Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Ačiū 4u.gif Labai ačiū 4u.gif Dabar lauksiu atgarsių smile.gif Jų vis tiek bus biggrin.gif
Nors tikrai nesitikėjau, kad viskas taip lengvai eisis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 05, 09:41)
Ačiū 4u.gif  Labai ačiū 4u.gif  Dabar lauksiu atgarsių smile.gif  Jų vis tiek bus biggrin.gif
Nors tikrai nesitikėjau, kad viskas taip lengvai eisis bigsmile.gif



DEM, o as cia tavo pasakojime perskaiciau...na kad trauke is dezutes??..ar is kur...nakad ko mokins vaikuti..ten palydes i pasimatyma...
as kazkaip galvoju, kad geras uzsiemimas labai.... o gal galetumei pasidalinti...na kokius tokius neperrimciausius dalykus mokinti parasyti...
nelabai sugalvoju.. blush2.gif
aciu labai labai..jei negaila...
Atsakyti
DEM, labai gražią šventę turėjote wub.gif Tikrai šaunuolė esate thumbup.gif tiek visko prisiruošusi 4u.gif Pasisekė vaikiukui, kad tokią šaunią krikšto mamą turės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 05, 10:53)
DEM, o as cia tavo pasakojime perskaiciau...na kad trauke is dezutes??..ar is kur...nakad ko mokins vaikuti..ten palydes i pasimatyma...
as kazkaip galvoju, kad geras uzsiemimas labai.... o gal galetumei pasidalinti...na kokius tokius neperrimciausius dalykus mokinti parasyti...
nelabai sugalvoju.. blush2.gif
aciu labai labai..jei negaila...

Aš iš krikštynų temukės tokius išsitraukiau. Ačiū kažkuriai mamytei, kuri pasidalino. O tada pakeičiau vardą ir pritaikiau savo poreikiams.
1. Prižiūrėti, kad visi čia esantys tęsėtų pažadus
2. Kai Domantui sukaks 16 metų, išmokyti jį vairuoti
3. Kai Domantas išmoks vairuoti, nupirkti jam automobilį, neprastesnį nei savo
4. Pasirūpinti, kad Domantas kasmet aplankytų vis kitą pasaulio šalį
5. Prižiūrėti, kad Domantas uoliai valytų dantukus ir prireikus padengti odontologų išlaidas
6. Retkarčiais padėti Domantukui „pailsėti“ nuo tėvelių
7. Palydėti Domantą į pirmąjį pasimatymą
8. Išmokyti Domantuką skaityti,rašyti ir skaičiuoti senelių sutaupytus pinigus, kuriuos taupys jam
9. Išmokyti Domantuką žvejybos gudrybių
10. Prireikus suteikti Domantui psichologo, neurologo, seksologo paslaugas
11. Surasti Domantui piršlį / svočią, o jei nerasiu, pats/ pati piršliausiu jo vestuvėse
12. Surasti Domantui gerą ir pigią auklę, o jei nerasiu, pats / pati atliksiu auklės pareigas
13. Išmokyti Domantą papildomos užsienio kalbos, kurios jis nesimokys mokykloje
14. Kasmet padėti išsipildyti bent vienai Domantuko svajonei
15. Išmokyti Domantą mergaičių „kabinimo“ paslapčių
16. Sulaukus pensijinio amžiaus, pasidalinti su Domantu savo pensija
Pažadu išmokysiu skaityti,… kad galėtų perskaityti meilės laiškelius.
Pažadu išmokysiu praustis,… kad matytųsi natūralus įdegis.
Pažadu išmokysiu valytis dantukus,…kad sutaupyčiau tėvelių išlaidas stomatologui.
Pažadu išmokysiu užsirišti batukus,…kad nereikėtų lopyti kelnių ir gydyti nubrozdintų kelių.
Pažadu padėsiu turiningai leisti laiką,…kad nekankintų tėvelių su klausimu: “ką man šiandien veikti?”
Pažadu išmokysiu dažytis, pabrėžti savo grožį …taip, kad to niekas nepastebėtų.
Pažadu išmokysiu susišukuoti, susipinti kasytes,…kad mama rytais galėtų ilgiau pamiegoti.
Pažadu išmokysiu skaičiuoti,…kad neapgautų parduotuvėj atidavinėjant gražą.
Pažadu išmokysiu dirbti kompiuteriu,…kad perimtų jį iš tėčio.
Pažadu išmokysiu piešti,… kad namų sienos būtų gražesnės.
Pažadu išmokysiu rašyti,…kad tėveliai grįžę namo žinotų,kur ieškoti savo vaiko.
1. Pasižadu nunerti Erikai suknyte
2. Pasižadu sia vasara, savo atostogu metu, bent savaite praleisti su Erika
3. Pasižadu, kai Erikai sueis trys metukai, ismokyti ja vaziuoti dviratuku
4. Pasižadu pirsliauti Erikos vestuvese
5. Pasižadu septyniu metuku Erika ismokyti plaukti
6. Pasižadu per kiekviena gimtadieni Erikai atsiusti sveikinimo atviruka pastu
7. Pasižadu per siu Nauju metu sutikima priziureti Erika, o jos tevelius isleisti pasilinksminti
8. Pasižadu ismokyti Erika skaityti
9. Pasižadu surasti Erikai gera ir nebrangia aukle, o jei nerasiu atlikti aukles darba
10. Pasižadu numegsti Erikai megztuka
11. Pasižadu, kai Erikai sueis 16, ismokyti ja vairuoti
12. Pasižadu, kai Erika ismoks vairuoti, nupirkti jai automobili, neprastesni nei savo
13. Pasižadu, per sias Kaledas ateiti pasveikinti Erikos persirenges Kaledu seneliu
14. Pasižadu per sias Velykas iskepti Erikai kiskio pyraga
15. Pasizadu per sias Velykos numarginti Erikai 10 kiausiniu
16. Pasižadu pirma diena darzelyje pabuti su Erika, kad jai nebutu baisu su svetimais vaikais
17. Pasižadu padovanoti Erikai maza leliuka, kad ji turetu su kuo zaisti
18. Pasižadu siandien nebaliavoti ir priziureti Erikute
19. Pasižadu iskepti torta pirmajam Erikos gimtadieniui
20. Pasižadu sekancio sauskelniu keitimo metu Erikai jas pakeisti
21. Pasižadu kita vasara Erika nuvezti prie juros
22. Pasižadu ismokyti Erika papildomos uzsienio kalbos, kurios ji nesimokys mokykloje
23. Pasižadu priziureti, kad gerai augtu Erikos medis
24. Pasižadu ismokyti Erika slidineti
25. Pasižadu sudainuoti Erikai lopsine
26. Pasižadu padeti irengti Erikos kambari naujame name
27. Pasižadu ismokyti Erika daug daineliu
28. Pasižadu dabar pat su visais kartu sudainuoti Erikai ilgiausiu metu
29. Pasižadu priziureti, kad visi cia esantys tesetu savo pazadus
30. Pasižadu triju metuku Erika nuvesti i cirka
31. Pasižadu Erikute ismokyti daryti i puoduka
32. Pasižadu antrojo gimtadienio proga Erikai padovanoti vokieciu aviganiu suniuka
33. Pasižadu pasirupinti, kad Erika laiku prieitu pirmosios komunijos
Pažadu nuvesti į pirmąjį pasimatymą.
Pažadu išmokyti vairuoti ir nupirkti automobilį, ne prastesnį nei savo.
Pažadu išmokyti gerti tekilą su citrina ir druska (žinoma tik po 18m).
Pažadu padovanoti šarpėjuką.
Pažadu per Kalėdas persirengti Kalėdų seneliu ir, žinoma, neužmiršti dovanų.
Pažadu išmokyti skaityti, rašyti ir skaičiuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEM: 05 liepos 2010 - 10:58
DEM tu nuotabi ..

aciu labai labai labaiiiiiiii 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Įmečiau šį tą į paštuką. Man neleidžia siųsti kažkodėl. Gal galite patikrinti ar matot, nes anksčiau tai neidavo matyti. Noriu pasidalinti idėjom. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 05, 11:57)
Aš iš krikštynų temukės tokius išsitraukiau. Ačiū kažkuriai mamytei, kuri pasidalino. O tada pakeičiau vardą ir pritaikiau savo poreikiams.


aš dar paklausiu blush2.gif tai šituos pasižadėjimus surašėt į lapukus ir davėt visiems svečiams traukti? ir prie kiekvieno šio pasižadėjimo pridėjote ir dovanelę?
O gal turite foto kaip tai atrodo..? ant kokio popieriaus rašėte, ar spausdinote? blush2.gif
nu man vis kaip žirafai kol daeina viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 05, 11:20)
aš dar paklausiu blush2.gif  tai šituos pasižadėjimus surašėt į lapukus ir davėt visiems svečiams traukti? ir prie kiekvieno šio pasižadėjimo pridėjote ir dovanelę?
O gal turite foto kaip tai atrodo..? ant kokio popieriaus rašėte, ar spausdinote?  blush2.gif 
nu man vis kaip žirafai kol daeina viskas blush2.gif

Pažadų korteles įdėjau į gmail. gal kuri patikrins ar mato ax.gif blush2.gif
Aš atsispausdinau spalvotai, išsikarpiau, dėjau vienoj pusėj padėkos eilėraštuką, kitoj - prašymuką ir sulaminavau. Tada Jyske nupirkau mažų dovaninių maišelių, berods po 0,99 lt. Į tuos maišelius sudėjau tas korteles ir pritaikytą maždaug dovanėlę, čia jau kaip nešė mano fantazija. Viską sudėjau į paprastą Rimi maišelį blush2.gif ir visi svečiai užsimerkia traukė. Tada viens po kito ir skaitė ką išsitraukė. Iš reakcijos kaip visi krizeno ir skaldė komentarus, turėjo patikti.
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 05, 10:49)
Sveikos, musu krikstynos rugpjuti, jau pradedu suki galva apie jas  biggrin.gif  sakykit o su kokiu tikslu teikiamos dovanos seneliams ir močiutėms?  g.gif  na krikšto tėveliams suprantu kaip padėka, o seneliams kaip?  blush2.gif  g.gif  pas mus bus kuklios krikštynos, ik artimiausi nariai ir draugai, ar kitiems svečiams reiktų kažkokių dovanėlių irgi?  g.gif

Dovanėlės teikiamos, mano nuomone, be tikslo, tiesiog pagerbti, parodyti dėmesį svečiams, išradingumą, nustebinti, kad šventė spalvingesnė atrodytų. Bet tai tikrai nėra būtina. Buvau Krikštynose, kuriose niekas jokių dovanėlių nedalino ir niekas nepasigedo smile.gif

QUOTE(DEM @ 2010 07 05, 11:12)
Sveikos 4u.gif  Mes jau po krikštynų thumbup.gif

Kaip smagu skaityti, nuoširdžiai džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 05, 12:26)
Pažadų korteles įdėjau į gmail. gal kuri patikrins ar mato ax.gif  blush2.gif
Aš atsispausdinau spalvotai, išsikarpiau, dėjau vienoj pusėj padėkos eilėraštuką, kitoj - prašymuką ir sulaminavau. Tada Jyske nupirkau mažų dovaninių maišelių, berods po 0,99 lt. Į tuos maišelius sudėjau tas korteles ir pritaikytą maždaug dovanėlę, čia jau kaip nešė mano fantazija. Viską sudėjau į paprastą Rimi maišelį blush2.gif  ir visi svečiai užsimerkia traukė. Tada viens po kito ir skaitė ką išsitraukė. Iš reakcijos kaip visi krizeno ir skaldė komentarus, turėjo patikti.

saunuole DEM svente pavyko labai sauniai thumbup.gif o tu tiek pergivenai.matai ir ana kriksto mamyte ivertino tavo pastangas 4u.gif

ziurejau pastuka tai kazkodel man neatidaro ,parsisiuncia tiesiai i pc tavo failiukus bet langas tuscia buna... matau viska darej wodr formate tai gal ir saldainiu popiereliu turi berniukui? blush2.gif labai jau nesmagu prasyti bet man neisejna y ten susikelti ju doh.gif
Atsakyti
Nee, neturiu saldainių. Bet paštuky tai tikrai yra tokie melsvi.
Merginos, tai kaip sudėti, kad ir kitos matytų g.gif Patarkit, ką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 05, 12:48)
Nee, neturiu saldainių. Bet paštuky tai tikrai yra tokie melsvi.
Merginos, tai kaip sudėti, kad ir kitos matytų g.gif  Patarkit, ką 4u.gif


aš lygtais Jūsų atsisiunčiau sudėtus failus bigsmile.gif bet pas mane senesnis wordas tad teks laukt kol kas iš draugų į senesnį išsaugos.

Dar paklausiu, merginos, o kur Jūs spausdinatės, laminuojat? 4u.gif
Atsakyti