Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

kadangi turim rašalinį spalvotą printerį namie, tai tais korteles ant foto popieriaus atsispaudinnom namie wub.gif

nu, mamulytte, pasiguodžiau kad ne tik mano giminėj yra tokių keistuolių, kuriems kvietimas buvo per mandras... mat įteikiau tik vienam asmeniui iš šeimos, nors ir ant voko surašytos visų 4 vardų pirmos raidės- turbūt būtų įsižeidę,jei ir paštu būčiau siuntus - juk iš pašto dėžutės būtų paėmęs irgi tik vienas asmuo, o ne visi 4... nu čia, aukštasis kai kurių ,,ponų" kvietimo pilotažas.... panašu, kad kitam vaikui reikės daryti kvietimus kiekvienam svečiui atskirus- arba iš vis kaip daugelis daro- pakviesti tik žodžiu, tai nebus taip apmaudu... jau iš pasiutimo norėjau surašyt ūkiškai ant baltų lapų ir išsiųsti tai šeimai 4 atskirus, mat ,,suknyčių" forma per mandra ,,ponams" doh.gif

nu bet kad čia taip tėvai -seneliai - įsižeistų - šakės doh.gif

merginos, o gal kuri ieškojot intere laikraštukui gimimo dienos įvykių? kažkaip nelabai man pavyko rasti - randu tik tos dienos tokius straipsniukus, bet kad ten nieko įdomaus- ne-inia,, net kada tas aprašytas įvykis buvęs- tą dieną, a anksčiau... jau ko gero šios info atsisakysiu, nes gausis kažkoks marmalas... jau ir taip nemažai gaunas.... tik kaip dbr pagaut maketuotoją - štai kur klausimas...


pavydžiu, kieno ir vyrai rūpinasi - maniškiui dzin - mane tik nervas ima dar labiau...panašu, kad čia tik mano vienos išmislas, ir nesvarbu kad tūkstanį kartų kartoju- čia viskas mergaitei atminčiai, gražiam prisiminimui... nors, negaliu peikt, šiuo tuo prisidėjo ir jis...


oi, šnd skiepukai, tai bijau, kokios nuotaikos grįšim.. tai jau gali tekti šnd pailsėt nuo visų kompų wub.gif nu bet jau ir reikia - vkr sėdėjau iki paryčių- dbr sėdžiu smėlio pilnom akim- reikia eit virt košės, pasui suzipinu laikraštuko info, persiunčiu... ir šnd pailsėsiu, jei mažė neverks po skiepų... ryt eisiu gamint skaidres - vešimės į kavinę kompą, tai gal kas per parūkymo pertraukėlę, norės pažiūrėt foto - iš pradžių planavau rodyt sutrumpintą filmuką, bet kad nebus per ką, ir manau svečiai nebus tos nuotaikos, kad sėdėt atidžiai valandą ir žiūrėt... o skaidres galės pažiūrėt, kas norės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 14 liepos 2010 - 09:17
Labukas, man kilo toks klausimas, gal jau ir buvo rašyta.... Kaip darote su pasižadėjimais, pvz., seneliams. Juos skaito: tėveliai, o seneliai kartoja; skaito patys seneliai; skaito tėveliai, o seneliai klauso... Kažkaip nelabai įsivaizduoju proceso blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 14, 09:50)
galima plačiau?  blush2.gif  temas visas skaitau, ir drugelių trafaretus iš čia pasiėmiau bet nepamenu

nu toks drugelis iskerpi ji ir uzdedi ant taures krastelio,gali but vardinis as dariau vardinius,kaip atspausdinsiu ikelsiu
Atsakyti
Sveikos merginos, mane irgi domintu tie drugeliai, gal galima butu gauti trafareta? Ir gal kas turi trafarretus ant buteliu klijuoti? As galiu pasidalinti angelu, jis yra pastatomas, galima daryti is spalvoto popieriaus, labai grazu mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
nesuprantu,kaip ikelt,jei nera ikelti is mano kompiuterio.
Atsakyti
QUOTE(ersua @ 2010 07 14, 10:28)
Sveikos merginos, mane irgi domintu tie drugeliai, gal galima butu gauti trafareta? Ir gal kas turi trafarretus ant buteliu klijuoti? As galiu pasidalinti angelu, jis yra pastatomas, galima daryti is spalvoto popieriaus, labai grazu  mirksiukas.gif  thumbup.gif

gal būtų galima blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
labas, mergaites, planuojam krikstynas, tai noriu prisijungti prie jusu
Atsakyti
tik va nezinau kaip reikia ideti ta angeliuka, jei kas pades ideti tai pasistengsiu arba per pasta
Atsakyti
labutis visoms 4u.gif
vis pasiskaitineju,vis ka nors nereiskmingo parasau,bet vis neatrandu laiko 100% prisijungti prie jusu blush2.gif
ir dar plius pirmadieni iskrito musu katyte per langa ir pabego,tad nuotaikos labai liudnos verysad.gif cry.gif taip pykstu ant saves kad 2-3 metus saugojau o cia per tuos karscius atidariau langa ir pamirsau,jeigu galeciau tai va taip sau padaryciau bash.gif
musu maziuko krikstynos jau si sekmadieni-liepos18d.nusprendziau daryti Vytauto baznycioje cia Kaune,kadangi ten tuokemes,aisku labai bijau to konvejerio,bet mazai kur buna kad po viena vaikiuka krikstyja,musu svente 11h gal bus maziau vaikuciu,nors jie juk vaikuciai,jie irgi nori buti pakrikstytii,o vasara tu savaitgaliu tiek mazai....siand ar ryt dar bandysime ir i pamokele nubegti.
tad po baznycios bus foto-meldziu kad labai labai nelytu,nes imu ta pati vestuviu fotografa(ale jau taps beveik seimos fotografu lotuliukas.gif )nes man jo foto nerealios,per vestuvias padare 2000nuotr,tai kai ziuri tai atrodo kad filmuota,tikiu kad ir per krikstynas padarys nerealiu kadru,butinai kai gausiu idesiu gal kam pravers.tad po ceremonijos prie Vytauto baznycios paleism balionus su palinkejimais,ir manau kazkur pasifotografuosim,gal nueisim iki santakos parko,ar prie baznycios,na bus matyt.
poto uzsakiau stala Pompejos restorane,ten labai kukliai,net torto spec nedarysiu,nes neseniai buvo gimtadienis,tad uzsakiau tik surio pyrago visiems,tad manau bus gerai.
Suneliui lininius drabuzelius siuna mociute,as pati rengsiuos ilga ale linine-medvilnine marga suknele,na o vyrui...tai...kp cia pasakius...jam tipo viskas kaip bus taip gerai...gal ir gerai g.gif nes nesikisa biggrin.gif ,tik galetu jau po visko tada nekomentuot,kodel anas taip o tas kitaip...nu zodziuu tie vyrai doh.gif mirksiukas.gif
Siaip viska organizuoju pati,nes kriksto mamyte gris tik keliom dienom,nenoriu jos apkrauti,man ir taip smagu kad sutiko ir gales dalyvaut bigsmile.gif
o dovaneles pakomentuosiu,jau po sventes,kai idesiu su nuotr.

tik va galvojau palinkejimams padaryti paprastas korteles,bet susimasciau kad butu grazu tie iskarpyti angeleliai,ir stala galeciau pasipuosti tuo paciu,tik perverciau paskutines 3 temas neradau pvz o ir paste neuzmaciau,gal kuri mamyte turi worde pvz. blush2.gif ax.gif
QUOTE(ersua @ 2010 07 14, 10:28)
Sveikos merginos, mane irgi domintu tie drugeliai, gal galima butu gauti trafareta? Ir gal kas turi trafarretus ant buteliu klijuoti? As galiu pasidalinti angelu, jis yra pastatomas, galima daryti is spalvoto popieriaus, labai grazu  mirksiukas.gif  thumbup.gif

gal galite pasidalinti,ar i pastuka ideti 4u.gif
siam kartui tiek ax.gif .iki malonaus.ir visoms sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų patarti kaip susodinti svečius prie stalo. Nepatinka man kai reikia sėsti prie stalo ir visi stumdosi: tu ten sėsk, aš ten nenoriu ir t.t. Tai nusprendžiau padaryti vardines korteles, tik dabar galvoju ką prie ko susodinti. Krikštatėviai kaip suprantu turetų sėdėti greta,bet jie iš atskirų porų, dalyvaus ir jų ūgtelėję vaikai (12- 15 m.),jų antros pusės, dar seneliai ir kunigas. Suku galvą kaip čia visus tvarkingai ir gražiai susodinus. Gal kas galit patarti.
Atsakyti
QUOTE(baileys @ 2010 07 14, 01:33)
as tave paskusiu aplinkosaugos ministerijai uz toki poziuri i gamta. tu neverta gamtoj egzistuoti.

ale konkreciai atsitrenkes i pusi.....
Atsakyti
QUOTE(pumyte83 @ 2010 07 14, 12:25)
labutis visoms 4u.gif
vis pasiskaitineju,vis ka nors nereiskmingo parasau,bet vis neatrandu laiko 100% prisijungti prie jusu  blush2.gif 
ir dar plius pirmadieni iskrito musu katyte per langa ir pabego,tad nuotaikos labai liudnos verysad.gif  cry.gif taip pykstu ant saves kad 2-3 metus saugojau o cia per tuos karscius atidariau langa ir pamirsau,jeigu galeciau tai va taip sau padaryciau bash.gif

o kodel negali?
Papildyta:
QUOTE(pumyte83 @ 2010 07 14, 12:25)
nors jie juk vaikuciai,jie irgi nori buti pakrikstytii,o vasara tu savaitgaliu tiek mazai

ar tu klausei vaiku ko jie nori?
Atsakyti