Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(europosbamba @ 2010 07 13, 11:14)
Sveikos mamytes,jungiuosi ir as i jusu gretas,musu krikstynos rugpjucio 14d,suku galva kur galima butu atsvesti,kad butu gamtoje,o ne miesto kavineja kokioj,kur jus ruosiates svesti? 4u.gif  g.gif


Sveika,
Aš irgi norėjau gamtoje, bet nepavyko. Buvau sugalvojusi krikštyti Kernavės bažnyčioje, po to pasifotografuoti tarp piliakalnių ir į kavinę „Kernavės bajorynę“, bet kavinė jau vestuvininkų užimta šeštadieniais, bažnyčioje irgi vietos beveik nebėra... Tada radau kavinę gamtoje Valakampiuose, bet kai atsiuntė sąmatą už šventinius pietus 10 žmonių 1500 Lt be alkoholio.... tai praėjo noras. O patiems rūpintis maistu per krikštynas, kaip jau minėjo kitos mamytės, tai tikrai nesinori - jokios šventės... Todėl nieko neliko kaip pasirinkti kavinę mieste šalia bažnyčios. Bet , tikiuosui, bus labai jauku, elegantiška ir skanu smile.gif Pro langą matoma Užupio Angelo skulptūra, manau suteiks tam tikros nuotaikos smile.gif Nebus stalų nukrautų mišrainėmis ir silkėmis - kiekvienam svečiui indelis salotų, karštas patiekalas ir užkandžiai prie vyno ir alaus. Rinktinis vynas...

Papildyta:
QUOTE(pumyte83 @ 2010 07 13, 11:52)
mergaites o gal kas tiksliai zinote kur buna pirkti tu dideliu muilo burbulu.aciu 4u.gif


Gal yra ir dar didesnių, bet aš žinau tokius, kur pakuotė atrodo kaip kardas. Ištrauki, pajudini prieš vėją - ir skrieja burbulai. Yra Limpopo parduotuvėse, berods ir Rimi. Kaina apie 15 Lt.


Gal galite patarti, kur nusipirkti nebrangias baltas basutes 1 metų berniukui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluze 2: 13 liepos 2010 - 12:27
Savaitgali brolis buvo jo suneno is zmonos puses krikstynose. tai kaip ir tikejausi, ta ir papasakojo. susedo prie kaimisko stalo, buteliukas ir gatavi visi. brolis uzsimine, kad jo krikstynoms scenarijus sioks toks bus, tai isdurneno. tai kaip su tokiais zmonemis bendra svente daryti. tai va dukterecios is zmonos puses itariu niekas neprisimins, na as is kailio nersiuos, kad mano krikstasuniui butu grazi svente... kas nenores gales prie stalo lakti, o mama sake darys viska, ka as liepsiu lotuliukas.gif brolis irgi uz organizuota svente blush2.gif tai vat... piktinuosi dabar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pumyte83 @ 2010 07 13, 11:52)
mergaites o gal kas tiksliai zinote kur buna pirkti tu dideliu muilo burbulu.aciu 4u.gif

http://www.vejugaudymas.lt/main.htm, as ziurejau cia, manau tikrai pasinaudosiu tuo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 13, 13:32)
Savaitgali brolis buvo jo suneno is zmonos puses krikstynose. tai kaip ir tikejausi, ta ir papasakojo. susedo prie kaimisko stalo, buteliukas ir gatavi visi. brolis uzsimine, kad jo krikstynoms scenarijus sioks toks bus, tai isdurneno. tai kaip su tokiais zmonemis bendra svente daryti. tai va dukterecios is zmonos puses itariu niekas neprisimins, na as is kailio nersiuos, kad mano krikstasuniui butu grazi svente... kas nenores gales prie stalo lakti, o mama sake darys viska, ka as liepsiu  lotuliukas.gif brolis irgi uz organizuota svente  blush2.gif tai vat... piktinuosi dabar  unsure.gif

Nesinervuok console.gif , ka padarysi kad liaudis tokia."Lis by proga palakt"- o progos esme nesvarbi. Tikek ir pasiseks mirksiukas.gif
As va ir galvoju kaip cia prasisukt, nelabai jie pas mane suprantantys kaip ka svest, todel daugelis svenciu drasiai galiu prilygint gedulingiems pietums. Kai suseda prie stalo tai subiniu nieks ir nepakelia, net tosto nesugeba pasakyt verysad.gif . Ir judink nejudines, kai kalnai kokie doh.gif . O jei pats pajudi pasneki, pakalbini kokiam tostui, tai geriau slepkis doh.gif . Tokiais zvilgsniais uzbadys doh.gif ir dar po to nezinai ko gali sulaukt. Tai ir sedi prisiderines prie aplinkos doh.gif .
Na bet dabar tai "noriu svente svest " lotuliukas.gif (idomu sios frazes dar neuzpatentavo? Pinigelio merga uzkaltu lotuliukas.gif ) Ir tegu visi apsika...... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rivera: 13 liepos 2010 - 13:55
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 13, 14:32)
Savaitgali brolis buvo jo suneno is zmonos puses krikstynose. tai kaip ir tikejausi, ta ir papasakojo. susedo prie kaimisko stalo, buteliukas ir gatavi visi. brolis uzsimine, kad jo krikstynoms scenarijus sioks toks bus, tai isdurneno. tai kaip su tokiais zmonemis bendra svente daryti. tai va dukterecios is zmonos puses itariu niekas neprisimins, na as is kailio nersiuos, kad mano krikstasuniui butu grazi svente... kas nenores gales prie stalo lakti, o mama sake darys viska, ka as liepsiu  lotuliukas.gif brolis irgi uz organizuota svente  blush2.gif tai vat... piktinuosi dabar  unsure.gif


Gal jie nežino kaip atrodo organizuota šventė?
Aš,kai saviškio dariau,bijojau,kad bus žmonių,kurie nesijudins.Bet didžiam nustebimui visi siuto,dūko,žaidė žaidimus.Aišku reikėjo griežtai pasakyti: man dabar reikalingi du žmonės prie meno( turėjau galvoje vyro dukterėčią ir jo motiną).Paskui vėl paragini: Užkandom,pažadus užtvirtinom, laikas pajudėt,kad Domukas būtų judrus ir muzikalus prašom visus susirinkti ir sužaisti žaidimą" muzikinės kėdės"
Čia panašiai kaip per vestuves reik išjudint svečius,kartais griežtai ir tiesiai pasakius: o dabar prašom tetules,dėdules padaryti tą ir tą.
Kiekvieno žaidimo metu buvo varžomasi dėl kažkiokio šmaikštaus prizo
Atsakyti
QUOTE(susypsena @ 2010 07 13, 12:40)
http://www.vejugaudymas.lt/main.htm, as ziurejau cia, manau tikrai pasinaudosiu tuo wink.gif

JO,geruliai siti burbulai,maciau gyvai,kaip daro,tikrai ispudingai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 13, 12:32)
Savaitgali brolis buvo jo suneno is zmonos puses krikstynose. tai kaip ir tikejausi, ta ir papasakojo. susedo prie kaimisko stalo, buteliukas ir gatavi visi. brolis uzsimine, kad jo krikstynoms scenarijus sioks toks bus, tai isdurneno. tai kaip su tokiais zmonemis bendra svente daryti. tai va dukterecios is zmonos puses itariu niekas neprisimins, na as is kailio nersiuos, kad mano krikstasuniui butu grazi svente... kas nenores gales prie stalo lakti, o mama sake darys viska, ka as liepsiu  lotuliukas.gif brolis irgi uz organizuota svente  blush2.gif tai vat... piktinuosi dabar  unsure.gif

O tai tavo brolis ir brolienes sesuo ne kartu turejo krikstyt??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 13, 11:36)
as galvoju, kad kai krikstysiu brolio suneli, tai mes busim prie ezero, butu labai grazu ka nors zibancio i ji paleisti. bet galvoju ne vandens zibintus, o kaip per jonines, vainikus su zvakute viduj. arba islankstyti is popieriaus laivelisu, bet tada kur pstatyti zvakute  g.gif na viena tikrai zinau, kad sia atrakcija labai noriu padaryti... thumbup.gif

netersk gamtos ple
Atsakyti
QUOTE(baileys @ 2010 07 13, 16:37)
netersk gamtos ple

Neteršk eterio. Ir iš vis geriau SM nesilankyk, kenkia tavo nestabiliai psichinei būsenai blink.gif . Ir savo draugą blondiną pasiimk. Abu labu vienodi doh.gif
Atsakyti
Ieskau kas galetu pagroti saksofonu rugpjucio 7d Kaune siulyti A.Z.
Atsakyti
Gal kas žinote kur kas parduotų man 200gr. spirito? bigsmile.gif

Noriu pasigamint širšių medaus - ale spirito neįsivaizduoju kur gauti... doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 13 liepos 2010 - 19:00
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 13, 20:00)
Gal kas žinote kur kas parduotų man 200gr. spirito?  bigsmile.gif

Noriu pasigamint širšių medaus - ale spirito neįsivaizduoju kur gauti...  doh.gif  blush2.gif lotuliukas.gif

ir aš suku galvą iš kur tą spiritą ištraukt g.gif o samagonas netinka?? blush2.gif
Atsakyti