Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Gal kas gaminate ar matete kur pirkti Angelus ant kuriu galima butu uzrasa uzdeti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lazdu_Dama: 09 liepos 2010 - 23:44
QUOTE(rivera @ 2010 07 08, 17:38)
O kokiam formatui laikrastuka spausdinat blush2.gif ?

As spausdinau A4 formatu mirksiukas.gif

O del slaptazodziu, as taip pat pritarciau, kad reiktu bent kazkiek mamyte ar krikstamote busima pazinti, sakykim sulaukti didesnio susidomejimo tema ir pan, ir tik tada duoti prisijungimo duomenis. Nes tikrai kiek atsiranda tokiu merginu, kurios cia uzsuka ne vienos temos neperskaiciusios, ne laselio darbo ir pastangu neidejusios, ir tik papraso slaptazodziu ir dingsta. Buna kai tikrai zmogus skuba, buna juk kad ir krikstynos ispuola netiketai, tada suprantu nera kada skaitineti, bet tada parasai kokiai vienai besiruosianciai, paprasai pagalbos ir tiek. Kaip man, tik baigus ruosti laikrastuka, viena mama parase i az ir paprase laikrastuko maketuko. Kazkaip is pradziu ir as nelb norejau ji duoti, nes daug asmeniskos informacijos jame, bet neturehjau laiko visko trainioti, tai siunciau ji toki koks buvo, bei dar daug kitos informacijos. Surizikavau, o mamyte pasirode sauni, netgi pati atsiunte, ka pasidariusi, sako, gal ir tau pravers kazkas. Taigi siulau, jei jau yra kazkoks didelis skubejimas, rasyti i az mamytems. Kas nores pades, kas ne - ne. Nes temoje tai pacios matome, i tokias zinutes, kaip galima gauti prisijungimo duomenis, daznai net nesureguojama mirksiukas.gif . As paprasiau prisijungimo duomenu, kai jau viska buvau pasidariusi, bet ju negavau, nes taip pat kvailai blush2.gif temoje prasiau, norejau palyginti darbelius savo su kitu mamyciu, bet gal ir gerai, nes buciau dar visko prigalvojusi, keitusi ir pan doh.gif ax.gif
Atsiprasau, kad taip issipleciau 4u.gif sekmes kuryboje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 07 10, 01:38)
Gal kas gaminate ar matete kur pirkti Angelus ant kuriu galima butu uzrasa uzdeti?  g.gif

Jei gyvenate Kaune, siūlau nuvažiuoti į Urmo bazes (11-12 sandėlys), ten porcelianinių angeliukų esu mačiusi, ant kurių užrašyti būtų galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 09, 22:30)
Turiu tokį kvailą klausimą  blush2.gif į krikštynas kviečiat savo močiutes, senelius? Aš norėjau, kad būtų tik vaiko seneliai, o vyras užprotestavo  g.gif



Aha mes tai kvieciam ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau dėmesio iš mamyčių, krikštijančių vaikiukus Liepos mėn. 16-18d.

Pas mane pasikeitė planai ir niekur neišvažiuosiu, tad galėsiu pagroti jūsų ceremonijose, dar ir nuolaidytę nemažą pritaikysiu. Neatsimenų visų dalyvių vardų, tad nerašau į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 10 liepos 2010 - 07:53
QUOTE(zyzna @ 2010 07 09, 22:30)
Turiu tokį kvailą klausimą  blush2.gif į krikštynas kviečiat savo močiutes, senelius? Aš norėjau, kad būtų tik vaiko seneliai, o vyras užprotestavo  g.gif

na as su savo mociute beveik nebendrauju, tad jos i krikstynas nekvieciu. o va mano vyro mociutes net dvi labai artimos, tad jos abi ir bus krikstynose, na o daugiau jau mu su tevai ir broliai su seimomis.

DEM, idomu, ka tu taip darei, kad kazkam primine laidotuves blink.gif tai gal katra nors laikrastukus per laidotuves dare lotuliukas.gif ne nu kartais zmoniu kintys absurdiskos doh.gif imk baliona ir dziaukis padarytu darbu 4u.gif
Atsakyti
Ai, ne krikštynos čia kaltos, bet marti niekam tikus cool.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2010 07 08, 11:35)
sveikos visos skubu pasidalinti informacija
Kaune yra balionu centras - jachtklube, pas juos balionai su helio po 2,5, o su heliu ir klijais (kad ilgiau laikytu) po 3,20


Balionu centras yra vaziuojant i Jachtkluba ivaziavus pro vartus kur yra masinu aikstele tai iskart po desine yra durys,ten yra iskaba yra dar kazkokios ten firmos,jeigu aiskiau tai prie takelio kur eiti i kavine,nu tikrai matosi..dirba faini berniukai mielai patars ir priims uzsakyma,kainos tokios kaip rase,tik man atrodo jeigu balionas su perlamutru tai 0.10ct brangiau,ir dydziu ivairiu turi,tad cia kainos parasytos standartu.
as pirkau ten vaikiuko gimtadieniui,kadangi buvo ketvirtadienis tai 10 balionu pripute iskart be isankstinio uzsakymo...o dabar vaziuosiu ten kita sestadieni,nes sekmadieni jau ir musu krikstynos bigsmile.gif ,tai sake paskambinti bent jau pries diena,kad galetu susidelioti darbus,visgi daug svenciu ir pan.(sestadieni dirba iki 15h)
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 07 05, 22:52)
Gal kam tiks si ideja Kauno Agropoli antram aukste kur yra buitines tehnikos parduotuve (Nezinau kaip ji vadinasi ,kur telikai kompai ) Yra poperius toksai ant kurio galimqa printuoti norima foto ar paveiksleli ar uzrasa Atprintavus deti ant marskineliu ir ligintuvu priliginti  thumbup.gif
Leliuko foto butu puiki dovana kaskam Pav kriksto tevams seneliams ar t.t  mirksiukas.gif Paciam padaryti paprasta Kaina gaunasi apie 14lt jau su marskineliai


jeigu nesupyksite papildysiu.... blush2.gif
siand buvau akropoli,pard vad -Elektromarkt-radau ir as tuos popierelius,yra ir tokiu kad tinka ir ant keramikos(pvz puodeliu)yra ir ant tekstiles,taciau....ju kaina apie 35lt(jeigu neklystu 10vnt,bijau sumeluot ax.gif )....man kadangi reikia tik vieno lapo,pasirode brangoka,cia tinka tam kas tuo uzsiima,arba susimeta ir perka,ar ant daugiau darbeliu.tai tiek... ax.gif

p.s.atsiprasau kad parasiau 2zinutes,bet nemoku vienoje zinuteje pacituoti ir atsakyti iskart keliu zinuciu,gal galite man parasyti(galima ir az kad cia neterst,buciau dekinga) 4u.gif
Atsakyti
Mes ir jau kriksto tevai smile.gif pastangos nenuejo veltui,visi buvo patenkinti svente,didelis aciu ir jums,nes daug ideju prisirinkau is cia.
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 09, 13:48)
Vakar paskambinau broliui, tai jis vargsas man pasiguode, kad del krikstynu labai bijo. kad tos dvigubos krikstynos ji labai nuliudino, jis buvo labai pries, bet jo zmona sutiko ir jo zodis nieko nebereiskia (vat taip yra, kai gyvena su jos tevais). bijo, kad jo vaiko krikstynu svente bus uzgozta, ir kitas vaikas bus svarbesnis. tai zinokit, as dabar pakeiciau nuomone. pament, kai sakiau, kad tik laikrastuka padarysiu ir vsikas. tai dabar is principo noriu, kad mano krikstosunelis butu sventes paziba  wub.gif nuraminau broli, ir pasakiau, kad jo vaiko svente bus labai grazi ir tegul nesijaudina. as pasistengsiu, jei manes niekas neklausys, tai prareksiu balsa, bet vaiko svente bus grazi  wub.gif  be to, kadangi mano maziaus svente bus pora savaiteliu anksciau, tai jis gales man pasakyti, kas patiko mano sventej, ka noretu pakartoti, o ko noneretu, kad butu  thumbup.gif as gi jo sese, turiu paguosti broliuka  wub.gif

saunuole sese 4u.gif

QUOTE(zyzna @ 2010 07 09, 22:30)
Turiu tokį kvailą klausimą  blush2.gif į krikštynas kviečiat savo močiutes, senelius? Aš norėjau, kad būtų tik vaiko seneliai, o vyras užprotestavo  g.gif

pakvietem, bet dabar jau gailiuosi doh.gif ax.gif nes dėlto dar kelis asmenis turėjom pakviest ir svečių ratas išsiplėtė, o aš norėjau visko kukliau unsure.gif
ir iš viso man kazkaip visai nera upo ruostis unsure.gif o juk liko tik savaitele, jauciu bus bemiege man sita savaitele doh.gif gerai, kad bent esat jus 4u.gif


QUOTE(DEM @ 2010 07 10, 11:58)
Ai, ne krikštynos čia kaltos, bet marti niekam tikus cool.gif  unsure.gif

console.gif
Atsakyti
o man tos vaiko prosenelės tai tik papildomi pinigai blush2.gif nu bet nesinori ir su Mb pyktis...nežinau net kaip čia išsisukt g.gif
Susiradau fotografę, kuri jei pavyks susitart fotografuos mažiuko krikštynas wub.gif tai į tą kainą įeina ir visos etiketės, popierėliai ir t.t thumbup.gif
Atsakyti