Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 07 08, 09:40)
Labai gardus jis  bigsmile.gif As is pradziu duodavau pakastavoti po uzduociu - ale nusipelne  biggrin.gif Po to isgraibste i namus - buvo eile, kaip sovietu laikais prie desros  lotuliukas.gif




ooo tu pati gaminai ji...as nelabai megstu tokius gaminti...hmmm.....cia liaudies ismintis..ar buna pirkti g.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galit kas atsiųsti prisijungimo duomenis man.Nes rašiau Svajūnei, bet jos až pilnas unsure.gif
Atsakyti
Mamytes gal zinote ar reikia 14 metu vaikui krikstateviu, norint ji krikstyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 08, 10:44)
merginos noriu pasitarti, kaip manot ar tik tik prisijungusioms prie planavimo duoti duomenis pašto , galbūt pradžiai vertėtų pasiskaityti temas  g.gif , nes ten pašte įėjus gali daryti kas ką nori, ištrinti, naikinti kas yra ir t.t ar nevertėtų paplanuoti kurį laiką ir įgauti merginų palaiminimą, visgi būtų labai gaila, jei kas nors imtų ir jį pravalytų, tiesiog žinau tokių liūdnų atvejų ir net nesinori pagalvoti, kas būtų jeigu būtų, nes manau labai nekorektiška ir negražu ateiti ir pasiimti negrąžinant duoklės atgal,  rolleyes.gif , čia mano tik pamąstymai  rolleyes.gif

Man ne gaila, bet gal geriau tegu kojas apšyla ax.gif Visose juk temose taip: pirma reikia pabendrauti, o tik tada duodami slaptažodžiai. Kitur reikalauja surinkti tam tikrą kiekį žinučių, sakykim 10, aišku, normalių žinučių ne smailiukų, o tada gauna prisijungimo duomenis. Nesinori, kad kažkas spekuliuotų kitų darbais ir idėjom.
Tačiau aš prie tų, kurios sutiks su dauguma biggrin.gif Suprantu ir tas, ir anas. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MergickaN @ 2010 07 08, 11:11)
Mamytes gal zinote ar reikia 14 metu vaikui krikstateviu, norint ji krikstyti? 4u.gif

Reikia, amžius čia niekuo dėtas. Bent jau aš taip manau.
Atsakyti
kriksto tevu reikia..nesvarbu kiek metu zmogui..kad ir 50.. biggrin.gif

ps. zinot..man taip grazu kur ant graikiniu riesutu surasyta palinkejimai buna....ale niekaip nesugalvojau kaip rirtaikyt krikstynoms..

et..
Atsakyti
Mergaitės, o jūs nepagalvojate, kad ne visos yra labai plepios ir moka, turi laiko plepėti?Ypač, kai šventė ne už kalnų.Tai jau nėr kada ir kojas temoje apšilinėti, o ruoštis reikia.Tiesiog kai prieš kelis metus ruošiausi dukrytės krikštynoms, tokių dalykų nebuvo, visos noriai dalinosi savo patirtimi.O dabar matyt nauji laikai ir vėjai atėjo, reik dar užsitarnauti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 08 liepos 2010 - 12:01
Sveikos 4u.gif

Neseniai sužinojau, kad ir man krikšto mama labai greit reiks būti, tai pasinaudojau paštuku ir ačiū visoms, gal kažką panaudosiu 4u.gif
Tikrai, ne visada yra laiko plepėti, o ir kaip man tas visas gėris jau greit...Liūdna, kad tėveliai nesusiprato tartis anksčiau, o man nelabai smagu būtų jei aš nieko nepasiruoščiau.... blush2.gif
Na, suprantu ir tas, kurios sėdėjo ir darė,o kitos labai greit viskuo pasinaudojo, bet gal tada ir dalintis nereikia ax.gif arba privačiau viską daryti...
Na, nežinau, mano pamąstymai tokie 4u.gif
Atsakyti
Tikra tiesa, pastovei sėdėti šitoj temoj paprasčiausiai laiko nėra doh.gif va ir dabar mažylį užmigdžiau ir atbegau prie kompo visokių etikečių ir saldainių popierėlių daryt doh.gif
ir vat man toks klausimas iškilo- saldainių popieriukus spauzdinat ant paprasto popieriaus?? nes mano brolis (būsimas krikštatėvis) pamatė, sako kad labai negražiai atrodys ant paprasto popieriaus, nes tikri saldainių popierėliai truputį blizgus?? g.gif tai vat, kas darėt, kaip vaizdas spauzdinant ant paprasto popieriaus?? blush2.gif
O prisijungimo duomenų dar laukiu ax.gif
Atsakyti
Gerai, kai vienas pyplys, o kai dvi zyzlos trainiojasi biggrin.gif
Tai ir ieškai greitai paruošiamo produkto ax.gif
Merginos, tikrai vertiname jūsų darbą ir dėkinogs, kad dalinatės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince666 @ 2010 07 08, 13:16)
Merginos, tikrai vertiname jūsų darbą ir dėkinogs, kad dalinatės 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
ne visoms lemta mokėti su kompu visokius grožius padaryt nuo..iki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 08, 11:44)
merginos noriu pasitarti, kaip manot ar tik tik prisijungusioms prie planavimo duoti duomenis pašto , galbūt pradžiai vertėtų pasiskaityti temas  g.gif , nes ten pašte įėjus gali daryti kas ką nori, ištrinti, naikinti kas yra ir t.t ar nevertėtų paplanuoti kurį laiką ir įgauti merginų palaiminimą, visgi būtų labai gaila, jei kas nors imtų ir jį pravalytų, tiesiog žinau tokių liūdnų atvejų ir net nesinori pagalvoti, kas būtų jeigu būtų, nes manau labai nekorektiška ir negražu ateiti ir pasiimti negrąžinant duoklės atgal,  rolleyes.gif , čia mano tik pamąstymai  rolleyes.gif

na man negaila, taciau buna tikrai tokiu naglu prasymu unsure.gif pasitaiko, kad mamytes ir nebendrauja, bet moka graziai paprasyti, o kitos naglai reikalauja sablonu ir kisa savo adresus.. na as pati niekam neduodu duomenu, neturiu teises... tiesiog nurodau, kur galima pasiziureti i ka kreiptis. manau, kad „valdzios“ galutinis sprendimas, nes nuomoniu daug.
Atsakyti
Sakiau ir pasakysiu dar. Aš suprantu ir tas, ir tas. Ir visos esat teisios 4u.gif Tačiau... Ar galima garantuoti, kad tuo kuo dalinamės nebus panaudota savanaudiškais tikslais? Sakykim, nukopinti laikraštukai, pažadukai, kažkas pakeista, truputi perdaryta ir... kažkam parduoti už pinigėlius? Juk tikrai yra visokių žmonių. Mano ten beveik nieko nėra, bet kitų mamų sudėti ištisi katalogai, būtų labai negražu, kad tuo pasinaudotų negražiems tikslams. Dažnai ateina į az prašymai duoti sakykim laikraštuko maketo, neprašoma patarimo, pagalbos ar dar kažko, o tiesiog maketo, kurį būtų galima pakeisti. Kur garantija, kad naujas žmogus, kuris net neperskaitė temos, jį panaudos savo krikštynoms. O gal parduos ir gaus pinigėlius? Nenoriu būti šykšti, tačiau žinau kiek darbo ir triūso, nenoriu, kad tuo kažkas pasinaudotų ir gautų pinigus. Štai kas mane neramina. blush2.gif
Atsakyti