Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(georgiana @ 2010 10 16, 09:33)
as tai vakar pyliau pelenus is peciau, nes neturiu kur deti, aisku ten ir viniu ir kito gerio yra, bet tikiuosi nepakenks dirvai lotuliukas.gif

Dirvai vinys nepakenks,tik pati turėsi pasisaugot wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 20 spalio 2010 - 16:20
QUOTE(Lady Dy @ 2010 10 20, 17:20)
Dirvai vinys nepakenks,tik pati turėsi pasisaugot wink.gif

tai jau taip arba pavasari teks rankom rankiot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 10 21, 16:48)
tai jau taip arba pavasari teks rankom rankiot lotuliukas.gif

Tai gal geriau reikėjo persijot pelenus ... ax.gif
Atsakyti
Merginos,o kuo apdedat braškes prieš žiemą? Jų pelenais nebarstot? g.gif Aš kažkaip brandinu tokią mintį,tuo pačiu šiek tiek nurūgštinsiu,nes žliūgių kad prižėlė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 21, 20:29)
Jų pelenais nebarstot?  g.gif .....tuo pačiu šiek tiek nurūgštinsiu,nes žliūgių kad prižėlė  doh.gif


Pas mane irgi žliūgių auga kilimais. Pernai pyliau sočiai ir pelenų, ir dolomitmilčių, bet žliūgėms dzin.
Kita vertus, skaičiau, kad žliūgės irgi turi šiokį tokį pliusą. Jei vasara sausa, tai jos labai puikiai palaiko žemės drėgmę, viršūnes joms ten kiek apipešioji, kad braškių neužgožtų, tai tuomet braškės gerai dera drėgmės nuolat turėdamos.
Nu, aišku, toks čia ir pliusas, kai piktžolės želia... Bet čia, ko gero, toks optimistiškas variantas smile.gif
Atsakyti
Ačiū,Edexa.Žliūgių "užnešiau" su kompostu,norėjau dirvą pagerinti naujai pasodintoms braškėms doh.gif Pas seniau sodintas nei vienos nėra....Pavasarį bandysiu šiaudais apdėlioti..palaikys drėgmę,neleis žolėms stipriai augti ir uogos švarios bus. Tikiuosi cool.gif
Atsakyti
musu braskutes tai auga o po jomis paklota juoda agro plevele, kolkas tai jau antri metai tarnauja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 22, 10:30)
bandysiu šiaudais apdėlioti..


Šiaudai, mulčiavimas nušienauta žolyte padeda, bet žliūgė kaip tikras parazitas prasimuša per visokius mulčus. Labai sunku tada, nei tuos mulčus nukrapštyt norisi, nei apravėt žmoniškai eina... doh.gif

Šiais metais savo pomidorus mulčiavau nušienauta žole labaaaaai storu sluoksniu, tai šiaip taip tą žliūgę uždusinau. Tik kažin ar amžiams...
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 22, 11:07)
Šiais metais savo pomidorus mulčiavau nušienauta žole labaaaaai storu sluoksniu, tai šiaip taip tą žliūgę uždusinau. Tik kažin ar amžiams...

paziurejau,kas toji žliuge(neesu lietuve ax.gif )tai pas mane irgi visas darzas jomis nusetas doh.gif ir dar vadinamaja komsomolka(ji tokia šlapia buna,kai ja ravi.gerai ravisi,kai dregna ir jis jau paaugus)žydi baltais žiedeliais.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 10 22, 10:04)
musu braskutes tai auga o po jomis paklota juoda agro plevele, kolkas tai jau antri metai tarnauja ax.gif

Pradžioj plėvelę tiesėt,po to perpjovę sodinot brškes? Kogero neblogas variantas drinks_cheers.gif

QUOTE(Edexa @ 2010 10 22, 10:07)

Šiais metais savo pomidorus mulčiavau nušienauta žole

Aš taip pat ant pomidorų apvytintą žolę dėjau,o atvažiavus mama krapštė lauk,sakydama nudeeeeeginsi smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, turiu ir aš daržą - sodą, tad jei nieko prieš, jungsiuos prie jūsų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 10 24, 19:43)
Sveikutės, turiu ir aš daržą - sodą, tad jei nieko prieš, jungsiuos prie jūsų  4u.gif

Junkis mirksiukas.gif tik sezonas jau baigesi bigsmile.gif
Atsakyti