau....be tpati daryt tai neee..nedarysiu kazkiap....bet galvoju gal gauti pas kazka galima..
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 16, 13:47)
mamos...o toks klausimas....o as nors daro sirsiu medu...
as nuspirkciau....be tpati daryt tai neee..nedarysiu kazkiap....bet galvoju gal gauti pas kazka galima..

jį labai paprasta padaryti, 10min darbas mirksiukas.gif
Sidrulka, aš tavo vietoj neperdaryčiau tų saldainių schmoll.gif darysi, vargsi, o svečiai suvalgę saldainį popierėlį sugniauš delne ir paliks kaip šiukšlę doh.gif tik nervas paims ir viskas g.gif
Atsakyti