Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 09, 13:17)
joo..super.
as ziriu i obuly sukaisiota...o as galvoju  ka sukaisioti cia galima...na pvz ne vaisius..sury lasisa kai veri  g.gif  g.gif  g.gif

tau ansktesniam puslapiuky buvo nurodyti variantai tokiu verinuku. tik pavadino sumustiniais. taigi cia ta pats, tik maziukai. atsiversk ankstesni temukos puslapiuka, ten visas sarasas ir vaisiu ir darzoviu veriniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 08, 18:07)
o klausykit.del maisto turiu klausimuka..gal kuri man padetumete..kadangi maista darysiu pati..na pades aisku..bet..zinau, kad galima padaryti tokius..."ezius"..=na susmeigi i kazka pagaliukus..o jie suverti ten suris alyvuoges..
na..gal kuri zinote ka verti galoma ten..na kas tinka ir skanu...arba gal kur nuoroda kokia turite..kad paveiksliuka paziureti kaip atrodo tai..

nzn ar aiskiai parasiau... aciuuuuu ax.gif


tikriausiai apie mano ezio wub.gif foto cia i sm ideta kalbi g.gif biggrin.gif as juos dariau ir is vaisiu thumbup.gif ant stalo sitas eziukas labai greitai praranda spyglius lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 09, 11:17)
joo..super.
as ziriu i obuly sukaisiota...o as galvoju  ka sukaisioti cia galima...na pvz ne vaisius..sury lasisa kai veri  g.gif  g.gif  g.gif

As lasisa tai kaip sumustinukus dariau su duona ir citrina ir persmeigiau smeigtukais,o sudejau viena ant kito
Egzotika,labai grazus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 09, 10:17)
joo..super.
as ziriu i obuly sukaisiota...o as galvoju  ka sukaisioti cia galima...na pvz ne vaisius..sury lasisa kai veri  g.gif  g.gif  g.gif


jau cia tavo pasirinkimas, nesvarbu ar suris ar lasisa ar bananas, i ka nori kisk biggrin.gif
galima i obuoli, ananasa ( thumbup.gif wub.gif ), meliona, arbuza, kopusta. nuo ju dydzio ir ezio dydis priklauso ax.gif obuolys bus maziukas eziukas, kopustas, arbuzas - diiiiiiiiiiidelis ezys ir daugiau sumstinuku susismeigia,. pagal sveciu skaiciu ziurek

p.s. i kopusta gana sunkiai smeigiasi ax.gif mano foto sumustinukai smeigti i kopusta.

kiti kopusto ta pusele folija pvynioja, kitiems taip graziau.

cia jau tavo fantazija
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 07 09, 11:23)
tikriausiai apie mano ezio  wub.gif foto cia i sm ideta kalbi g.gif  biggrin.gif as juos dariau ir is vaisiu  thumbup.gif ant stalo sitas eziukas labai greitai praranda spyglius  lotuliukas.gif

user posted image



supratau....
kad nelabai su fantazija, tai ir klausiu jusu...

4u.gif 4u.gif

aciux
Papildyta:
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 09, 11:22)
tau ansktesniam puslapiuky buvo nurodyti variantai tokiu verinuku. tik pavadino sumustiniais. taigi cia ta pats, tik maziukai. atsiversk ankstesni temukos puslapiuka, ten visas sarasas ir vaisiu ir darzoviu veriniu  4u.gif



jo..zinau...as tik klausiau..jei i obuoly, tai saldu ezy..o lasisa..kur verti..
bat jau viska supratau..super drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 09, 10:32)
Egzotika,labai grazus darbas  thumbup.gif


aciuks.gif zinokit, gyvai tai is vis gerai atrodo wub.gif ir kaip stala papuosia nai nai wub.gif ir vaikiska thumbup.gif

zivile0515, va cia verinuku tema thumbup.gif kas, kaip, is ko
http://www.supermama...?...4684&st=204

ir dar patariu, jei versi obuoli, banana, tai kad nepajuoduotu, kai supjaustai iskart imesk i vandeni su citrinos rugstele trumpam, tada nenujuoduos ir isliks grazus, lyg ka tik supjaustyti essen.gif:

apskritai, man verinukai liuks ant stalo, jie labai skanus, greitai susivalgo, neapsunkstama nuo jus.... tik gana ilgai darosi doh.gif tai pasiskaiciuokite laika, nes kol susipjausto viskas, kol susiveria doh.gif
Atsakyti
Vakar paskambinau broliui, tai jis vargsas man pasiguode, kad del krikstynu labai bijo. kad tos dvigubos krikstynos ji labai nuliudino, jis buvo labai pries, bet jo zmona sutiko ir jo zodis nieko nebereiskia (vat taip yra, kai gyvena su jos tevais). bijo, kad jo vaiko krikstynu svente bus uzgozta, ir kitas vaikas bus svarbesnis. tai zinokit, as dabar pakeiciau nuomone. pament, kai sakiau, kad tik laikrastuka padarysiu ir vsikas. tai dabar is principo noriu, kad mano krikstosunelis butu sventes paziba wub.gif nuraminau broli, ir pasakiau, kad jo vaiko svente bus labai grazi ir tegul nesijaudina. as pasistengsiu, jei manes niekas neklausys, tai prareksiu balsa, bet vaiko svente bus grazi wub.gif be to, kadangi mano maziaus svente bus pora savaiteliu anksciau, tai jis gales man pasakyti, kas patiko mano sventej, ka noretu pakartoti, o ko noneretu, kad butu thumbup.gif as gi jo sese, turiu paguosti broliuka wub.gif
Atsakyti
Dar man labai grazu vieno kasnio uzkandeles - krepsiukai thumbup.gif
ypac, jei svente lauke, krepsiuku yra pirkti maximoje, iki (mantingos desertiniai , saldiems ir pikantiski- nesaldiems)
as dariau su varskyte ir puosiau saldyta melyne essen.gif: i kitus dejau kabu, balta misraine. cia jau irgi fantazijos reikalas wub.gif

user posted image

o va cia tema sm, kas dedasi, kur pigiau krepsiukai ir pan.
http://www.supermama...?...99260&st=36
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 09, 12:48)
Vakar paskambinau broliui, tai jis vargsas man pasiguode,

Nemanai kad zmonike ir sioj temoj lankosi ax.gif ? Gal ka sumastys keist smile.gif ?

Nu patiekalu temu prisiseivinau, tai reiks pasiskaitinet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rivera: 09 liepos 2010 - 13:13
QUOTE(rivera @ 2010 07 09, 14:12)
Nemanai kad zmonike ir sioj temoj lankosi ax.gif ? Gal ka sumastys keist smile.gif ?


neturi interneto ax.gif nebijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 07 09, 11:12)


Nu patiekalu temu prisiseivinau, tai reiks pasiskaitinet doh.gif


biggrin.gif


QUOTE(vikusituka @ 2010 07 09, 11:16)
neturi interneto  ax.gif nebijau biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
o gal bibliotekoje juo pasinaudoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 07 09, 14:48)
tai dabar is principo noriu, kad mano krikstosunelis butu sventes paziba  wub.gif nuraminau broli, ir pasakiau, kad jo vaiko svente bus labai grazi ir tegul nesijaudina. as pasistengsiu, jei manes niekas neklausys, tai prareksiu balsa, bet vaiko svente bus grazi  wub.gif  be to, kadangi mano maziaus svente bus pora savaiteliu anksciau, tai jis gales man pasakyti, kas patiko mano sventej, ka noretu pakartoti, o ko noneretu, kad butu  thumbup.gif as gi jo sese, turiu paguosti broliuka  wub.gif

Smagu girdėti, kad stimulas atsirado, aš irgi taip pat elgčiausi smile.gif
Atsakyti