Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Tai gerai tada angeliuka imesiu i pasta, tai gal kas nors imes i pasta ir etiketes buteliams wub.gif
Atsakyti
QUOTE(baileys @ 2010 07 14, 12:43)
o kodel negali?

TAIP IR GALVOJAU.... lotuliukas.gif NIEKO NUOSTABAUS...SIAIP I JUS REIKTU NEKREIPTI DEMESIO....NES JUMS NUO TO TIK MALONIAU...TAD MERGAITES DAUGIAU NEKOMENTUOKIM JU NESVEIKU ZINUCIU...IR NESUTEIKIME JIEMS MALONUMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 13, 16:04)
O tai tavo brolis ir brolienes sesuo ne kartu turejo krikstyt??? g.gif

kartu, o jie buvo brolienes brolio sventej...

QUOTE(delniukai @ 2010 07 13, 17:12)
Neteršk eterio. Ir iš vis geriau SM nesilankyk, kenkia tavo nestabiliai psichinei būsenai  blink.gif . Ir savo draugą blondiną pasiimk. Abu labu vienodi doh.gif

man rodos cia vienas ir tas pats asmuo, stebiuosi, kaip jo dar niekas neuzblokavo. o gal cia nedaro tokiu dalyku?

QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 13, 20:00)
Gal kas žinote kur kas parduotų man 200gr. spirito?  bigsmile.gif

Noriu pasigamint širšių medaus - ale spirito neįsivaizduoju kur gauti...  doh.gif  blush2.gif lotuliukas.gif

o medicininis netinka? gal vaistinej yra pirkti?

QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 14, 09:37)

Labai skaudina, kad nedalyvaus mano tėvai, dėja situacija tokia  verysad.gif , surado priežastį dėl ko nedalyvauti, mat kvietimuose prie Mieli seneliai įrašiau jų vardus, įsižeidė, visai nesuprantu kodėl, visiem taip rašiau( būčiau palikus tik mieli seneliai, būtų prikibę, kad ne asmeniškai), ir kad pakvietėm į" mūsų sūnelio krikštynas", jų nuomone turėjom rašyti" į jūsų anūko krikštynas" . verysad.gif  nieko nepakeisiu, kai nenori, visada ras prie ko prikibti. skaudu labai, kad neįdomus anūkas, bet jau išmokau viena pamoka- per prievarta mielas nebūsi.


pasitaiko visokiu zmoniu, aisku gaila, kad principus rodo, tuo labiau, kad svente tai vaiko... tavim deta pasakociau, kokios grazios buvo krikstynos ir kaip linksma buvo (tai is pavydo pirstus nusigraus, kad linksma gali buti be ju)

QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 14, 09:43)
mirksiukas.gif  nėr už ką, pati čia semiuosi milijonus įdėjų smile.gif

dar klausimuką turiu, ar kuri nors puošit taures drugeliais ar pan? kuo klijuojat kad laikytūsi ir kad paskui taurės lengvai nusiplautų ? galvoju dvipuse lipne juosta, bet ji nelengvai nusiplauna, o dar kai taurės tokios gležnutės, nereiks po krikštynų visų iš naujo pirkt smile.gif

nepatarciau su lipnia juosta, taures sugadinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 14, 12:34)
nepatarciau su lipnia juosta, taures sugadinau verysad.gif

Nei spiritas nei acetonas, nei koks tirpiklis nepadejo nuvalyt?
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 07 14, 13:39)
Nei spiritas nei acetonas, nei koks tirpiklis nepadejo nuvalyt?

tai kad problema ne tai, kad ta lipnu plota nuvalyti, bet apskritai ta lipnia juosta nuplesti. prilipo, o atplesti neimanoma, plyso i daug daleliu, grandyti pradejau, tai tik taures subraiziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 14, 13:34)

o medicininis netinka? gal vaistinej yra pirkti?


Siaip kiek man zinoma, tai medicinini tik su receptu dabar pardavineja..tai va tame ir beda.....
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 07 14, 14:12)
Siaip kiek man zinoma, tai medicinini tik su receptu dabar pardavineja..tai va tame ir beda.....

tai tada pazystamu felceriu ieskokit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 14, 14:31)
tai tada pazystamu felceriu ieskokit  lotuliukas.gif

Jau radau thumbup.gif pasiskambinau mamai, tai sake suveiks clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 07 14, 14:35)
Jau radau thumbup.gif pasiskambinau mamai, tai sake suveiks clap_1.gif

as irgi tongue.gif mama mano suveike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 14, 14:49)
as irgi  tongue.gif  mama mano suveike  biggrin.gif

Ka mes darytume be tu mamu biggrin.gif , be to mama sake, kad tas sirsiu medus, tikras geris ir jai labai patinka... thumbup.gif tik sako, labai as jau greit nuo jo apsinesu biggrin.gif , tai turetu ir sveciams patikt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 14, 11:34)
kartu, o jie buvo brolienes brolio sventej...

Ale ir vaikuciu pas jus seimoj bigsmile.gif kaip smagu
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 07 14, 14:54)
Ka mes darytume be tu mamu biggrin.gif , be to mama sake, kad tas sirsiu medus, tikras geris ir jai labai patinka... thumbup.gif  tik sako, labai as jau greit nuo jo apsinesu biggrin.gif , tai turetu ir sveciams patikt lotuliukas.gif

aha, turetu patikti, saldu ir i galva duoda lotuliukas.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 14, 14:55)
Ale ir vaikuciu pas jus seimoj  bigsmile.gif kaip smagu

mano tai seima nedidele, o va brolio zmonos tai labai didele, as ne vieno nepazystu unsure.gif
Atsakyti