Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010



KRIKŠTYNŲ PLANAS

user posted image

1. Svečių sąrašas
2. Svečių kvietimai
SM tema- kvietimai krikštynoms (idėjos kvietimų tekstams ir kvietimams)
3. Stalo kortelės
4. Krikštynų data
5. Bažnyčia

Bažnyčių sąrašas
Bažnyčioje jei krikštijama mergytė – ją laiko krikšto mama, o skraistę laiko krikšto tėtis,
jei berniuką krikštija tai atvirkščiai.
Rožinė (berniukui) ir žydra (mergytei) spalva nėra svarbu.
Daug reikalavimų priklauso nuo Bažnyčių.

Privalomi dokumentai:
Gimimo liudijimas
Tėvų santuokos liudijimas (bažnytinės, jei nėra tai civilinės)
Krikštatėvių asmens dokumentai.
vardų reikšmės
šventi vardai
6. Šventės vieta
SM Krikštynos Rumšiškėse
7. Salės, bažnyčios papuošimai
8. Apranga (tėvų)

9. Apranga krikštuko (rūbai, skraistė, batai, žvakė)
SM auksarankių kurti rūbeliai
Krikšto rūbeliai: modeliukai ir viskas apie juos
Skraistė, marškinėliai, suknutė, Krikšto rūbas, jo prasmė
10. Žaidimai
SM tema- Krikštynų žaidimai
11. Fejerverkai, dangaus žibintai, vandens žibintai.
12. Laikraštukas, įsakymai ir pan.

SM tema- Krikštukas (laikraštukai)
13. Dovanos
Močiutėms - prijuostės su užrašais, šaukštai išraižyti, nuotraukų albumai, puodeliai.
Seneliams - puodeliai, lazdos, taupyklės, pasakų knyga.
Krikšto tėvams - rankšluoščiai vardiniai arba kitu užrašu, rėmeliai, įsakymai,
pagalvėlės, marškinėliai su užrašais ar foto.
Vaikui - grandinėlė su kryžiuku, medaljonas,dėžutė pirmąjam dantukui,
sidabrinis šaukštelis su išgraviruotais duomenimisapie gimimo datą, svorį, laiką.

Seniau vaikas nuo krikšto mamos gaudavo dovanų:
• česnako skiltelę, kad saugotų nuo piktosios dvasios;
• riestainių, kad čiulptuko nereikėtų;
• cukraus, kad pienas saldus būtų;
• vilnones kojines, kad nesušaltų ir sveikas būtų;
• angeliuką, kad angelą sargą įsigytų;
• šiaudinį sodą, kad lemtų lengvą gyvenimą;
• mažą pintinėlę, kad turėtų kur velykinį margutį įsidėti;
• muilo ir lininį rankšluostį, kad tvarkingas ir švarus būtų;
• šermukšnio šakelę, kad nuo piktų laumių saugotų. Ją rankoje reikia laikyti visą kelionę į bažnyčią;
• į batuką įpildavo žiupsnelį druskos, kad pikta akis nenužiūrėtų.

14. Širšių medus, košelės ir pan.

14.1 ŠIRŠIŲ MEDUS

1indelis kondensuoto pieno
4kiaušinių tryniai
truputis vanilinio cukraus
100g spirito

14.2 ŠIRŠIŲ MEDUS

6 kiaušinių tryniai,
6 šaukštai cukraus pudros,
1 indelis sutirštinto kondensuoto pieno,
100 g spirito.

14.3 ŠIRŠIŲ MEDUS
5 tryniai
stiklinė cukraus pudros
kondensuoto pienelio indelis
100gr spirito

14.4 ŠIRŠIŲ MEDUS

1 kondensuoto pieno indelis, tirštesnio.
200g cukraus arba pudros, geriau pudros.
4 tryniai.
100g spirito ir 50g konjako ar brendžio.


15. Papročiai
supermama
Senieji papročiai
papročiai
16. Scenarijus
SM tema
17. Tortas, saldainiai
user posted image
18. Foto, video
19. Žodžiai krikštynoms, tostai

SM tema- Sveikinimai, padėkos, gražūs žodžiai, eilėraščiai
20. Lauktuvės
21. Gaminame pačios

šriftai
animacija
rėmeliai
rėmeliai
http://www.radau.info
www.likimas.lt
paveiksliukai
paveiksliukai
http://www.loonapix.com/lt/framer

SALDAINIŲ MEDIS:

imi kokį nors gražų vazonėlį ar kitokį indą, darai gipso masę ir ten supili Į ją įstatai norimą medžio šakelę, ar kitokį stabilesnį kotą (jį puoši kaip nori) . Kaip nori, taip papuoši gipso viršų, kol jis nesustengo Rytojaus ar dar po dienos patikrini, ar sustengo gipsas. Toliau floristikos parduotuvėje perki oazę sausoms gėlėms, pasidarai norimą formą, gali apsukti folija, ir į ją smaigstai dantų kapštukais įsmeigtus saldainius Geriausia tinka triufeliai ar kitos kūgio formos saldainiai. Tai tiek, sėkmės darbuojantis

DĖŽUTĖS, ETIKETĖS, SALDAINIAI

etiketės, dėžutės, popieriukai
dėžutės lankstymas
dėžučių lankstymas
dėžutės lankstymas
dėžučių tortas

Naudingos nuorodos:

http://www.ausrotea.ucoz.com/forum/11
http://public.fotki.com/Musudarbai/
http://www.frameshow.com
http://www.zaviakimi...eliai-vestuvems
http://www.pakeramik...produkcija.html
Viskas krikštynoms
dekoravimas rojaus sodai

Turime foto albumą www.fotki.com (prisijungimą duodame per až kreiptis į Svajūnė arba Naktibalda).
FOTKI.COM yra PUBLIC albumai - jie daugiau skirti internetiniams dalykams tai ką radom internete, o PRIVATE albumai norėjau kad pagal nickus sudėtumėm ką darėm sau, tada vėlesnės planuotojos galės pasiklaust kur ką pirkom per až. jei galit kas dar nekėlėt savo foto, įkelkit ir į PRIVATE pagal nickus. Ačiū visoms!!!!
dar turime savo e-mailą krikstynos2009@gmail.com ten dedam šablonus ir kitus naudingus dalykus!!!


user posted image


user posted image .. sena tema ..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 04 liepos 2010 - 13:00
Aciuuz tema 4u.gif

QUOTE(zaleake @ 2010 07 03, 12:59)
kodel nukeliate savo swente? blush2.gif



Visu pirma, tetis isvaziavo dirbti.. Ir mes pas ji vaziuosime..
Taip jau susikloste aplinkybes. O rugseji i LT mociute grysta, ji labai norejo sudalyvauti..
Na, yra kaip yra .. Manau ilgiau ruosiantis, viskas bus tik dar sauniau smile.gif

As taip pat labai laukiu pasakojimu ..
Vakar buvo grazi diena, manau viskas turejo pavykti idealiai wub.gif
Atsakyti
Uz naujus namukus Rasickai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 07 04, 14:38)
Visu pirma, tetis isvaziavo dirbti.. Ir mes pas ji vaziuosime..
Taip jau susikloste aplinkybes. O rugseji i LT mociute grysta, ji labai norejo sudalyvauti.. 

Na, jei iki rugsėjo teks nukelti, tai dar nieko tokio, ne metams smile.gif O šventė tikrai bus dar labiau sustyguota, kai daugiau laiko bus pasiruošimui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2010 07 03, 06:23)
o mes buvom balandinuku temoj susitikusios, ane???


taip, balandinukuose. 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja temele
Planuojames toliau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, musu krikstynos rugpjuti, jau pradedu suki galva apie jas biggrin.gif sakykit o su kokiu tikslu teikiamos dovanos seneliams ir močiutėms? g.gif na krikšto tėveliams suprantu kaip padėka, o seneliams kaip? blush2.gif g.gif pas mus bus kuklios krikštynos, ik artimiausi nariai ir draugai, ar kitiems svečiams reiktų kažkokių dovanėlių irgi? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mes jau po krikštynų thumbup.gif
Nuvažiavom, apsirengėm mažiukus, vyko fotosesija, paskui ceremonija bažnyčioje. Prie bažnyčios bandėm leisti balionus, bet jie pavedė: helio balionai neskrido, nors buvom pirkę vos prieš kokias penkias valandas doh.gif Teko nusivilti, tai beveik vienintelis toks nepavykęs dalykas.
Paskui prie stalo kai visi susėdo krikštatėviai įteikėm dovanas: medalionus, kuriuos kunigas pašventino ir po skirtingas vaikiškas Biblijas. Siuntėm vaikus aplink stalą ir krikšto tėvai laikė pakėlę virš stalo.
Kai visi užkando, krovėm krikšto dėžes, į kurias sudėjom viską kas tilpo: krikšto liudijimus, žvakes, skraistes. Kai parodėm, kad įdedam krikštukus, tėveliai pirmiausiai nieko nelaukdami apipylė klausimais: kas darė, kur spausdinai, ar failą bus galima gauti, nes nori ir sau atsispausdinti biggrin.gif Teko nutraukti jų klausimus ir pasakyti, kad kiti likę 8 žurnaliukai bus įteikti tėveliams, kurie ir pasidalins su pačiais artimiausias. Nemaniau, kad žurnaliukas bus taip įvertintas thumbup.gif MAMOS IR KRIKŠTO MAMOS, BŪTINAI DARYKIT ŽURNALIUKUS 4u.gif Tada dar įdėjom po vaikišką maldaknygę ir rožinį, kad Pirmai Komunijai turėtų. Dar įdėjom: cukraus, druskos ( juos buvau įpylus į mažus stiklainiukus, kuriuos apipiešė draugė), muiliuką ( jį ir įdėjau į apipieštą muilinę), rankšluostuką, taupyklę, angeliuką( aš buvau gavus Tome Philips metalinį angelą-taupyklę), kojinaites( dėjau savo megztus tapkutes), pintinėlę... Manoji skrynutė neužsidarė, nors namuose buvau subukavus. Tačiau tas netilpimas visiems patiko thumbup.gif
Vėliau jau lauke, nes viduj buvo karšta, visus sunku sugaudyti, sveikinom močiutes ir senelį: gavo laminuotus sveikinimus, vaikų prašymus, medinius degintus šaukštus ir puodelius su anūkų vaizdais.
Tėveliams dovanojom palinkėjimą nuo krikšto tėvų, vaikų prašymus, aš dovanojau rėmelius gražiausiai krikštynų nuotraukai, o kita krikštamotė- saulėgrąžų du pakučius su palinkėjimu: pirma išaižyti saulėgrąžas, o tik tada pulti barti vaikų thumbup.gif Dar tėveliams padovanojom dešimt priežasčių turėti dar vieną vaiką ir kūdikį, kad patikrintų savo jėgas ir sugebėjimus: nežinau kaip vadinasi tas augalius: bet nu tas kur palaistai ir pradeda augti "plaukai" biggrin.gif Visiems buvo linksma, nes mamytė nelabai susitvarko su gėlėm biggrin.gif
Paskui lauke visi noriai, TIKRAI NORIAI, KAIP BEBŪTŲ KEISTA, rašė profesijos spėjimus ir palinkėjimus, kuriuos sudėjom į apipieštą butelį, krį iki pirmų vieno iš vaikų vestuvių atidavėm saugoti tėveliams.
Paskui jau prie stalo krikštasūnio vardu pasakiau padėką ir visi svečiai ištraukė maišelius su padėkos-prašymuko kortele ir mini dovanėle tą tematika. Nu žinokit ir faina buvo, nes kai kurie traukimai buvo taip į temą, pvz.: jauniausias svečias dviejų metukų mergytė ištraukė maišelį su pasižadėjimu palydėti berniuką į pirmą pasimatymą, o jos mama ištraukė pasižadėjomą prižiūrėti, kad visi laikytųsi gautų pažadų...Kažkaip visi noriai traukė, paskui garsiai skaitė ir dalijosi mintimis apie tai thumbup.gif
Visai sutemus paleidom dangaus žibintus. Paskui dar spaudė kūmus, visiems buvo linksma, nes ne visi buvo tai matę. Galvojau, kad šonkauliai visi sulūš, tik grįžus pastebėjau, kad šonai mėlyni visi doh.gif Bet buvo linksma. Aš daviau pintinę su vaisiais, o vyras šampaną ir vyną, kiti krikštatėviai degtinės ir saldainių.
Tai tiek tos šventės. Liko nežaista viktorina, nes šventė vyko kaimiškoj sodyboj, tai laukė pirtis, kubilas, nelabai kas norėjo jau tuo užsiimti. O taip tai, ką buvau sugalvojus, viskas pavyko, išskyrus balionus ir viktoriną. Tai galiu teigti, kad krikštynos pavyko 100% kiek buvau sumasčiusi. Nesitikėjau biggrin.gif
Ir na krikšto mamytė, buvo pasiruošusi, tad viskas ėjo kaip sviestu patepta. Ji net atsiprašė, kad niekuo nesidomėjo, o tik pasiėmusi mano scenarijų susipirko ir tiek jau tos jos pastangų. Ji net garsiai garsiai pareiškė, kad žurnaliuką aš naktimis kūriau thumbup.gif
Be to, degtinės buvo žymiai per daug: pilni buteliai liko stovėti, nes geriančių lyg ir nebuvo, nes buvom užsiėmę kita veikla. Kas man labai patiko thumbup.gif Gi neprisigert susirinkom. Be to mes buvom pasiėmę vairuotoją, kuris pagrojo su gitara ir armonika.
Vienu žodžiu, mano pastangos nenuėjo veltui. O kaip iš tiesų, patiko ar nepatiko tėveliams šventė, gal tik ateitis parodys. Nors vakar vyrui skambino, nes aš jau darbe buvau, padėkojo už šventę, už siurprizus, sakė, kad nesitikėjo tiek visko. Nu tikiuosi tai nėra tik mandagumas, bet, kad tai buvo ir nuoširdumas.
Tai tiek. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEM: 05 liepos 2010 - 09:39
DEM,super svente, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif net dziaugiaus skaitydana wub.gif wub.gif ,kad zmonem,taip graziai pavyksta,ziuresiu,.kaip cia man gausis. blush2.gif
Dar turiu toki klausima,o kada tu tevelaim iteikei saulegrazu pakeli?
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2010 07 05, 09:40)
DEM,super svente, thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif net dziaugiaus skaitydana wub.gif  wub.gif ,kad zmonem,taip graziai pavyksta,ziuresiu,.kaip cia man gausis. blush2.gif
Dar turiu toki klausima,o kada tu tevelaim iteikei saulegrazu pakeli?

Mes krikštijom du vaikiukus, tai ana krikšto mamytė įteikė po pasveikinimo. Atspausdinom sveikinimą, jį sulaminavom, labai gražiai visos spalvos išryškėjo. thumbup.gif Tada dar įteikėm vaikų prašymukus, kuriuos mamytė perskaitė, paskui aš įteikiau rėmelį, o kita krikštamotė- saulėgrąžų. Visai įdomiai gavosi 4u.gif
Be to, uždavėt klausimą ar reikia dovanų kitiems. Aš nesigailėjau schmoll.gif Juk neperki kažko brangaus, smulkmena kokią, aš jas taikiau prie pažadukų kortelės: širdies formos atšvaitas, kitas atšvaitas buvo kaip nuimtas nuo dviračio, moteriško batelio formos raktų pakabukas, šventas paveiksliukas, barškutis, tušinukas, spalvoti pieštukai, teptukas... Kai kurios dovanėlės kainavo net tik po 1 lt. Tačiau visi labai smagiai reagavo, diskutavo, klegėjo... Be to jie šito nelaukė bigsmile.gif Nebijokit susidaryti sąrašą ir paieškoti tokių smulkmenų, aš su tuo sąrašiuku jau keli mėnesiai po maximas, po Jyską ar Tomas Philips varinėju. Gyvenam kaimuky, tai vos tik išlekiam Kaunan, tai ir sąrašą velkuosi. Buvo verta 4u.gif
Ir visiems dangaus žibintai patiko, nes ne visi buvo matę bigsmile.gif Jie tik žiūrėjo ir nesuprato: ką čia taip ir laikyti reikės? Kaip tai skris g.gif Juk popierius neskrenda doh.gif O kai pamatė, kad kyla, tai net išsižiojo blink.gif lotuliukas.gif Naktį atrodė nuostabiai thumbup.gif Turėjom Septynis, tai vienas nepavyko, užsidegė dar man rankose, nes reikia leisti dviese, vienam nelabai išėjo. Tačiau kai sukilo kiti šeši buvo labai gražu thumbup.gif
Papildyta:
NORIU PADĖKOTI VISOMS MAMYTĖMS IR KRIKŠTO MAMYTĖMS UŽ VISIAKERIOPĄ PAGALBĄ RUOŠIANT ŠIAS KRIKŠTYNAS. AČIŪ UŽ IDĖJAS, PATARIMUS IR DIDŽIULĮ PALAIKYMĄ. O SVARBIAUSIA, UŽ TĄ PALAIKYMĄ IR NURAMINIMĄ, KAI SVIRO RANKOS. NEI VIENOS ASMENIŠKAI NEIŠSKIRSIU, TAD DĖKOJU VISOMS VISOMS. AČIŪ 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEM: 05 liepos 2010 - 10:01
QUOTE(DEM @ 2010 07 05, 08:12)

Ji net atsiprašė, kad niekuo nesidomėjo, o tik pasiėmusi mano scenarijų susipirko ir tiek jau tos jos pastangų. Ji net garsiai garsiai pareiškė, kad žurnaliuką aš naktimis kūriau thumbup.gif

Va cia ko gero ji ir ispirko savo abejinguma,sau pliusa uzsidejo pries tave ir tau labai malonu paliko.Smagi svente thumbup.gif
Atsakyti
DEM, skaitau ir džiaugiuosi už tave, kad šventė pavyko ir visi tavo vargai ir nervai atsipirko thumbup.gif aišku, į kuprą reik duot tai kitai krikštamotei, kad tau tiek nervų suėdė, bet svarbiausia, kad pati ir tėveliai liko patenkinti, o krikšto vaikelis tau vėliau padėkos mirksiukas.gif
Atsakyti