Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(ramindute @ 2010 07 08, 19:26)
Nuostabios idejos,mes irgi ruosiames krikstynoms,o gal gali pasakyti kur ten LZUU spausdina,kur ten surasti? g.gif

Centriniuose rūmuose, pas budėtoją pasiklausk, nes painu rasti.Įėjau per vienas duris, išėjau jau visai per kitas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 08, 09:44)


Na kas nori privatumo,ten tikrai geriau nedeti darbu su savo,ar savo vaiku foto,nes visvien mato,kas tik papraso,tai tas pats,kas deti temoj.Tuomet nereiketu kiekvienai prasyti slapuku ir gautu info tiesiog cia smile.gif
QUOTE(zyzna @ 2010 07 08, 11:40)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
ne visoms lemta mokėti su kompu visokius grožius padaryt nuo..iki  blush2.gif


Kas nemoka,tai yra mokanciu,ir tai daranciu merginu,tai padarys mirksiukas.gif
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 08, 19:07)
o klausykit.del maisto turiu klausimuka..gal kuri man padetumete..kadangi maista darysiu pati..na pades aisku..bet..zinau, kad galima padaryti tokius..."ezius"..=na susmeigi i kazka pagaliukus..o jie suverti ten suris alyvuoges..
na..gal kuri zinote ka verti galoma ten..na kas tinka ir skanu...arba gal kur nuoroda kokia turite..kad paveiksliuka paziureti kaip atrodo tai..

nzn ar aiskiai parasiau... aciuuuuu ax.gif


Kazkas tokio??? blush2.gif Tik mano paskubom daryta,nes daug darbo turejau ruosdama svente viena doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2010 07 08, 12:35)
sveikos visos skubu pasidalinti informacija
Kaune yra balionu centras - jachtklube, pas juos balionai su helio po 2,5, o su heliu ir klijais (kad ilgiau laikytu) po 3,20


Labai naudinga informacija. O kur cia tiksliau tam jachtklube yra? smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasos_lashelis @ 2010 07 09, 07:15)
Labai naudinga informacija. O kur cia tiksliau tam jachtklube yra?  smile.gif  rolleyes.gif


http://www.shop.bali.../Kontaktai.html
cia ju kontaktai, tiksliai pati nezinau, tik skambinau jiems
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 09, 01:02)
Kas nemoka,tai yra mokanciu,ir tai daranciu merginu,tai padarys mirksiukas.gif
Kazkas tokio??? blush2.gif Tik mano paskubom daryta,nes daug darbo turejau ruosdama svente viena doh.gif
user posted image



Vau kaip grazu thumbup.gif o kas ten arbuze sudeta? g.gif labai graziai atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir aš prie jūsų, nes artėja ir mūsų krikštynos. Prisiskaičiau visokių idėjų, viskas taip gražu, įdomu, galva pilna visokiausių idėjų, kad net nežinau nuo ko pradėti. Kol kas galvoje visiškas chaosas. Norėjau paklausti dėl širšių medaus. Prieš kiek maždaug laiko reiktų jį pasidaryti - kelios dienos prieš krikštynas ar kelios savaitės?
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 09, 01:02)
Kas nemoka,tai yra mokanciu,ir tai daranciu merginu,tai padarys mirksiukas.gif

mastau.gif tai jau kas gavo tas gavo prisijungimo duomenis? ar prieš pusmetį reikia žinot, kad bus krikštas? ax.gif
žinau, kad už pinigus viską pasidaryt galima, bet pvz kaip butelio etiketes galiu pasidaryt pati, tik pačio šablono reikia, su saldainiais tas pats... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 09, 07:05)
Vau kaip grazu  thumbup.gif  o kas ten arbuze sudeta?  g.gif  labai graziai atrodo  thumbup.gif  wub.gif


Ten dejau pjaustytus vaisius,uogas,na tiesiog buvo suvalgyti akimirksniu lotuliukas.gif ir tikrai graziai atrodo,o is arbuzo irgi visokiu formu galima isgaut,tiesiog laiko nebuvo,o norejau daryt kaip pintine
user posted image

QUOTE(zyzna @ 2010 07 09, 09:30)
mastau.gif tai jau kas gavo tas gavo prisijungimo duomenis? ar prieš pusmetį reikia žinot, kad bus krikštas?  ax.gif
žinau, kad už pinigus viską pasidaryt galima, bet pvz kaip butelio etiketes galiu pasidaryt pati, tik pačio šablono reikia, su saldainiais tas pats...  blush2.gif

Tai maketus manau ir i tema karts nuo karto galima idet,kas turi.Na cia mano nuomone.Asmeniskai as ten nieko neradus tam paste,juk nepritaikysi kito vaikucio ziniu,o tekstai buvo ne karta deti temoj,tai ir issisaugojus,o jau dabar zaidziu wordu,nes ps neturiu ax.gif
Atsakyti
Is tikro del to kopijavimo rolleyes.gif doh.gif . Geriau naudot ideja, ir kurt savo zodzius. Kodel? Nes dalyvavau krikstynose kaip kriksto mama buvo dvynuku krikstynos. Kitam vaikui kita mama. Ji buvo pasiruosus viska ta pati kas yra cia SM doh.gif . Tiesa pasakius buvo ne tik neidomu (bent man) bet ir kazkaip nuvalkiota, visi tekstai tie patys zodis zodin verysad.gif . Nes pati ruosiausi ir vis skaitinejau sia tema, ziurinejau viska. Tad labai nesiruosiau nes zinojau jog snekesiu tai kas tuo momentu saus i galva. Manau sekesi neblogai, iskalba prie stalo nesiskundziu blush2.gif . Dovaneliu neruosiau ,nes buvo ne ta liaudis kuri ivertins ir supras varga triusa ir ideja.
Nepatinka man jau tas sudarytas krikstynu standartas, mamos mes pacios pilnos ideju tik gal kartais tingim mirksiukas.gif ?
Dabar ruosiuosi savo dukriuko krikstynoms, vel gi viska ziuriu, minciu turiu tik laiko nerandu viska igyvendinti. Todel dovaneliu ieskau per siulancius savo paslaugas sioj srity. Stalo puosimas ir sventimo vietos , maisto gaminimas, apranga visai seimynai ir t.t.. Noriu mazos grazios sventes, nes kita tokia svente bus gal negreit ax.gif
Atsakyti
mano popierius slidus toks. viskas gud 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 07 09, 09:54)
Is tikro del to kopijavimo rolleyes.gif  doh.gif . Geriau naudot ideja, ir kurt savo zodzius. Kodel? Nes dalyvavau krikstynose kaip kriksto mama buvo dvynuku krikstynos. Kitam vaikui kita mama. Ji buvo pasiruosus viska ta pati kas yra cia SM doh.gif . Tiesa pasakius buvo ne tik neidomu (bent man) bet ir kazkaip nuvalkiota, visi tekstai tie patys zodis zodin verysad.gif . Nes pati ruosiausi ir vis skaitinejau sia tema, ziurinejau viska. Tad labai nesiruosiau nes zinojau jog snekesiu tai kas tuo momentu saus i galva. Manau sekesi neblogai, iskalba prie stalo nesiskundziu blush2.gif . Dovaneliu neruosiau ,nes buvo ne ta liaudis kuri ivertins ir supras varga triusa ir ideja.
Nepatinka man jau tas sudarytas krikstynu standartas, mamos mes pacios pilnos ideju tik gal kartais tingim  mirksiukas.gif ?
Dabar ruosiuosi savo dukriuko krikstynoms, vel gi viska ziuriu, minciu turiu tik laiko nerandu viska igyvendinti. Todel dovaneliu ieskau per siulancius savo paslaugas sioj srity. Stalo puosimas ir  sventimo vietos , maisto gaminimas, apranga visai seimynai ir t.t.. Noriu mazos grazios sventes, nes kita tokia svente bus gal negreit ax.gif

drinks_cheers.gif Mano broliene krikstys mergyte po 2 savaiciu tai atsiunte man parodyt,kaip padare laikrastuka,tai daug ka ta pati radau,ka ir savo laikrasti parasius,net kai kurie paveiksleliai buvo panaudoti toki patys doh.gif nors interneto platybes dideles,bet sutapo....tai as jau perdarineju savaji,nes tikrai nenoriu,kad po menesio sveciai vel gaus po toki pati laikrastuka atminciai doh.gif ir visos idejos manau tapatinsis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 07 08, 23:02)
Kas nemoka,tai yra mokanciu,ir tai daranciu merginu,tai padarys mirksiukas.gif
Kazkas tokio??? blush2.gif Tik mano paskubom daryta,nes daug darbo turejau ruosdama svente viena doh.gif
user posted image



joo..super.
as ziriu i obuly sukaisiota...o as galvoju ka sukaisioti cia galima...na pvz ne vaisius..sury lasisa kai veri g.gif g.gif g.gif
Atsakyti