Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 07 12, 14:30)
Siandien Maximoj (Vilnius) maciau dangaus zibintus po 6,99 (raudonus). Gal matete kas kur pigiau?  g.gif  4u.gif
Buciau dekinga uz info.. ax.gif


dizaino studijoje svitrigailos gatveje mes pirkom po 6 lt smile.gif . yra visokiu spalvu
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 12, 15:01)
just me,kada jusu krikstynos? 4u.gif

Rugpjucio 28d. mirksiukas.gif

P.S. O tu i laiva maista uzsakinesi ar kaip darysi...? nebepamenu.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo just-me: 12 liepos 2010 - 14:19
QUOTE(just-me @ 2010 07 12, 15:11)
Rugpjucio 28d. mirksiukas.gif

P.S. O tu i laiva maista uzsakinesi ar kaip darysi...? nebepamenu.. ax.gif

jo viska uzsakinesiu. Ant laivo bus ivairus salti uzkandziai. Plauksim i Juodkrante, ten kavinej uzsakysiu karstus.
o tu kaip darysi?
Atsakyti
QUOTE(daluzeviciute @ 2010 07 12, 15:04)
dizaino studijoje svitrigailos gatveje mes pirkom po 6 lt  smile.gif . yra visokiu spalvu


Dekui uz info thumbup.gif
Atsakyti
Kas domisi sauskelnių tortais,tai galiu pademonstruoti saviškį:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 12, 15:33)
jo viska uzsakinesiu. Ant laivo bus ivairus salti uzkandziai. Plauksim i Juodkrante, ten kavinej uzsakysiu karstus.
o tu kaip darysi?

Mes tai sodyboj tokioj svest turetume, galvojau pati darysiu viska, ale dabar jau abejoju, nes nezinau kaip reiks ta diena viska spet, nes juk ir MP pati maitinu, dar tas vaikas palyginti mazas, tai ir apie ja kiek veiklos bus..tai mastau, kad reikia uzsakinet arba isvis keisti strategija ir jamt kokia kavine... g.gif tinsta man galva paskutiniu metu, net nakti sapnuoju kaip SM sedziu ir sprendziu krikstynu dilemas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 07 12, 15:51)
Mes tai sodyboj tokioj svest turetume, galvojau pati darysiu viska, ale dabar jau abejoju, nes nezinau kaip reiks ta diena viska spet, nes juk ir MP pati maitinu, dar tas vaikas palyginti mazas, tai ir apie ja kiek veiklos bus..tai mastau, kad reikia uzsakinet arba isvis keisti strategija ir jamt kokia kavine... g.gif tinsta man galva paskutiniu metu, net nakti sapnuoju kaip SM sedziu ir sprendziu krikstynu dilemas lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
mes irgi is pradziu galvojom patys,kokiu saslykiu ar ka. Bet tai uzsiknisimas tiek iskepti tu saslyku,plius kazkas apsiimti turi. Ir siaip kazkokiu uzkandziuku reik g.gif viska uzsakinesim. nes be sansu cia kanors pasidaryt doh.gif as dar rezgu minti gal pabandyt torta iskept lotuliukas.gif pasiziurejau cia papuosimu temoj atrodo nesunku lotuliukas.gif ale kai pradesiu daryt tai ir nieko nesigaus lotuliukas.gif

feneke wub.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galetumete ir man atsiusti prisijungimo kodukus. Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ersua @ 2010 07 12, 16:27)
Sveikutes, gal galetumete ir man atsiusti prisijungimo kodukus. Dekui  4u.gif

ne i tema reik rasyt o nurodytiems nikams i az
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2010 07 11, 20:44)
gaila, kad niekas nera gaves ar dovanojes krikstadezes sad.gif

Aš dovanojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(feneke @ 2010 07 12, 16:48)
Kas domisi sauskelnių tortais,tai galiu pademonstruoti saviškį:

Koooks grožis wub.gif Tikriausiai berniukui, nes mėlyna valdo biggrin.gif

QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 12, 17:24)
drinks_cheers.gif
mes irgi is pradziu galvojom patys,kokiu saslykiu ar ka. Bet tai uzsiknisimas tiek iskepti tu saslyku,plius kazkas apsiimti turi. Ir siaip kazkokiu uzkandziuku reik g.gif  viska uzsakinesim. nes be sansu cia kanors pasidaryt doh.gif  as dar rezgu minti gal pabandyt torta iskept lotuliukas.gif  pasiziurejau cia papuosimu temoj atrodo nesunku lotuliukas.gif  ale kai pradesiu daryt tai ir nieko nesigaus lotuliukas.gif

Pritariu, kad patiems rūpintis maistu didelis vargas... Labai džiaugiuosi, kad mūsų Krikštynos vyko kavinėje, viskas buvo gatava, o aš galėjau bendrauti su svečiais, atsipalaiduoti. Juk šventė turi būti ir mažylio tėvams, ne tik svečiams rolleyes.gif Tortą tai gal ir galima iškepti, jei noro ir sugebėjimų turi žmogus, bet viską per sunku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 12 liepos 2010 - 16:28
QUOTE(feneke @ 2010 07 12, 15:48)
Kas domisi sauskelnių tortais,tai galiu pademonstruoti saviškį:
user posted image


labai gražu wub.gif
Atsakyti