Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(DEM @ 2010 07 09, 16:55)
PADARIAU VISKĄ KĄ GALĖJAU 4u.gif


thumbup.gif saunuole
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 07 09, 19:36)

Ai, kokia aš jau čia šaunuolė irnesakyk.gif Aš tik turbūt ne taip susakiau: padariau viską ką mokėjau blush2.gif Ir nieks nežinos kaip stengiausi: viskas ant mano vienos pečių unsure.gif Svarbu, kad mamytei tiko, turės ką vaikiukams papasakoti.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 09, 20:55)
Vikusituka, šaunuolė tu, kad nepasiduodi 4u.gif
Man dėl krikštynų irgi teko išgirsti ne itin malonių atsiliepimų, jas net su laidotuvėm palygino

Čia dabar doh.gif Kodėl? Jei buvo ruoštasi, tai kaip tik su vestuvėm labiau tinka lygint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 07 09, 20:31)
Čia dabar  doh.gif Kodėl? Jei buvo ruoštasi, tai kaip tik su vestuvėm labiau tinka lygint  biggrin.gif

Visi turi savo nuomonę cool.gif Tegu cool.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinote kaip vadinasi popierius saldainiams vynioti? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Turiu tokį kvailą klausimą blush2.gif į krikštynas kviečiat savo močiutes, senelius? Aš norėjau, kad būtų tik vaiko seneliai, o vyras užprotestavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2010 07 08, 11:35)
sveikos visos skubu pasidalinti informacija
Kaune yra balionu centras - jachtklube, pas juos balionai su helio po 2,5, o su heliu ir klijais (kad ilgiau laikytu) po 3,20


bigsmile.gif oooo - sakykite jie pripūsti čia už tą kainą? ar kaip? g.gif blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 09, 22:30)
Turiu tokį kvailą klausimą  blush2.gif į krikštynas kviečiat savo močiutes, senelius? Aš norėjau, kad būtų tik vaiko seneliai, o vyras užprotestavo  g.gif


Nekvietėm prosenelių. Nebent gyventų kartu su seneliais, tai tada tik.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Ruosiuosi dukterecios krikstynoms ir ieskaus liutuko bet animacines formos paveikliuko. Ir ***** uzkrito zodis toks angliskas, rasomas salia norimo zodzio (pvz lion) kai googlini, bet dabar nepamenu koks, nes jis daugmaz apibudina kad paveikliukas yra funny. o as kai ivedu lion man tikrus liutus ismeta,man tikru nereik. Ar kas suprato ka turiu omeny? arba kaip pacios ieskot norimu paveikliuku?
Atsakyti
Liūtai smile.gif gal tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes ax.gif


Turiu klausima Jums smile.gif

busim krikstateviais. Tai is mano puses turi but kazkas dovanojama-daroma tevams(krikstadukros tevams) g.gif Nu tikiuosiu supratot. Nes Jau nuo tu ruosimusi man galva sprogs ax.gif Kaip suprantu krikstamote turi sugalvoti zaidimus,padaryt pasizadejiimus,tortas....ir kas dar? BUs tik artimiausi zmones bet vistiek norisi pasiruosti kazka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*sinsiliuke2* @ 2010 07 09, 22:20)
Sveikutes  ax.gif
Turiu klausima Jums smile.gif

busim krikstateviais. Tai is mano puses turi but kazkas dovanojama-daroma tevams(krikstadukros tevams)  g.gif  Nu tikiuosiu supratot. Nes Jau nuo tu ruosimusi man galva sprogs  ax.gif  Kaip suprantu krikstamote turi sugalvoti zaidimus,padaryt pasizadejiimus,tortas....ir kas dar? BUs tik artimiausi zmones bet vistiek norisi pasiruosti kazka  ax.gif

Na cia kaip sirdele geidzia,bet manau labiausiai demesi reikia kreipti i krikstadukra ir jos dovana,o ne i kitus.As kai su kuma pasikalbejau del dovaneliu,tai sako;tegul sveciai dovanoja,kodel tu turi visus apdovanot? smile.gif Taip kad pasirupinsiu dovanelem kumams,o del kitu nesuku galvos lotuliukas.gif
Atsakyti