Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

O kokiam formatui laikrastuka spausdinat blush2.gif ?
Atsakyti
Aš pati šitoj temoj tik vieną žinute teparašiau, bet sažiningai seku nuo lapkričio. Vis skaitau renkuosi idėjas. Prisijungimo duomenis gavau vos parašius į až. Realiai ten daug info ir asmeniškos. Pasinaudojau ir iš ten keliais maketais, tik kai sugalvojau kad noriu dar kitaip pakeisti, ir nebuvau išsisaugojus savo kompiuteryje, pašte jau neradau, ten daug kas ištinta buvo, vos per savaitėle sad.gif kažkiek kažkaip patikrint reik kas prašo, tik nežinau kaip.

Aš padariau įsakymus krikštatėviams ir seneliams ant kietesnio popieriaus ir įrėminau bambukais, fotkes parodysiu po krikštynų, pigiau nei rėmeliai ir bent man šimtą kart gražiau, ir pakabinti galima.
Jau atrodo susiruošiau viska, krikšto mama labai noriai ir daug padeda, vyras labai smarkiai domisi ką darau kaip bus kas kaip vyks, pats labai nori šnekėti, vesti žaidimus. Krikštatėvis pasakė SUMEME kuria skiria krikštynom, davė leidima laiet jo pinigus kur reikia smile.gif Kažkaip tikėjausi iš krikšto tėvų vaikui dovanos, tortuko, bet ne tiek. neveltui išsirinkom kai mažius tik pilvukyje buvo. Ir jau net keletą kartų buvo taip kad pabrėžė, jog savo pozicijų neužleis jokiom aplinkybėm wub.gif
krikštynos bus dviejų temų, prašom visų rengtis baltai, ir bus dar viena staigmenelė svečiam šventėje.
Dovanas visas jau turim, labai patinka man svečių dovanėlės, labai ačiū mergaitei kuri padėjo su dekupažu. Vakar atsiėmiau krikštadėže- nereali, net mano lūkesčius viršyja wub.gif
Krikštatėviai ruošia staigmenėlių mum-teveliam, kaip smalsu, netyčia prasitarė, daba kaip vaikas prieš kalėdas jaučiuos smile.gif
nenoriu daug čia pasakot, žinau kad ne vienas svetelis čia naršo ir krikšto mamytė paskaityt gali smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulyyte: 08 liepos 2010 - 15:54
Rasicka* labai atsiprasau, uzsimiegojusiom akim perskaiciau teksta ir dar pareiskiau, kad klaidu yra. man varnai i galva reikia duoti. kaip man pasirode doh.gif labai labai atsiprasau doh.gif dabar skaitau ir galvoju, kur as cia klaidu maciau.
atsiprasau ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif blush2.gif einu sau i kaili duoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, ir mus šie rūpestėliai užpuolė, nežinau kaip pasiseks, bet darysim dvigubas krikštynas - su draugais krikštysim vieni kitų vaikelius wub.gif Pasiruošti teks nemažai, bet sparčiai, krikštynos jau už dviejų savaičių . ax.gif Sutarėm, kad krikštynos bus kuklios, tik artimiausi šeimos nariai - seneliai ir sesė su vaikais. Bet vistiek norisi kad šventė būtų įpatinga širdyse. Gal žaidimų kokių nelabai pavyks sužaisti, bet žurnaliukus bandysiu padaryti. Balionai, vandens žibintai, žavi mane tokie dalykai wub.gif
Todėl tikiuosi nebūsit labai griežtos ir pasidalinsit turimais lobynais..
Atsakyti
vikusituka 4u.gif nesižaaaalok lotuliukas.gif nieko baisaus wub.gif

mastau.gif niu aš ir sakau - kiba jau man fool.gif lotuliukas.gif
Nežinau kelis kart peržiūrėjau po tavo pastabos - hihihi.gif nieko neįžlibinus nusprendžiau,
kad akinių ko gero reik irnesakyk.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 08 liepos 2010 - 16:59
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 08, 17:58)
vikusituka 4u.gif  nesižaaaalok  lotuliukas.gif  nieko baisaus  wub.gif

mastau.gif niu aš ir sakau - kiba jau man fool.gif  lotuliukas.gif
Nežinau kelis kart peržiūrėjau po tavo pastabos - hihihi.gif  nieko neįžlibinus nusprendžiau,
kad akinių ko gero reik  irnesakyk.gif lotuliukas.gif

tai va akiniu dabar eisiu ieskoti as lotuliukas.gif
Atsakyti
..... P.s:

labai lauksiu visgi gal kas pasiūlys ką nors smagaus DOVANOS - SERTIFIKATO dienotvarkei papildyti 4u.gif

Žr. postą nr. #123
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 08 liepos 2010 - 17:06
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 08, 18:04)
..... P.s:

dar labai lauksiu visgi gal kas pasiūlys ką nors smagaus dienotvarkei papildyti  4u.gif

as dabar pagalvojau, kad galetum i programa irasyti skrydi plunksnuotu oro balionu. tiesa, iki transporto reikes paciam kokiais nors budais prieiti. organizuojama kelione is artimiausio gandralizdzio
Atsakyti
[ g.gif quote=DEM,2010 07 05, 14:47]
Sulaminavo tai vyras darbe. Spausdinau LŽŪU Kaune ir popieriaus namuose, bet man čia nepatiko schmoll.gif Brangu žiauriai, lapas A4 formato gavosi 5 lt blink.gif doh.gif Bet kito kelio neturėjau, skubu buvo doh.gif O universitete tai lapas po 1 lt. 4u.gif
[/quote]
Nuostabios idejos,mes irgi ruosiames krikstynoms,o gal gali pasakyti kur ten LZUU spausdina,kur ten surasti? g.gif
Atsakyti
o klausykit.del maisto turiu klausimuka..gal kuri man padetumete..kadangi maista darysiu pati..na pades aisku..bet..zinau, kad galima padaryti tokius..."ezius"..=na susmeigi i kazka pagaliukus..o jie suverti ten suris alyvuoges..
na..gal kuri zinote ka verti galoma ten..na kas tinka ir skanu...arba gal kur nuoroda kokia turite..kad paveiksliuka paziureti kaip atrodo tai..

nzn ar aiskiai parasiau... aciuuuuu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 08, 21:07)
galima padaryti tokius..."ezius"..=na susmeigi i kazka pagaliukus..o jie suverti ten suris alyvuoges..
na..gal kuri zinote ka verti galoma ten..na kas tinka ir skanu...



aš turiu tokius vėrinukų variantus:

1. sūrio-alyvuogių;
2 .sūrio-vynuogių;
3. džiovintų slyvų-rūkytos šoninės;
4. kumpio-paprikos-sūrio;
5. silkės-raugintų agurkų;
6. lašišos-alyvuogių
7. obuolių-melionų;
8. desryte+ agurkeliu zaliu+ paprika+ suriu+ obuoliu.
9. virtos morkos gabalėlis+silkės gab.+obuolio g.+alyvuogė
10. mėsa+sūris+pomidoras
11. pomidoro+agurko+paprikos+silkės
12. alyvuogė-agurkėlis-kepta duona-sūris
13. BALTOS DUONOS KUBELIS+LAŠIŠOS KUBELIS+MAŽYTIS GABALIUKAS CITRINOS+JUODA ALYVUOGĖ....
14. ferm surio kubelis+vynuoge+marmeladinis saldainis+citrinos gabaliukas.Labai tinka prie balto vyno.
15. juoda alyvuogė+fermentinio sūrio kubelis+džiovinta slyva. Maunu ant dantų krapštuko.
16. raugintas (marinuotas)gabaliukas agurko+kepta duona+rukytos mesytes gabaliukas
17. desrytes+pomidoriukas+fermentinis suris
18. mano mėgstamiausi tai paprastučiai - kepta duona+medžiotojų sūris+vynuogė, arba alyvuogė
19 .paprika+kumpis+džiov.slyva
20. plona šalto rūkymo mėsytė+jos vidujė džiov.slyva
21. vynuogė+sūris+paprika
22. Vytintos mazytes desreles+ alyvuoges+ suris.
23. feta kubelius apvoliojau smulkintuose krapuose + zalia alyvuoge
24. kepta duona+ feta+ zalia alyvuoge
25. kepta duona + medžiotoju suris + ausyte (liezuvis)
Atsakyti
ar apie kazka panasaus kalbat?
user posted image
Atsakyti