Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(vaivos juosta @ 2010 07 08, 20:11)
aš turiu tokius vėrinukų variantus:

bigsmile.gif aciukas, man taip pat tai buvo aktualu, nes maista ruosim patys ir greiciausiai lauke svesime. Manau tai pakankamai patogus variantas.
Atsakyti
aciu aciu aciu.....

nanevisai sumustinius turiu omeny.o toky ezy....(cia kas link tos foto smile.gif

bet super...pasinaudosiu...kaip gerai, kad yra SM !!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2010 07 08, 15:47)
As kiek esu dariusi saldainiu popieriukus, tai visada spausdinau ant paprasto popieriaus, bet norint graziau galima pasiklausti kanceliariniu prekiu parduotuvese, ten buna ivairiu lapu, bet del labai blizgaus tai nezinau.  g.gif

Del slaptazodziu davimo tai ....

eisiu į kancialerinių prekių parduotuvę ieškoti kažko panašaus į 'originalų' saldainių popierių g.gif
Blem, kaip negerai, kaip pati neturiu spalvoto printerio, tik juodą doh.gif reiks iešot dar ir kur atsispauzdinti doh.gif
o dėl slaptažodžių tai gal aš naivi, bet tos kurios užsiiminėja tais šablonais už pinigus tai su visokiom programom moka naudotis ar apsimoka vogti? blush2.gif nors visokių žmonių gal yra, juk krizės laikai biggrin.gif o trina šablonų savininkės iš paštuko gal? daugmaž-kas spėjo pasinaudoti tas spėjo? ax.gif
visos krikštynos ant mano vienos pečių (dar krikšto mama truputį padės), mūsų tetukas grįš tik rugpūčio 4, o krikštynos atidedamos į rugpūčio 7 verysad.gif tai savaitėle daugiau pasiruošti turėsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 08, 22:55)
eisiu į kancialerinių prekių parduotuvę ieškoti kažko panašaus į 'originalų' saldainių popierių  g.gif

Tik nenusipirkit per storo, sunku bus vyniot, jau ir į paprastą nelengva rolleyes.gif
Atsakyti
Estete, ne ne, plono ieškosiu, tik nžn ar buna tokio g.gif jei nebus, tai tik ir paprastas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, matau, jog daug naujų mamyčių ruošiasi krikštynoms, nepykit, jog pasikartosiu.
Esu smuikininkė ir muzikiniais kūrinukais galiu papuošti pirmąją mažylio šventę wub.gif
Groju prieš ceremoniją, kol renkasi svečiai, kunigas sustato apeigų dalyvius, per krikštą, užpildant tuščius tarpus tarp maldelių ir po visko, kol fotografuojamasi, skirstomasi iš bažnyčios.
Kūrinukai gražūs, žinomi, "nesunkūs", suteikia šventei jaukumo ir malonių emocijų.
Kunigai tam neprieštarauja smile.gif 4u.gif wub.gif
Pati esu Kaunietė, bet važiuoju ir į kitus miestus.
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 08, 21:27)
Estete, ne ne, plono ieškosiu, tik nžn ar buna tokio  g.gif  jei nebus, tai tik ir paprastas  biggrin.gif


as spasdinau ofise 1 tai man atspasudino ant specialaus saldainiu popieriaus. Labai gerai gavosi:)
Papildyta:
QUOTE(drugelis. @ 2010 07 08, 21:29)
Sveikos, matau, jog daug naujų mamyčių ruošiasi krikštynoms, nepykit, jog pasikartosiu.
Esu smuikininkė ir muzikiniais kūrinukais galiu papuošti pirmąją mažylio šventę  wub.gif
Groju prieš ceremoniją, kol renkasi svečiai, kunigas sustato apeigų dalyvius, per krikštą, užpildant tuščius tarpus tarp maldelių ir po visko, kol fotografuojamasi, skirstomasi iš bažnyčios.
Kūrinukai gražūs, žinomi, "nesunkūs", suteikia šventei jaukumo ir malonių emocijų.
Kunigai tam neprieštarauja smile.gif  4u.gif  wub.gif
Pati esu Kaunietė, bet važiuoju ir į kitus miestus.


sveiki,
o kiek jus paslauga kainuoja ir kiek laiko uztrunka?
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 07 08, 22:32)
as spasdinau ofise 1 tai man atspasudino ant specialaus saldainiu popieriaus. Labai gerai gavosi:)

pas mus Elektrėnuose nera jo, o vien dėl popierėlių važiuot į Vilių ar Kauną neapsimoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 07 08, 21:32)
as spasdinau ofise 1 tai man atspasudino ant specialaus saldainiu popieriaus. Labai gerai gavosi:)
Papildyta:
sveiki,
o kiek jus paslauga kainuoja ir kiek laiko uztrunka?


Dėl visko į až, kad neteršti temos. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, jungiuosi i jusu gretas. Planuojam krikstyti savo dukriuka rugseji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 08, 21:27)
Estete, ne ne, plono ieškosiu, tik nžn ar buna tokio  g.gif  jei nebus, tai tik ir paprastas  biggrin.gif

Ir nepirk alia sviestinio tokio, truputi vaskuoto. Nieko nesigaus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 07 08, 23:43)
Ir nepirk alia sviestinio tokio, truputi vaskuoto. Nieko nesigaus schmoll.gif

o aš kaip tik apie tokį galvojau doh.gif dėkui kad perspėjai 4u.gif aj, tada nesuksiu galvos, darysiu ant paprasto irnesakyk.gif
Atsakyti