Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Palme22 @ 2010 07 15, 18:21)
kur sugalvoti senarijaus žodžius kur skaitomi bus įsidėti, kad gražiau būtu papkė kokia  : hm


tualete.
Atsakyti
Blondinas tu tikrai stiprokai trinkteltas lotuliukas.gif negi gyvenime taip jau neturi ka veikti, kad sedi moteriskuose plepaluose ir kartoji tas pacias frazes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 15, 18:48)
Blondinas tu tikrai stiprokai trinkteltas  : lotuliukas : 


taip as gerokai trinkteltas.
Kai mane trinktelejo, as emiau nesuprasti kodel vaikus reikia pries ju valia versti tapti kryziuociais...

Kodel tada ne nacistais?
Issiuvinekim jiem drabuzelius svastikom, deginkim tomo mano knygas kiemuose ir garbinkim fiureri.
Ar jus,durnes, bent susimastot ka jus darot?
Ar jum svarbu torta nupirkt, papke perskaityt ir, kad balionas pakiltu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondinas Nr.246: 15 liepos 2010 - 17:56
QUOTE(ernoja @ 2010 07 15, 17:43)
Gražu, tik labai į akis tas Kornėliuko krenta, at vaikiuko vardas tikrai KornĖlijus?

nepastebejau blink.gif gal iseis nuardyti... doh.gif na man asmeniskai grozio nesumenkina... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 15, 17:52)
taip as gerokai trinkteltas.
Kai mane trinktelejo, as emiau nesuprasti kodel vaikus reikia pries ju valia versti tapti kryziuociais...

Kodel tada ne nacistais?
Issiuvinekim jiem drabuzelius svastikom, deginkim tomo mano knygas kiemuose ir garbinkim fiureri.
Ar jus,durnes, bent susimastot ka jus darot?
Ar jum svarbu torta nupirkt, papke perskaityt ir, kad balionas pakiltu...

uz ka tu taip blink.gif blink.gif nevisprotis esi,nepyk..
Atsakyti
QUOTE(Icea @ 2010 07 15, 14:09)

Papildyta:
As planuoju ji teikti kai grysim jau :-) nes kazkaip galvoju jis man prie visos programos tiks. nors kiek zinau jis turi but teikiamas kai krikstateviai atvaziuoja rengti vaikelio i namu :-)


Aš irgi taip galvoju.. g.gif daug pastangų dedu į tą krepšelio turinį blush2.gif norisi kad tikrai visi jį ir pamatytų ir išgirstų, suprastų.. galvoju ryte gal per daug ten to jaudulio bus, skubejimo ir t,.t. g.gif g.gif nežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 15, 19:37)
norisi kad tikrai visi jį ir pamatytų ir išgirstų, suprastų..


svarbiausia, kad visi isgirstu ir pamatytu.
O ka vaikas jaucia, tai mum pofig...
Svarbu, kad balius gerai pavyktu.
Atsakyti
Blondinas,o tu pats nenukryziuotas? g.gif
Atsakyti
merginos, pageidaujancios nematyti nenormaliu zinuciu, gali pasirinkti ignoravimo funkcija. nematysit ir nesipykdysit, nesigadinsit sau nuotaikos... paspaudusios ant nepageidaujamo dalyvio profilio, pasirinkite funkcija ignoruoti, tada sutikite ir jo zinuciu nematysite. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 07 15, 15:19)
Labai viskas thumbup.gif , norejau paklausti kur daret ta lekstute krikstateviui? ir ar ji siaip lekste ar ta kur ant sienos kabinama..?

pati padariau ta lekstute blush2.gif . ji nekabinama, bet yra pirkti tokiu stoveliu spec lekstutem laikyti
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2010 07 15, 08:53)
Taip kavine SVAJONE drasiai galiu visiems rekomenduoti, ten visom savo sventem uzsakineju maista, ir grazu ir skanu, o ir kainos tikrai normalios mirksiukas.gif

Patiko ir man ju maistas todel ir siulau ten pabandyti thumbup.gif

QUOTE(slitka @ 2010 07 15, 16:28)
mergaites, kur Kaune galima nusipirkti dangaus zibintu, bazej maciau po 9.5 lt, cia brangu ar pigu?gal dar kur galima pasiziuret?

Bazei maciau po 6lt
Atsakyti


O kaip ta palinkejimu knyga darete? Labai grazi. smile.gif
[/quote]
siaip iki pard nusipirkau albuma su tokiais lapais paprastais ir susiradau nusipirkt lipduku su drugeliais. tada visus vidiniu lapus jais papuosiau. o virseli irgi papuosiau drugeliai paskui uztepiau dekupaziniais klijais ir nulakavau kai isdziuvo smile.gif
Atsakyti