Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Sveikutės 4u.gif
Jungiuosi ir aš prie visų planuotojų ax.gif
Noriu paklausti kur Kaune jūs spalvotai spausdinatės (kokybiškai ir pigiai) ir laminuojatės? g.gif Kokios kainos? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neramune @ 2010 07 08, 12:49)
Sveikutės  4u.gif
Jungiuosi ir aš prie visų planuotojų  ax.gif
Noriu paklausti kur Kaune jūs spalvotai spausdinatės (kokybiškai ir pigiai) ir laminuojatės?  g.gif  Kokios kainos?  ax.gif  blush2.gif

Spausdinau spalvotai tai LŽŪU, centriniuose rūmuose, pas budėtoją pasiklausk, pasakys kur rasti, nes biski painu. Lapas A4 gavosi po litą. Kokybiškai ir greitai. Laikraštukus ten spausdinau, tai 16 lapų kaina gavosi 16 lt. Dar spausdinau kitų lapų, tai ir nuolaidą pritaikė thumbup.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif padėkit dar keletą originalių užduotėlių sugalvoti - baisiai norisi man dar kažkuom papildyt - ale nieks smagaus/įdomaus galvon nelenda blush2.gif

DOVANA - SERTIFIKATAS


SVEIKINAME, JŪS LAIMĖJOTE "SAVAITGALIS SU XXX PROGRAMĄ!!!

JŪSŲ LAUKIA :


- 7.30 VAL- NUOSTABUSIS RYTAS, PROGRAMOJE - košės
paruošimas per 5 min, jei nespėjate, nemokamas XXX koncertas, pačių naujausių, jos sukurtų dainų.

- 8-12 VAL- XXX LINKSMINIMAS PAVADINIMU „ŠOKIM
GROKIM- NESUSTOKIM", jei pasirodymas stringa, naujausios XXX dainos kuriamos tą pačią akimirką.

- 12 VAL- PIETŪS - programos laimėtojas, turi pagaminti
tokį patiekalą, kurio, XXX , pavydėtų net Prezidentai.

- 13 VAL- PIETŲ MIEGAS

- 16 VAL- EKSKURSIJA PAS KARVES, mergaitė mėgsta tik
šviežią pieną- laimėtojui MELŽIMO KURSAI PRIVALOMI!

- IKI 21 VAL CIRKO PASIRODYMAS, klouno, žonglieriaus, liūtų
dresuotojo vaidmenys - laimėtojas turi atlikti nepriekaištingai.

NUO 22 VAL- NAKTINIS BUDĖJIMAS, pasiruošti daug kavos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 08 liepos 2010 - 12:58
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 08, 12:27)
simta kartu skaiciau apie sirsiu medu...bet nesigilinau, o dabar cekavumas uzvalde...o ka daryti su juo kaaaaaaaa g.gif
na pagamini ir ka..saugoti..ar cia doavan kam nors...ar valgyti per krisktynas...
pasiklydau......... blush2.gif

Esu gidrėjus, kad pačioje pradžioje, prieš valgį, susėdus prie stalo, visiems duodama paragauti pirmiausia širšių medaus, per Krikštynas tai vadinama kūdikio košele smile.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 08, 12:44)
merginos noriu pasitarti

Jau seniau buvau apie tai užsiminus, bet likau nesuprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 08, 13:57)
Merginos  4u.gif  padėkit dar keletą originalių užduotėlių sugalvoti - baisiai norisi man dar kažkuom papildyt - ale nieks smagaus/įdomaus galvon nelenda  blush2.gif

DOVANA - SERTIFIKATAS


SVEIKINAME, JŪS LAIMĖJOTE "SAVAITGALIS SU XXX PROGRAMĄ!!!

JŪSŲ LAUKIA  :
- 7.30 VAL- NUOSTABUSIS RYTAS, PROGRAMOJE - košės
paruošimas per 5 min, jei nespėjate, nemokamas XXX koncertas, pačių naujausių, jos sukurtų dainų.

- 8-12 VAL- XXX LINKSMINIMAS PAVADINIMU „ŠOKIM
GROKIM- NESUSTOKIM",  jei pasirodymas stringa, naujausios XXX dainos kuriamos tą pačią akimirką.

- 12 VAL- PIETŪS - programos laimėtojas, turi pagaminti
tokį patiekalą, kurio, XXX , pavydėtų net Prezidentai.

- 13 VAL- PIETŲ MIEGAS

- 16 VAL- EKSKURSIJA PAS KARVES, mergaitė mėgsta tik
šviežią pieną- laimėtojui MELŽIMO KURSAI PRIVALOMI!

- IKI 21 VAL CIRKO PASIRODYMAS, klouno, žonglieriaus, liūtų
dresuotojo vaidmenys - laimėtojas turi atlikti nepriekaištingai. 

NUO 22 VAL- NAKTINIS BUDĖJIMAS, pasiruošti daug kavos.


Rasicka*, neisizeisk, yra truputi klaideliu... blush2.gif
o tavo prizas labai ge ras. manau, kad nieko netruksta. beje, gera minti darei, as irgi noriu kazka panasaus sugalvoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 07 07, 17:32)
Gavus sveciu sarasa supratau, kas cia kaltininkas  lotuliukas.gif

biggrin.gif
negaliu nerekomenduoti tokios kaip tu mirksiukas.gif tegyvuoja srekas lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
vikusituka blink.gif kur klaidos - nieko matyt nebematau jau ... doh.gif blush2.gif
nieko stebetino - tuoj turbūt akinių dar prireiks, kiek tiek laiko prie kompo sėdžiu čia prie tų visų paveiksliukų ieškojimo, kėlimo, redagavimo ir t.t. ir t.t. lotuliukas.gif

..... bet rimtai nematau klaidų.. rolleyes.gif
pakomentuokit, nes , na, kad neapsijuokt prieš liaudį tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 08 liepos 2010 - 13:12
QUOTE(estetė @ 2010 07 08, 11:58)
Esu gidrėjus, kad pačioje pradžioje, prieš valgį, susėdus prie stalo, visiems duodama paragauti pirmiausia širšių medaus, per Krikštynas tai vadinama kūdikio košele smile.gif
Jau seniau buvau apie tai užsiminus, bet likau nesuprasta  smile.gif



ah ..dabar man aisku.
Atsakyti
na nenorėjau įnešti, sumaišties, bet niekas nesako mirkti temoje, bet jei visoms gerai, man ir nieko tokio, dėl privatumo, tai ten ir yra privatu labiau nei temoje, rolleyes.gif , ten yra tai,ko mamos nededa į temą, nes yra ir asmeninių foto ir t.t man negaila, slaptažodžių, bet truputį neteisinga kitų mamų atžvilgiu, tokių visokių idėjų galima ir temose viešų pasižiūrėt, ten viskas šiek tiek privačiau, žodžiu čia yra mano nuomonė, ir nebūtina jos paisyti ax.gif


dėl košių čia tas širšių medus yra patiuninguota senovinė tradicija, kaip visi grįždavo namo, susėsdavo prie stalo, tuomet krikšto mama turi išsivirus košės nepamenu tiksliai kokios, bet aš viriau grikių, nes man skaniausia lotuliukas.gif , būtinai iš molinio indo ir mediniu šaukštu, ir visi aplink stalą siunčia tą indą ir įsideda košės šaukštą ir būtinai visą suvalgo, kad vaikas visą gyvenimą būtų sotus ir sveikas, 4u.gif
Atsakyti
Galvojau magnetukus su mazylio foto ten uzsakineti sveciams atsiminimui http://www.artiq.lt/ siaip brangoka ten bet gal kokybiska? g.gif gal kuri susiduret? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cviekiuke @ 2010 07 08, 08:54)

Ne ne ne tai. Nu reiks bandyt ieskotis, bet kurioj temoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 07 08, 12:55)
Tikra tiesa, pastovei sėdėti šitoj temoj paprasčiausiai laiko nėra  doh.gif va ir dabar mažylį užmigdžiau ir atbegau prie kompo visokių etikečių ir saldainių popierėlių daryt  doh.gif
ir vat man toks klausimas iškilo- saldainių popieriukus spauzdinat ant paprasto popieriaus?? nes mano brolis (būsimas krikštatėvis) pamatė, sako kad labai negražiai atrodys ant paprasto popieriaus, nes tikri saldainių popierėliai truputį blizgus??  g.gif  tai vat, kas darėt, kaip vaizdas spauzdinant ant paprasto popieriaus??  blush2.gif
O prisijungimo duomenų dar laukiu  ax.gif


As kiek esu dariusi saldainiu popieriukus, tai visada spausdinau ant paprasto popieriaus, bet norint graziau galima pasiklausti kanceliariniu prekiu parduotuvese, ten buna ivairiu lapu, bet del labai blizgaus tai nezinau. g.gif

Del slaptazodziu davimo tai net nezinau, gal labiau palaikau ideja pazinti zmogu. Labai suprantu rupesti del duomenu istrynimo arba nukopijavimo. As kai ruosiausi savo sunaus krikstynoms irgi turejau mazai laiko (per velai susigriebiau doh.gif ), todel perverciau tik keleta temeliu ir dabar kai ziuriu daug ka praleidau. Bet nemanau, kad del to labai nukentejo svente, tik maziau atrakciju. Ko pati nemokejau pasidaryti pirkau, aisku sablonai butu labai praverte. Bet turint mazai laiko ir labai reikiant dauguma siulo tai uz pinigus. Tai gal ir suprantama noras labiau pazinti zmogu ir suzinoti kokiems tikslams jam reikia duomenu. Zinau kiek darbo yra idedama ruosiantis ir darant ivarius darbelius, t.y. krykstukas, saldainiai ir pan. Todel manau tikrai gali buti skaudu toms, kuriu duomenis panaudotu negraziems tikslams. O nemazai informacijos tikrai galima rasti viesai. As prisijungimo duomenu neturiu, tai mano pasisakyma galite vertinti kaip kam patinka smile.gif
Atsakyti