Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 5

QUOTE(Sophi @ 2010 08 11, 17:06)
Ir kokį išsirinkot?


Bosh KGV36x27
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 11, 18:42)
Bosh KGV36x27

Mano mama ir visai neseniai tokį patį nusipirko. Tik nelabai suprantam to mygtuko paskirties kur šaltis reguliuojasi. Kai atvežė šaldytuvą, tai jis buvo įjungtas, bet po kelių dienų mes jį išjungėm, paskaitę instrukciją. Nors dėl ko jis ten reikalingas iki galo nesuprantam.
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2010 08 12, 07:59)
Mano mama ir visai neseniai tokį patį nusipirko. Tik nelabai suprantam to mygtuko paskirties kur šaltis reguliuojasi. Kai atvežė šaldytuvą, tai jis buvo įjungtas, bet po kelių dienų mes jį išjungėm, paskaitę instrukciją. Nors dėl ko jis ten reikalingas iki galo nesuprantam.


As irgi nesupratau, bet jau issiaiskinau. Zodziu, jei patalpoj bus maziau nei 12 laipsniu, tai yra +11 ir zemiau, tada ta mygtuka reikia ijungt, kadangi patalpoj vesu, todel pasirodo saldytuvas prastai saldo, del to reikia islygint temperatura, ta mygtuka ijungus. Gal keista, bet buna pvz nuosavam name, jei ziema nekurenant para, tai ir atvesta namai. O kai pakyla temperatura patalpoj jau virs 12 laispniu, tada isjungt ta mygtuka. Na as taip supratau, ir kiek issiaiskinau...

Tik kazko man saldytuvas isala tik iki 8 laispniu, zemiau temp.nekrenta. Gal del to, kad varstau dureles g.gif ar saldiklis apkrautas. Pasukus saldyma ant 5 padalos. Saldytuvas ijungtas dar nepilna para.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 12, 10:36)
As irgi nesupratau, bet jau issiaiskinau. Zodziu, jei patalpoj bus maziau nei 12 laipsniu, tai yra +11 ir zemiau, tada ta mygtuka reikia ijungt, kadangi patalpoj vesu, todel pasirodo saldytuvas prastai saldo, del to reikia islygint temperatura, ta mygtuka ijungus. Gal keista, bet buna pvz nuosavam name, jei ziema nekurenant para, tai ir atvesta namai. O kai pakyla temperatura patalpoj jau virs 12 laispniu, tada isjungt ta mygtuka. Na as taip supratau, ir kiek issiaiskinau...

Tik kazko man saldytuvas isala tik iki 8 laispniu, zemiau temp.nekrenta. Gal del to, kad varstau dureles  g.gif ar saldiklis apkrautas. Pasukus saldyma ant 5 padalos. Saldytuvas ijungtas dar nepilna para.

Tai mes dėl to mygtuko ir lygiai taip pat supratom. Tik pagalvojom kokiu atveju temperatūra būna žemesnė namuose negu +12. Na nuosavam name gal taip ir būna kaip tu sakai.

O dėl tos temperatūros tai ir tas pats buvo. Mano mama net stresuot pradėjo. Bet tada įjungtas tas mygtukas buvo. Savaitgalį išjungė ir šaldymą pasuko ant 3,5 turbūt. Tai turbūt po nakties buvo +5 Šiaip dieną ir turbūt +8 būdavo ar iki 10 pakildavo. Greičiausiai, kad nuo varstymo. Sakiau, kad nustotų matuot, tai spakaina galva bus. Šiaip galvoju, kad dėl tų karščių ta temperatūra aukštoka.
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2010 08 12, 12:48)
Tai mes dėl to mygtuko ir lygiai taip pat supratom. Tik pagalvojom kokiu atveju temperatūra būna žemesnė namuose negu +12. Na nuosavam name gal taip ir būna kaip tu sakai.

O dėl tos temperatūros tai ir tas pats buvo. Mano mama net stresuot pradėjo. Bet tada įjungtas tas mygtukas buvo. Savaitgalį išjungė ir šaldymą pasuko ant 3,5 turbūt. Tai turbūt po nakties buvo +5 Šiaip dieną ir turbūt +8 būdavo ar iki 10 pakildavo. Greičiausiai, kad nuo varstymo. Sakiau, kad nustotų matuot, tai spakaina galva bus. Šiaip galvoju, kad dėl tų karščių ta temperatūra aukštoka.


Man is vis paranoja su tais saldytuvais smile.gif as net nakti keliausi ziuret, kiek temperaturos rodo lotuliukas.gif gal ir as isimsiu ta termometra ir maziau ten landziosiu lotuliukas.gif O virtuvej pas mane kokie 29 laipsniai... tai nuo puodu, tai nuo orkaites prisyla virtuve..

O dar buna gi zmones stato saldytuvus kur nors vesioj patalpoj, tai irgi tas mygtukas reikalingas. Butuose tai niekad turbut tokios zemos nebus.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 12, 12:51)
Man is vis paranoja su tais saldytuvais smile.gif as net nakti keliausi ziuret, kiek temperaturos rodo  lotuliukas.gif gal ir as isimsiu ta termometra ir maziau ten landziosiu  lotuliukas.gif O virtuvej pas mane kokie 29 laipsniai... tai nuo puodu, tai nuo orkaites prisyla virtuve..

O dar buna gi zmones stato saldytuvus kur nors vesioj patalpoj, tai irgi tas mygtukas reikalingas. Butuose tai niekad turbut tokios zemos nebus.

Svarbiausia, kad ne tau vienai tos keistos problemos su tuo šaldytuvu. Nors aš manau, kad galbūt daug kam šiemet problemos su tais šaldytuvais. Tik tie kas iš seniau nusipirkę tų temperatūrų nematuoja. O šiaip daugumos šaldytuvų šonai itin karšti, tai ir daug pasako. Pas mane tai samsungas pirktas prieš 5 metus elektronis, tai nors ten matuot nereikia temperatūrų, viską rodo. Ir kai pirkau prieš tai buvau nemačius, tik internete, bet džiaugiuos, kad man gerą kolega išrinko. Viskuo esu patenkinta. Bet kai mamai rinkom šaldytuvą tai ilgokai užtruko. Žiūrinėjau internete, bet norėjosi natūroj pamatyt. Į šį net dėmesio nebuvau atkreipus. Bet ir natūroj buvo sunku išsirinkt, nes dauguma vis kažkuo netiko. Šis kažkaip labiausiai patiko (lentynos ir visa kita). Nors planavom žemesnį ir pigesnį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Tik kazko man saldytuvas isala tik iki 8 laispniu, zemiau temp.nekrenta. Gal del to, kad varstau dureles g.gif ar saldiklis apkrautas. Pasukus saldyma ant 5 padalos. Saldytuvas ijungtas dar nepilna para.

Tai ir dėl to kad dureles darinėjate ir dėl to kad šaldiklis užkrautas. Jo užšaldymo galia 4,5 kg per parą. Taigi, duokite jam daugiau laiko. Jis truputį "flegma" ir niekada nešaldys tolygiai visame tūryje.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 08 12, 15:33)
Tai ir dėl to kad dureles darinėjate ir dėl to kad šaldiklis užkrautas. Jo užšaldymo galia 4,5 kg per parą. Taigi, duokite jam daugiau laiko. Jis truputį "flegma" ir niekada nešaldys tolygiai visame tūryje.


Va va, ta jau pastebejau, kad nevienodai sala... ir knygelej taip raso, o saldikli zinau kad perkroviau... bijojau, kad produktai suges... unsure.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ,gal kas patars,reikia saldituvo iki 150cm.,geriausia kad kamera butu apacioje,perstatomos dureles, kol kas renkosiu is WHIRLPOOL,LIEBHERR ir GORENJE.labai patiko sitas SHARPas deja dureliu neeina perstatit schmoll.gif o gal kas geriasni varianta pasiulis, nes visai pasimeciau koki pirkti unsure.gif
Atsakyti
sveiki,turejom saldytuva liebcher k 1600 tai sugedo,prakiuro.ispute saldytuvo sienele,tai keli meistrai ziurejo sake neapsimoka taisyti,nes po taisymo gali vel po puses metu prakiurti,garantijos neduoda(pirkom nepilnai pries 3m,mokejom beveik 3000),sako geriau is karto nauja pirkt,negu remontuoti kas pusia metu uz 300-400 lt.Gal kas zinote kaip siu modeliu saldytuvai:GORENJE RK 4296W,AEG S 40360KG,BOSCH KGV 36V13,WIRLPOOL WBE 3411A+W
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2010 08 17, 13:33)
sveiki,turejom saldytuva liebcher k 1600 tai sugedo,prakiuro.ispute saldytuvo sienele,tai keli meistrai ziurejo sake neapsimoka taisyti,nes po taisymo gali vel po puses metu prakiurti,garantijos neduoda(pirkom nepilnai pries 3m,mokejom beveik 3000),sako geriau is karto nauja pirkt,negu remontuoti kas pusia metu uz 300-400 lt.Gal kas zinote kaip siu modeliu saldytuvai:GORENJE RK 4296W,AEG S 40360KG,BOSCH KGV 36V13,WIRLPOOL WBE 3411A+W


Taip gali nutikti su bet kuriuo saldytuvu.
Yra meistru kurie suremontuoja ir tokius gedimus, aisku ne visada apsimoka.
Liebherr K 1600 tokio modelio nera, bet jeigu mokejote 3000 Lt. manau tikrai verta remontuoti.
Atsakyti
Renkuosi šaldiklį. Kokią firmą geriau rinktis wirpool ar zanusi?
Atsakyti