Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 11, 19:39)

pritariu 100 proc. mes kviečiam senelius ir prosenelius, tiksliau proseneles nes tik jas turim, vyro močiutė apsiverkė kai įteikėm kvietimą, dėkojo, kad nepamirštam, labai džiaugiasi, ir tikrai noriai dalyvaus.  Pamirša visi senus žmonės, nelanko, nekviečia niekur, tik nepagalvoja, kad ir mes visi pasensim ir mus visi pamirš. ir mum labai malonu kad nori dalyvauti, nors sveikatos pas abi jau visai visai prastos, ir sunku jom, ir karščiai, bet gi ne kas dien juk.

būtens jie ateina į krikšto šventę, o ne į baliušką kaip jaunesni biggrin.gif , manęs irgi laukia krikštynos, tik būsim svečiai biggrin.gif , taigi neturiu jokių teisių kažką daryti , nu gal kokį trigrašiuką ir prikišiu , nors ir daugiau norėtusi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 11, 20:55)
būtens jie ateina į krikšto šventę, o ne į baliušką kaip jaunesni  biggrin.gif , manęs irgi laukia krikštynos, tik būsim svečiai  biggrin.gif , taigi neturiu jokių teisių kažką daryti , nu gal kokį trigrašiuką ir prikišiu , nors ir daugiau norėtusi laugh.gif

Aš irgi prikišau pirštus, nors buvau tik svečiu, bet kadangi niekas nieko daugiau neorganizavo, tai visi liko patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 11, 19:01)
senoliams tai svarbiausia, ir net įsivaizduoju kokie jie laimingi,kad nelieka nuošalį

drinks_cheers.gif

QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 11, 19:39)
bambukus pirkau senukuose, yra įvairaus ilgio, sodo centre, prie sausų gėlių. Atsispauzdinau įsakymus ant gražiaus kartono, prisimusinėju skylučių aplinkui su skylamušiu, ta prasme visą lapa vienodais tarpais ir rišau su juostele visus ketusis šonus, labai gražiai gavos, kitą šewštadienį krikštynos, po krikštynų įkelsiu foto.

aš visą dekupaža užsakinėjau pas pažystama, ji dekupažu užsiima, ten krikšto tėveliai ir dėže užsakė, pačia dėže pirko maximoj( didelė pas mus ji ) ir nudekupažino . paklausiu jos, gal apsiimtų jei reikia.
pritariu 100 proc. mes kviečiam senelius ir prosenelius, tiksliau proseneles nes tik jas turim, vyro močiutė apsiverkė kai įteikėm kvietimą, dėkojo, kad nepamirštam, labai džiaugiasi, ir tikrai noriai dalyvaus.  Pamirša visi senus žmonės, nelanko, nekviečia niekur, tik nepagalvoja, kad ir mes visi pasensim ir mus visi pamirš. ir mum labai malonu kad nori dalyvauti, nors sveikatos pas abi jau visai visai prastos, ir sunku jom, ir karščiai, bet gi ne kas dien juk.

tai aisku juk jiems didziausias dziaugsmas anukeliai ir pronukiai wub.gif ir tokios sventes labai svarbios. Juk cia ne gimtadienis,vyresni zmones labiau vertina ir supranta prasme tokiu religiniu svenciu ir jiems tikrai jos svarbios.
mano mociute nors ir neturi sveikatos,bet vaziuavo atvirutes krikstynom ieskoti grazios,ir skrybelaite balta jau sventei nusipirko.
tik musu krikstynos bus laive,tai galvoju kad jai nebutu per sunku,nes cia jau bet kada kai uzsimanysi namo neisvaziuosi.visa diena jau bus vandeny ir juodkrantej. ir prigult ner kur labai pavargus. bet ji labai nori dalyvaut,zinau kad jei ir pasijustu blogai nesakytu.bijau ka pasakyt,nes dAR pagalvos kad nenorim.bet norim labai tik pergyvenu ar nebus per sunku. O vyro tevai tai patys sako kad tik i ceremonija atvyks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_penkiu_pavasaris: 11 liepos 2010 - 20:15
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 11, 15:10)
aciu uz info. reiks eiti tu bambuku ieskoti mirksiukas.gif  o tu klijavai juos tik virsuj lapo ir apacioj? ar visa ireminai blush2.gif


as dariau ant balto lapo, surasiau visiems sveciams pasizadejimus, tada priekyje ir gale atsiuvau,ir ikisau tas bambukines lazdeles ( ant apatinio lapo galo prisiuvau zydra juostele, surisau paskui kaip pergamenta ).
tik beda, kad reikia labai tiksliai atsiuti, kad tos lazdeles neizvaziuotu lauk doh.gif bet jei isvaziuoja, labai lengva atgal ikisti biggrin.gif

Taip pat graziai, labai graziai atrodo i mamulyytes variants, kai ant kartono isduriamos skylutes ir perveriama sniureliu , pritvirtinami bambukai, kaip reelis padaromas.
mano darbe per svente taip stendai buvo padaryti thumbup.gif wub.gif ir buvo ideti trys kartono lapai i viena dideli rema, kaip kopeteles sudeti bambukai, tai super atrode ant sienos wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
gaila, kad niekas nera gaves ar dovanojes krikstadezes sad.gif

Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 07 11, 18:25)
as dariau ant balto lapo, surasiau visiems sveciams pasizadejimus, tada priekyje ir gale atsiuvau,ir ikisau tas bambukines lazdeles ( ant apatinio lapo galo prisiuvau  zydra juostele, surisau paskui kaip pergamenta ).
tik beda, kad reikia labai tiksliai atsiuti, kad tos lazdeles neizvaziuotu lauk  doh.gif bet jei isvaziuoja, labai lengva atgal ikisti  biggrin.gif




o stai ir foto


user posted image
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 07 11, 20:21)
Aš irgi prikišau pirštus, nors buvau tik svečiu, bet kadangi niekas nieko daugiau neorganizavo, tai visi liko patenkinti  biggrin.gif

ką darei jei ne paslaptis biggrin.gif , gal nusigvelbsiu idėjas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2010 07 11, 21:44)
gaila, kad niekas nera gaves ar dovanojes krikstadezes sad.gif

DEM dovanojo mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sveikutės, dar kart norėčiau dėmesio iš mamyčių, krikštijančių vaikiukus ateinantį savaitgalį liepos mėn. 16-18d., nes ne visos atsiliepėte, o gal atsiras ir kitų norinčių smile.gif

Pas mane pasikeitė planai ir niekur neišvažiuosiu, tad galėsiu pagroti jūsų ceremonijose, dar ir nuolaidytę nemažą pritaikysiu. Neatsimenų visų dalyvių vardų, tad nerašau į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 11 liepos 2010 - 21:26


QUOTE(drugelis. @ 2010 07 11, 22:21)
Sveikutės, dar kart norėčiau dėmesio iš mamyčių, krikštijančių vaikiukus ateinantį savaitgalį liepos mėn. 16-18d., nes ne visos atsiliepėte, o gal atsiras ir kitų norinčių smile.gif

Pas mane pasikeitė planai ir niekur neišvažiuosiu, tad galėsiu pagroti jūsų ceremonijose, dar ir nuolaidytę nemažą pritaikysiu. Neatsimenų visų dalyvių vardų, tad nerašau į až.

šioje temoje draudžiama skelbti savo paslaugas, jau ne pirmas kartas nono.gif: , tarkitės per až, nes temos gyvavimas vėl pakibs ant plauko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 11, 16:34)
čia matyt kaip kam, man senoliai yra patys svarbiausi, nereikia iš jų dovanų, svarbu jie dar yra,  wub.gif , ir jei dar turėčiau nors vieną jie būtų vieni iš svarbiausių mano svečių  ax.gif

pas mus taip pat dalyvaus mano mociute, aisku jai bus sudetingiau isbut visa laika, bet ji labai noriai dalyvauja visuomet ir visur kur kvieciam..jau ir dabar mano mamos klausia kuom ja mama papuos thumbup.gif , tai kaip galima nekviest..juo labiau, kad be galo myli mano mazyle....o be to juk tiek tuos savo senelius jau ir beturesim............

QUOTE(egzotikaa @ 2010 07 11, 21:56)
o stai ir foto
user posted image

o gal turit foto kaip isskleisti atrodo, nes as nelabai supratau kaip tie bambukai tvirtinasi... blush2.gif

P.S. Mergaites kaunietes, kam reikia, tai siandien maciau Megoj yra prie Rimi atsiradus vieta kur prekiauja visokia vestuvine ir krikstynu atributika, na puodelius daro, saldainiu/sokolado popierelius, sampano etiketes, zenkliukus ir pan. Gal kam pravers sita info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo just-me: 11 liepos 2010 - 22:04
QUOTE(just-me @ 2010 07 11, 23:01)
P.S. Mergaites kaunietes, kam reikia, tai siandien maciau Megoj yra prie Rimi atsiradus vieta kur prekiauja visokia vestuvine ir krikstynu atributika, na puodelius daro, saldainiu/sokolado popierelius, sampano etiketes, zenkliukus ir pan. Gal kam pravers sita info 4u.gif



Ačiū bigsmile.gif - būtinai reiks nulekt pasižvalgyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 11 liepos 2010 - 22:18