Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(zyzna @ 2010 07 13, 22:19)
ir aš suku galvą iš kur tą spiritą ištraukt  g.gif  o samagonas netinka??  blush2.gif

Va va ir man sitas klausimas aktualus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes :0

Gerai kad priminet ta sirsiu medu,nes jau pamirsus buvau,jau man galva nedirba...bisky jau stresuoju ar viskas pavyks.Nes man jau sy sestadieny krikstynos.

O kada duoti ta sirsiu meduty? blush2.gif Pries sedant prie stalo;Sveteliai prasome pirma lyztelti mergytes pirmosios koseles ? Ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(europosbamba @ 2010 07 13, 08:14)
Sveikos mamytes,jungiuosi ir as i jusu gretas,musu krikstynos rugpjucio 14d,suku galva kur galima butu atsvesti,kad butu gamtoje,o ne miesto kavineja kokioj,kur jus ruosiates svesti? 4u.gif  g.gif


mes turim sodybą už miesto tai problemų kaip ir nekils. maistą ruošim šeimos moterys tpsakant iš anksto, o per pačias krikštynas pagalbininkaitę irgi iš savų prašysim...tnors aplomai tai supratingi visi ir tikiuosi problemų nekils ax.gif

QUOTE(rivera @ 2010 07 13, 11:46)
Nesinervuok console.gif , ka padarysi kad liaudis tokia."Lis by proga palakt"- o progos esme nesvarbi. Tikek ir pasiseks mirksiukas.gif


hihihi.gif na aš tuo klausimu tai griežtai - per mano vaikų šventes jokių alkoholių, bet šiuo atveju matyt neišvengsim kokių labai lengvų (apie penkis laipsnius) gėrimukų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 13, 21:19)
ir aš suku galvą iš kur tą spiritą ištraukt  g.gif  o samagonas netinka??  blush2.gif

Na vis vien liks tas prieskonis. Manau jis nelabai tinkamas tokiai kosytei tongue.gif .
Atsakyti
Sveikutės, '
aš vat pasimečiau doh.gif sakykit kaip Jūs darot su tais pasižadėjimas? Jūs tas korteles ir paliekat svečiams?ar surenkat jas? g.gif nes jei atiduosim, tai tada patys nežinosim kas ką vykdo biggrin.gif o jei pasiimsim, gal jie pamirš ką turi daryt biggrin.gif doh.gif nebežinau. Kaip jūs darot? 4u.gif
Papildyta:
ir dar klausimas
Papildyta:
ir dar klausimas blush2.gif
ant kokio popieriaus spausdinat tas pasižadėjimo korteles? paprastas baltas-jau labai liūdnai atrodo..ir plonas... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*sinsiliuke2* @ 2010 07 13, 22:59)
O kada duoti ta sirsiu  meduty?  blush2.gif  Pries sedant prie stalo;Sveteliai prasome pirma lyztelti mergytes pirmosios koseles ? Ar kaip?  unsure.gif

aš su ta košele 'užtvirtinsiu' pažadus bigsmile.gif Kai išsitrauks kortelę, garsiai perskaitys, tada ir užkabins 'medučio' šaukštą g.gif

QUOTE(rivera @ 2010 07 13, 23:11)
Na vis vien liks tas prieskonis. Manau jis nelabai tinkamas tokiai kosytei  tongue.gif .

g.gif velnias...o tai nėra kuo tą spiritą pakeist? g.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 13, 23:40)
ant kokio popieriaus spausdinat tas pasižadėjimo korteles? paprastas baltas-jau labai liūdnai atrodo..ir plonas... g.gif  g.gif

aš ant vatmano bandysiu, o kortelės bus su paveiksliukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 13, 22:42)
g.gif  velnias...o tai nėra kuo tą spiritą pakeist?  g.gif

Niu ieskot stipresnes degtinytes gal g.gif . As esu darius su degtine bet ne sirsiu medu, o kiausinini likeri. Truputuka receptura kita buvo tad skystesnis gavosi, o gal degtine nesutraukia taip visko g.gif . Bet man su degtine gal net skaniau, labai jau tas spiritas ir prasimusa i toki s skoni, kuri norisi gesint idedant riesutu at siaip kokiu dziovintu vaisiu.
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 07 13, 23:47)
Niu ieskot stipresnes degtinytes gal g.gif . As esu darius su degtine bet ne sirsiu medu, o kiausinini likeri. Truputuka receptura kita buvo tad skystesnis gavosi, o gal degtine nesutraukia taip visko g.gif . Bet man su degtine gal net skaniau, labai jau tas spiritas ir prasimusa i toki s skoni, kuri norisi gesint idedant riesutu at siaip kokiu dziovintu vaisiu.

tai kaip suprantu-degtinė skystina? nes norėtusi tyreles konsistensijos, kad būtų doh.gif mano mama kažkada dariusi su drauge alle kiaušininį likerį, ir sakė tikrai be spirito, bet va neprisimena recepto doh.gif
o jei medaus įdėt į tą košę padarytą su degtine? tirščiau būtų? tik su skoniu neaišku.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 13, 22:54)
tai kaip suprantu-degtinė skystina? nes norėtusi tyreles konsistensijos, kad būtų  doh.gif mano mama kažkada dariusi su drauge alle kiaušininį likerį, ir sakė tikrai be spirito, bet va neprisimena recepto  doh.gif
o jei medaus įdėt į tą košę padarytą su degtine? tirščiau būtų?  tik su skoniu neaišku.. rolleyes.gif

Pabandyk dabar pasidaryt su degtine ir matysi (ne drambli kainuos tongue.gif ) pati prie kavos suvartosi (cia tuo atveju jei ne tyrelė gausis mirksiukas.gif ), skanus gi dalykas blush2.gif .

O as dabar laikrastuka pradejau rasyt ir apsizliumbiau prie faktu skyrelio blush2.gif doh.gif oi skysta- kaip tas kaiusininis likeris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 13, 23:40)
Sveikutės, '
aš vat pasimečiau doh.gif  sakykit kaip Jūs darot su tais pasižadėjimas? Jūs tas korteles ir paliekat svečiams?ar surenkat jas?  g.gif  nes jei atiduosim, tai tada patys nežinosim kas ką vykdo biggrin.gif  o jei pasiimsim, gal jie pamirš ką turi daryt biggrin.gif  doh.gif  nebežinau. Kaip jūs darot? 4u.gif
Papildyta:
ir dar klausimas
Papildyta:
ir dar klausimas blush2.gif
ant kokio popieriaus spausdinat tas pasižadėjimo korteles? paprastas baltas-jau labai liūdnai atrodo..ir plonas... g.gif  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif mums kilo tas klausimas prie stalo laugh.gif sako kaip aš atsiminsiu ką prisižadėjau, sakėm tau ir nereikia atsiminti, tavo parašas ir tavo ranka rašyta, va užsimanys vaikas į krepšinio varžybas nueiti išsitraukia reikalingą pažadų kortelę , pasižiūri kam priklauso ir eina pas tave tiesiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , viską darėm jumoro forma
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 07 14, 00:08)
Pabandyk dabar pasidaryt su degtine ir matysi (ne drambli kainuos tongue.gif ) pati prie kavos suvartosi (cia tuo atveju jei ne tyrelė gausis mirksiukas.gif ), skanus gi dalykas blush2.gif .

O as dabar laikrastuka pradejau rasyt ir apsizliumbiau prie faktu skyrelio blush2.gif  doh.gif oi skysta- kaip tas kaiusininis likeris doh.gif

tai, kad nei kavos nei degtinės nemėgstu biggrin.gif na bet reiks bandyt kažką galvot, gal mamos draugė ką patars, ji meistrė visokių likerių, tai galbūt duos visiškai kitokį receptą biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės,

matau tie patys klausimukai jau kelintą ratą suka...
tai bandau atsakyti, kokios aš patirties pasisėmiau iš kt merginų:

širšių medui vienos jau jį gaminusios mamytės patarimu nusipirkau 75 laipsnių midaus balzamo ,,žalgiris"; o kaip gausis tai dar nžn... va, man atlikusį galėčiau perleist biggrin.gif

o pasižadų korteles dariau po 2- viena ant paprasto popieriaus- surišim blizgančius siūliuku ir keliaus į dekupažuotą butelį, kita- ant foto popieriaus - pasiims svečiai - jas suporavau susegdama dekoratyviniais sagučiais...

gerai, bėgu ieškot gimimo dienos įvykių laikraštukui...

o žalia rūta, nebuvo čia šiom dienom pasirodžius? nepagaunu...


gero pasiruošimo visoms- man jau daros karšta visom prasmėm... jau pradedu tizniot, nors dar 2,5 sav, bet darbelio vis daugėja, nors atrodo jau ir daug ką turiu...
Atsakyti