Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(mamulyyte @ 2010 07 08, 16:53)
Aš padariau įsakymus krikštatėviams ir seneliams ant kietesnio popieriaus ir įrėminau bambukais, fotkes parodysiu po krikštynų, pigiau nei rėmeliai ir bent man šimtą kart gražiau, ir pakabinti galima.


Gal galima placiau apie ireminima su bambukais blush2.gif kaip juos sutvirtinai ir kur bambuku ieskoti unsure.gif
Atsakyti
Iškilo toks klausimas blush2.gif

Ar klijuojate tarkim šampano etiketes ant butelio prieš tai nulupę buvusias, ar klijuojate ant viršaus? g.gif

Ir kuo klijuojat? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 11 liepos 2010 - 11:13
laba diena mergaites smile.gif

ar neiskepet smile.gif

smag, kad yra tokia temele, ruosiui rugpjuti eiti i kriksto mamas ir labai noriu paklausti, gal kuri gali nurodyti kur galeciau uzsisakyti kriksto dezute?

pastebejau, kad estetė uzsiima tokias darbeliais smile.gif bet gal galit dar ka nurodyt?

aciu labai
Atsakyti
merginos, jus baznycia puosit? mano mama susitare del krikstynu datos, bet pamirso uzsiminti apie banzycios papuosima..turbut reikes man gryzus nulekti ir paklausti...o gal baznycia jie patys papuosia?
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2010 07 11, 08:18)
kur bambuku ieskoti  unsure.gif


bambuku lazdeliu yra senukuose sodo ir darzo prekiu skyriuose.

QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 11, 09:13)
Iškilo toks klausimas  blush2.gif

Ar klijuojate tarkim šampano etiketes ant butelio prieš tai nulupę buvusias, ar klijuojate ant viršaus?  g.gif

Ir kuo klijuojat?  ax.gif


tai gali atspauzdinti ant lipnaus popieriaus (kaip "nakleikos" biggrin.gif nusilupa ir graziai uzsiklijuoja thumbup.gif )
mes kur gavome buteli, etikete sena nuimta (pamerk buteli i vandeni, lengviau nusiima)
Papildyta:
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 11, 09:53)
merginos, jus baznycia puosit? mano mama susitare del krikstynu datos, bet pamirso uzsiminti apie banzycios papuosima..turbut reikes man gryzus nulekti ir paklausti...o gal baznycia jie patys papuosia?


musu atveju buvo Zolines, tai baznycia buvo papuosta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 11 liepos 2010 - 12:58
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 11, 12:53)
merginos, jus baznycia puosit? mano mama susitare del krikstynu datos, bet pamirso uzsiminti apie banzycios papuosima..turbut reikes man gryzus nulekti ir paklausti...o gal baznycia jie patys papuosia?

mes tai nepuosim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 10, 19:38)
o man tos vaiko prosenelės tai tik papildomi pinigai  blush2.gif nu bet nesinori ir su Mb pyktis...nežinau net kaip čia išsisukt  g.gif
Susiradau fotografę, kuri jei pavyks susitart fotografuos mažiuko krikštynas  wub.gif tai į tą kainą įeina ir visos etiketės, popierėliai ir t.t  thumbup.gif

blink.gif Nepykit,bet poziuris,tai ka zinau...Juk ir proseneles atnesa dovaneles,tai jau tikrai jums nuostolio nepridarys lotuliukas.gif jei manosios butu gyvos,tai ir joms butu dziaugsmo ir butinai kviesciau,nes tai istorija,seimos saknys mirksiukas.gif
Atsakyti
čia matyt kaip kam, man senoliai yra patys svarbiausi, nereikia iš jų dovanų, svarbu jie dar yra, wub.gif , ir jei dar turėčiau nors vieną jie būtų vieni iš svarbiausių mano svečių ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Jungiuosi ir as i savo buri, zadame mes savo pupa liepos gale krikstyti, tai reikia ruostis.. Ruosti viska teks paciai, nes kuminai tokiais dalykais neuzsiima, o norisi kuo grazesnes sventes, nors ir nedideles smile.gif
QUOTE(Siggy @ 2010 07 10, 22:56)
Gal galit pasakyt, kur radot tas gražias raides su gyvūnėliais

tikrai, kur radot? gal as ieskot nemoku, bet man nesiseka rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 07 11, 14:10)
bambuku lazdeliu yra senukuose sodo ir darzo prekiu skyriuose.
tai gali atspauzdinti ant lipnaus popieriaus (kaip "nakleikos" biggrin.gif nusilupa ir graziai uzsiklijuoja thumbup.gif )
mes kur gavome buteli, etikete sena nuimta (pamerk buteli i vandeni, lengviau nusiima)
Papildyta:
musu atveju buvo Zolines, tai baznycia buvo papuosta ax.gif


aciu uz info. reiks eiti tu bambuku ieskoti mirksiukas.gif o tu klijavai juos tik virsuj lapo ir apacioj? ar visa ireminai blush2.gif
musu krikstynos bus per Zolyne tai gal bus papuosta ax.gif na nebus tai pati sau galvos del to nesuksiu,man baznycia jau pati savaime puosni ir didinga vieta kad kazkokios fintikliushkos nemanau kad bus specialiai reikalingos.
QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 11, 16:34)
čia matyt kaip kam, man senoliai yra patys svarbiausi, nereikia iš jų dovanų, svarbu jie dar yra,  wub.gif , ir jei dar turėčiau nors vieną jie būtų vieni iš svarbiausių mano svečių  ax.gif

drinks_cheers.gif
as butinai kvieciu savo senelius. vaiko prosenelius. Tik nelabai tikiu kad jie sutiks visoj sventej but,nes jiems bus sunkoka.yra garbaus amziaus. Bet ceremonijoj sake dalyvaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 11, 18:10)
os.

drinks_cheers.gif
as butinai kvieciu savo senelius. vaiko prosenelius. Tik nelabai tikiu kad jie sutiks visoj sventej but,nes jiems bus sunkoka.yra garbaus amziaus. Bet ceremonijoj sake dalyvaus drinks_cheers.gif

senoliams tai svarbiausia, ir net įsivaizduoju kokie jie laimingi,kad nelieka nuošalį
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2010 07 11, 10:18)
Gal galima placiau apie ireminima su bambukais  blush2.gif  kaip juos sutvirtinai ir kur bambuku ieskoti  unsure.gif


bambukus pirkau senukuose, yra įvairaus ilgio, sodo centre, prie sausų gėlių. Atsispauzdinau įsakymus ant gražiaus kartono, prisimusinėju skylučių aplinkui su skylamušiu, ta prasme visą lapa vienodais tarpais ir rišau su juostele visus ketusis šonus, labai gražiai gavos, kitą šewštadienį krikštynos, po krikštynų įkelsiu foto.
QUOTE(slitka @ 2010 07 11, 11:17)
laba diena mergaites smile.gif

ar neiskepet smile.gif

smag, kad yra tokia temele, ruosiui rugpjuti eiti i kriksto mamas ir labai noriu paklausti, gal kuri gali nurodyti kur galeciau uzsisakyti kriksto dezute?

pastebejau, kad estetė uzsiima tokias darbeliais smile.gif bet gal galit dar ka nurodyt?

aciu labai

aš visą dekupaža užsakinėjau pas pažystama, ji dekupažu užsiima, ten krikšto tėveliai ir dėže užsakė, pačia dėže pirko maximoj( didelė pas mus ji ) ir nudekupažino . paklausiu jos, gal apsiimtų jei reikia.

QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 11, 15:34)
čia matyt kaip kam, man senoliai yra patys svarbiausi, nereikia iš jų dovanų, svarbu jie dar yra,  wub.gif , ir jei dar turėčiau nors vieną jie būtų vieni iš svarbiausių mano svečių  ax.gif



QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 11, 18:01)
senoliams tai svarbiausia, ir net įsivaizduoju kokie jie laimingi,kad nelieka nuošalį

pritariu 100 proc. mes kviečiam senelius ir prosenelius, tiksliau proseneles nes tik jas turim, vyro močiutė apsiverkė kai įteikėm kvietimą, dėkojo, kad nepamirštam, labai džiaugiasi, ir tikrai noriai dalyvaus. Pamirša visi senus žmonės, nelanko, nekviečia niekur, tik nepagalvoja, kad ir mes visi pasensim ir mus visi pamirš. ir mum labai malonu kad nori dalyvauti, nors sveikatos pas abi jau visai visai prastos, ir sunku jom, ir karščiai, bet gi ne kas dien juk.
Atsakyti