Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(vslaume @ 2010 07 15, 12:10)
Bet gi ir buna likimo nuskriaustu zmogeliu, sedi sitam forume, skaito mamyciu pokalbius ir priekabiu iesko... Ar neturi geresnio uzsiemimo?




O kur man, likimo nuskriaustam, sedet...
Nu tik tarp tokiu pat nuskriaustu durniu ir sedet.

: sypsiukas :
: lotuliukas :
: bybukas :
: triperiukas :
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 07 15, 11:37)
sveikos, norėjau pasitarti, ar ant šaukštelio geriau graviruoti nuo krikšto tėvelių ar krikštatėvių ???

Man irgi gražiau Krikšto tėvelių smile.gif
QUOTE(daluzeviciute @ 2010 07 15, 12:33)
dar viena arbuzo foto. kadangi austeja reikskia biciu globeja, tai dar ir bitute yra padaryta ant jo  smile.gif http://u.stats.lt/i/.....tynos 082.jpg

Kaip originalu bigsmile.gif Vasarą lengvai įgyvendinama idėja ir nebrangi smile.gif
Atsakyti
as ant saukstu isgraviravau: " nuo kriksto ir jo teveliu".

Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 15, 12:15)
O kur man, likimo nuskriaustam, sedet...
Nu tik tarp tokiu pat nuskriaustu durniu ir sedet.

: sypsiukas :
: lotuliukas :
: bybukas :
: triperiukas :

nu tu juokingas biggrin.gif bet cia ne vieta
Atsakyti
ar vertejo kautis su kryziuociais zalgirio mustynese, jei paskui ant saukstu paisom kryzius ir savo vaikus kryziuociais krikstyjam...
Jus, vistos, ne apie tortus cia vapekit, o pagalvokit biski ar jusu vaikai nori tapti kryziuociais...

Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 15, 10:52)
ar tiesa ,kad zmogus, kurio poste smailiku yra daugiau nei zodziu, yra labai durnas?

Ar visi BLONDINAI nemoka skaiciuoti?? zodziu daugiau nei smailiku rolleyes.gif

QUOTE(blondinas Nr.246 @ 2010 07 15, 12:01)
ar vertejo kautis su kryziuociais zalgirio mustynese, jei paskui ant saukstu paisom kryzius ir savo vaikus kryziuociais krikstyjam...
Jus, vistos, ne apie tortus cia vapekit, o pagalvokit biski ar jusu vaikai nori tapti kryziuociais...

O ko tu,Gaideli, vistideje tupi lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 15 liepos 2010 - 12:38
Mergaitės ,nusiraminkit.Žmogus karts nuo karto periodiškai pasirodo ir kelia erzelį.
Prieš du metus lygiai taip pat buvo:

QUOTE(blondinas Nr.43 @ 2008 05 19, 20:26)
ne krikscioniu,.. o kryziuociu

Atsakyti


Laba visoms 4u.gif
klausimas toms, kurios drys krepšelį su česnaku, rankšliuosčiu ir kt. Kada jūs jį planuojate įteikti? aš noriu apie jį ir papasakoti.. bet nežinau kada tai daryti, ar dar prieš važiuojant į bažnyčią?ar jau šventimo vietoje po bažnyčios? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 15 liepos 2010 - 12:41
Sveikos Mamytes,

As kita savaitgali busiu Kriksto mama :-( o liudna del to, kad liko tik savaite blink.gif blink.gif blink.gif
kazkaip susivokiau tik dabar kad tiek mazai laiko liko doh.gif

Nors pasigirsiu kvietimus susimeistravau pati ir visai nelogus :-)

siaip prisirinkau geru idejo is forumo thumbup.gif
bet dar kai ko truksta.....nesugalvoju ka daryt su dovanelemis sveciams schmoll.gif jokiu minciu g.gif

ir dar...ka dovanojate krikstavaikiams?
Papildyta:
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 15, 13:39)
Laba visoms 4u.gif
klausimas toms, kurios drys krepšelį su česnaku, rankšliuosčiu ir kt. Kada jūs jį planuojate įteikti? aš noriu apie jį ir papasakoti.. bet nežinau kada tai daryti, ar dar prieš važiuojant į bažnyčią?ar jau šventimo vietoje po bažnyčios? g.gif


As planuoju ji teikti kai grysim jau :-) nes kazkaip galvoju jis man prie visos programos tiks. nors kiek zinau jis turi but teikiamas kai krikstateviai atvaziuoja rengti vaikelio i namu :-)

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Musu mazosios krikstynos jau atsvestos ir viskas buvo tiesiog super mirksiukas.gif Bet tik jusu visu deka, nes net ir pati maziausia smulkmena suteike sventei savitumo.
Ypatingai noreciau padekoti erikae uz uz puikias prijuostes mociutems 4u.gif
Atsakyti
Tai va, as jau turiu dovanele krikstoteveliams. labai aciu Erikae negaliu atsidziaugti ju paprastumu ir kartu originalumu
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daluzeviciute @ 2010 07 15, 11:33)
dar viena arbuzo foto. kadangi austeja reikskia biciu globeja, tai dar ir bitute yra padaryta ant jo  smile.gif

Labai viskas thumbup.gif , norejau paklausti kur daret ta lekstute krikstateviui? ir ar ji siaip lekste ar ta kur ant sienos kabinama..?
Atsakyti