Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(sidrulka @ 2010 07 14, 10:15)

kieno ir vyrai rūpinasi - maniškiui dzin - mane tik nervas ima


pazistama situacija biggrin.gif as is pradziu irgi nervinausi, dabr jau supratau, kad vistiek kitaip nebu, todel puolu i darbus pati... kriskto teveliai gyvena uzsienyje, turi maza leliuka todel jiem organizavimo uzkraut nenoriu, o ir man paciai visai smagu kai viskas sklandziai einas ax.gif

mum dar liko menesis, esu nemazai padarius, bet dar vistiek liko laaabai daug...
gal ne i tema, bet, mamytes, gal galite patarti, gal zinote ar pacios uzsisakinejote maista krikstynoms? na pvz: farsiruotas zuvytes, vieno kasnio sumustinukus ir pan.. nes as vis nerandu kur... unsure.gif didziaja dali ruosiu pati, bet visokiu sedevru as nemoku blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(susypsena @ 2010 07 14, 13:07)
gal ne i tema, bet, mamytes, gal galite patarti, gal zinote ar pacios uzsisakinejote maista krikstynoms? na pvz: farsiruotas zuvytes, vieno kasnio sumustinukus ir pan.. nes as vis nerandu kur...  unsure.gif didziaja dali ruosiu pati, bet visokiu sedevru as nemoku  blush2.gif  lotuliukas.gif

Pasiklausk Rimi,Maxima,IKI tokiais dalykais girdejau kad uzsiima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(susypsena @ 2010 07 14, 14:07)
pazistama situacija  biggrin.gif  as is pradziu irgi nervinausi, dabr jau  supratau, kad vistiek kitaip nebu, todel puolu i darbus pati... kriskto teveliai gyvena uzsienyje, turi maza leliuka todel jiem organizavimo uzkraut nenoriu, o ir man paciai visai smagu kai viskas sklandziai einas  ax.gif

mum dar liko menesis, esu nemazai padarius, bet dar vistiek liko laaabai daug...
gal ne i tema, bet, mamytes, gal galite patarti, gal zinote ar pacios uzsisakinejote maista krikstynoms? na pvz: farsiruotas zuvytes, vieno kasnio sumustinukus ir pan.. nes as vis nerandu kur...  unsure.gif didziaja dali ruosiu pati, bet visokiu sedevru as nemoku  blush2.gif  lotuliukas.gif

Koks miestas?
Atsakyti
sveikos mergaites wub.gif
noriu prisijungti prie Jusu burio, nes planuojam savo mazaji krikstyti. ar galetumet, i az parasyti bendro pasto prisijungima, nes is moderatoriu nesulaukiu jokio atsako.
aciu
Atsakyti
QUOTE(jolantike01 @ 2010 07 14, 14:22)
sveikos mergaites  wub.gif
noriu prisijungti prie Jusu burio, nes planuojam savo mazaji krikstyti. ar galetumet, i az parasyti bendro pasto prisijungima, nes is moderatoriu nesulaukiu jokio atsako.
aciu

Ar jau gavai? nors gal dabar moderatores laukia,kad siek tiek pabendrautai su mumis besiruosianciomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 14, 16:52)
Ar jau gavai? nors gal dabar moderatores laukia,kad siek tiek pabendrautai su mumis besiruosianciomis  g.gif


negavau, va apie tai ir as pamasciau, kad reik nusipelnyti, kad gauciau priejima ax.gif

Papildyta:
bandau susirasyti krikstynu plana, bet niekur neradau ka simbolizuoja sirsiu medus, kokia jo paskirtis, ir kas ji turi paruosti 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,visai nespeju,vakar nakti skaiciau kiek buvau praleidus.va iki musu krikstynu truputi daugiau nei 2savaites beliko,penktadieni isvaziuojam i lietuva,tai ir taip reikalu visokiu daug.
daug kas jau padaryta,na bet mes nedarysim daug zaidimu ar pan,kazkaip nemanau,kad supras musu publika.ir taip turbut sakys,kad prisigalvojam,pasirodyt norim.laikrastukas,etiketes padarytos,rubus maziui ir teveliui nupirkom,tik as neturiu.na turiu suknele,bet trumpa,nesmagu man su ja,ieskosiu lietuvoj kitos.
sugalvojau mociutems dovaneles-kaip laikrodukas,kur dedasi 12mazu vaikucio nuotraukyciu,1 menesio,2 ir pan.dar ne visai uzpildziau,sunku atitaikyt nuotraukytes.
kadangi svente vyks pas mano senelius,kaime,bus seimininke,kuri gamins,nenoriu,kad mama ar tetos prie puodu stovetu.
labai dziaugiuosi,kad baznycioj tik mes vieni busit,kazkaip nenoriu as,kad buri krikstytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintaiv @ 2010 07 14, 15:11)
sveikos mamytes,visai nespeju,vakar nakti skaiciau kiek buvau praleidus.va iki musu krikstynu truputi daugiau nei 2savaites beliko,penktadieni isvaziuojam i lietuva,tai ir taip reikalu visokiu daug.
daug kas jau padaryta,na bet mes nedarysim daug zaidimu ar pan,kazkaip nemanau,kad supras musu publika.ir taip turbut sakys,kad prisigalvojam,pasirodyt norim.laikrastukas,etiketes padarytos,rubus maziui ir teveliui nupirkom,tik as neturiu.na turiu suknele,bet trumpa,nesmagu man su ja,ieskosiu lietuvoj kitos.
sugalvojau mociutems dovaneles-kaip laikrodukas,kur dedasi 12mazu vaikucio nuotraukyciu,1 menesio,2 ir pan.dar ne visai uzpildziau,sunku atitaikyt nuotraukytes.
kadangi svente vyks pas mano senelius,kaime,bus seimininke,kuri gamins,nenoriu,kad mama ar tetos prie puodu stovetu.
labai dziaugiuosi,kad baznycioj tik mes vieni busit,kazkaip nenoriu as,kad buri krikstytu  smile.gif

Nepergyvenk,ne tu viena,kad apie tave taip galvos,neva nori pasirodyt,nes ir mano tokia pati situacija.Bet kas mane pazista,tai zino,kad pas mane viskas sudeliota nuo iki biggrin.gif
Atsakyti
man tai dar daug ka liko padaryti, bet viska darysiu gryzusi i lt, dabar tai neiseina, nes reikia pirkti daug, o lagaminu nenoriu prisikrauti...
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 07 14, 15:58)
Koks miestas?

Kaunas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 14, 17:52)
Nepergyvenk,ne tu viena,kad apie tave taip galvos,neva nori pasirodyt,nes ir mano tokia pati situacija.Bet kas mane pazista,tai zino,kad pas mane viskas sudeliota nuo iki biggrin.gif

na mes apskritai visa gimine kvieciam del mano mamos.ji norejo,nes pakui irgi sakys,kaip cia baliaus nedare.mes isvaziuosim i uk ir man dzin,bet va ja brolienes ten uzes doh.gif
na,tikiuosi viskas bus ciki,nes siaip pati noreciau smagiai pabaliavot,tik,kad ne pas mane,man rupintis niekuo nereiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 14, 06:37)
Labai skaudina, kad nedalyvaus mano tėvai, dėja situacija tokia  verysad.gif , surado priežastį dėl ko nedalyvauti, mat kvietimuose prie Mieli seneliai įrašiau jų vardus, įsižeidė, visai nesuprantu kodėl, visiem taip rašiau( būčiau palikus tik mieli seneliai, būtų prikibę, kad ne asmeniškai), ir kad pakvietėm į" mūsų sūnelio krikštynas", jų nuomone turėjom rašyti" į jūsų anūko krikštynas" . verysad.gif  nieko nepakeisiu, kai nenori, visada ras prie ko prikibti. skaudu labai, kad neįdomus anūkas, bet jau išmokau viena pamoka- per prievarta mielas nebūsi.

Vyras mokinasi mintinai scenarijų biggrin.gif , ruošiasi vesti krikštynas  wub.gif  vis klausinėja, tas padaryta?, o tas yra?, o to nereikia?  o kaip bus su tuo ? labai bijo ką nors užmiršti smile.gif  Aš bijau tik angeliukus siuvinėtus pamiršti į bažnyčia pašventinimui. o kai daug galvoju, tai ir pamiršiu beveik garantuotai biggrin.gif  reiks iš vakaro į mašiną nusinešt smile.gif



Mamulyyte, tu šaunuolė thumbup.gif ir TB wub.gif skaudu kai tokie dalykai dedasi doh.gif


Žinokit susigundžiau ir aš širšių medumi bigsmile.gif Manau sveteliams turėtų patikti tongue.gif O kur Jūs jį pilate? į vaikiškų tyrelių indelius?

Su kokia programa darote etiketes? tiek šampanui, tiek tyrelėms? labai labai norėčiau maketuko kokio ax.gif please .... help.gif



Atsakyti