Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(vikusituka @ 2010 07 09, 13:16)
neturi interneto  ax.gif nebijau biggrin.gif



QUOTE(egzotikaa @ 2010 07 09, 13:24)
biggrin.gif
lotuliukas.gif  thumbup.gif lotuliukas.gif
o gal bibliotekoje juo pasinaudoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
1:0 tavo naudai mirksiukas.gif
Patinka man tokios kovos, stimulas buna thumbup.gif , darbai gaunas kaip is pypkes thumbup.gif , o ir ideju atsiranda nerealiu bet igyvendinamu mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau savo ieskomu magnetuku autore ir jos darbelius thumbup.gif
http://picasaweb.goo...ndrava/Angelai#
Atsakyti
mezgu pasakisko grozio sukneles jei domina rasykit ax.gif
Atsakyti
labas mamytės, nu jūs nerealios tiek dauk idėjų , net nežinau kaip čia reikės ir man suspėti , o krikštynos jau 17 dieną. Nu svarbu radau super suknelę, kad numegstų iš SM , bet va dabar nžn ką daryt su laikraštuku , pati nelabai laiko turiu kūryboms. Skaitinėju , kad galima gauti prieiga prie pašto bendro , bet kur kaip prie jo prieit nesupratau , gal galit kas papasakoti smile.gif blush2.gif Pati būsiu kriksto mama , labai džiaugiuosi.
Ir aš turiu gan manau neblogą idėją, žadu ją panaudoti , paimi didelį lapo popierių jį ant molberto ir kikevienas svečias nupiešia po dedalę, manau turi gautis neblogas paveikslas prisiminimui , kaip manot smile.gif 4u.gif
labai lauksiu žinių kaip galime prisijungti prie" idėjų šaltinio " pašto ?
Atsakyti
QUOTE(ingutx @ 2010 07 09, 16:02)
mezgu pasakisko grozio sukneles jei domina rasykit ax.gif

pavyzdelis http://public.fotki....os/dsc0025.html
Atsakyti
temoje siūlyti savo paslaugas draudžiama, prašome laikytis taisyklių

Atsakyti
Gal kartais kas turit butelio etiketės trafaretą be jokių paveiksliukų? blush2.gif nu aš susipykus su kompu, nemoku padaryt, kad dydis tiktų buteliui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 07 09, 14:24)
biggrin.gif
lotuliukas.gif  thumbup.gif lotuliukas.gif
o gal bibliotekoje juo pasinaudoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

a ji nezino, kas cia tokia labai daug reiskiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 07 08, 21:29)
Sveikos, matau, jog daug naujų mamyčių ruošiasi krikštynoms, nepykit, jog pasikartosiu.

va si mergaite pas mus buvo thumbup.gif tikrai visi liko suzaveti wub.gif

pakartok savo nr i a.z man raba parasyk i a.z. aurikar kaina kitam mieste kiek butu 4u.gif apie 100km berods nuo kauno
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 09 liepos 2010 - 16:45
QUOTE(lole @ 2010 07 09, 13:06)
Ir aš turiu gan manau neblogą idėją, žadu ją panaudoti , paimi didelį lapo popierių jį ant molberto ir kikevienas svečias nupiešia po dedalę, manau turi gautis neblogas paveikslas prisiminimui , kaip manot smile.gif  4u.gif




vienose krikstynose buvo tokia ideja. tai ko nepripiese zmones lotuliukas.gif linkedami krikstuikui wub.gif
ir vila ant juros kranto ir raudonas feraris, super paveikslas gavosi, tik pirmieji nedrasiai piese, kiti jau intarpus originaliaiuzpilde
Atsakyti
Vikusituka, šaunuolė tu, kad nepasiduodi 4u.gif
Man dėl krikštynų irgi teko išgirsti ne itin malonių atsiliepimų, jas net su laidotuvėm palygino, bet man dzin cool.gif Mamytė liko patenkinta, o kitų nuomonė man nerūpi cool.gif
Skaudu kai įdedi tiek darbo, rūpesčiu gyvenau beveik pusę metų ir toooooks palyginimas doh.gif Ale ką daryt, gal Radžio klaust g.gif lotuliukas.gif Neimu į galvą, visiems neįtiksi schmoll.gif Todėl kurkime švente, kuri būtų graži, įdomi ir kas svarbiausia būtinai pritaikyta tik mums patiems: kas tiko Onai, netiks Marytei. Ir nesakykit, kad laiko neturim: naktys ilgos: aš viską dariau naktim: laikraštukas, sveikinimai, idėjų ieškojimai, atlaikiau sesiją, darbas pamaininis, kaime darbų tiek, kad apžioti negali... Ir tikrai padariau viską ką planavau 4u.gif Praėjus savaitei po krikštynų ir susigulėjus jausmais, likau savim patenkinta, nes žinau: PADARIAU VISKĄ KĄ GALĖJAU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 09, 19:55)
Vikusituka, šaunuolė tu, kad nepasiduodi 4u.gif
Man dėl krikštynų irgi teko išgirsti ne itin malonių atsiliepimų, jas net su laidotuvėm palygino, bet man dzin cool.gif  Mamytė liko patenkinta, o kitų nuomonė man nerūpi cool.gif
Skaudu kai įdedi tiek darbo, rūpesčiu gyvenau beveik pusę metų ir toooooks palyginimas doh.gif  Ale ką daryt, gal Radžio klaust g.gif  lotuliukas.gif  Neimu į galvą, visiems neįtiksi schmoll.gif  Todėl kurkime švente, kuri būtų graži, įdomi ir kas svarbiausia būtinai pritaikyta tik mums patiems: kas tiko Onai, netiks Marytei. Ir nesakykit, kad laiko neturim: naktys ilgos: aš viską dariau naktim: laikraštukas, sveikinimai, idėjų ieškojimai, atlaikiau sesiją, darbas pamaininis, kaime darbų tiek, kad apžioti negali... Ir tikrai padariau viską ką planavau 4u.gif Praėjus savaitei po krikštynų ir susigulėjus jausmais, likau savim patenkinta, nes žinau: PADARIAU VISKĄ KĄ GALĖJAU 4u.gif



Kaip graziai parasyta wub.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti