Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(ausra.ryte @ 2010 10 12, 12:50)
dar kilo klausimas. kad plevele taip ilgai atlaiko, tai gal ziema sniega nuo siltnamio valote? ar tiesiog ima ir perziemoja be priaziuros?


mes valom sniegą. Ir paremiam iš vidaus. Nes vienąkart kai pasnigo gerai, radom lankus iki pusės į vidų sulinkusius. Be parėmėm ir išsitiesino.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 12, 17:35)
mes valom sniegą. Ir paremiam iš vidaus. Nes vienąkart kai pasnigo gerai, radom lankus iki pusės į vidų sulinkusius. Be parėmėm ir išsitiesino.

po vienu metu eksperimento mes nuimam,nes turejom pirkti viska is naujo ax.gif (ten nera kam nuvalyti sniego)
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 12, 18:50)
po vienu metu eksperimento mes nuimam,nes turejom pirkti viska is naujo ax.gif (ten nera kam nuvalyti sniego)


tai ir nereikia valyt, turi buti arba nuolydis, kad neilinktu, + istempti, kad visada tvirta butu, + paklijuoti, jei kur iplyso ir tarnauja apie 4metus, nes pas mus jei nuimtu, tai prikala su vinukais, tai skylutes liktu, nepatogu.

Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 10 12, 17:55)
tai ir nereikia valyt, turi buti arba nuolydis, kad neilinktu, + istempti, kad visada tvirta butu, + paklijuoti, jei kur iplyso ir tarnauja apie 4metus, nes pas mus jei nuimtu, tai prikala su vinukais, tai skylutes liktu, nepatogu.

kad pas mus tie plastikiniai lankai.ir nuo svorio jie pralinko ir luzo.o plevele gal per plona buvo,tai pliso verysad.gif
Atsakyti
Paspalvinimui - šiemetinės daržo gėrybės 4u.gif Tiks patiekalų papuošimui, o ir dukra labai mėgsta essen.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos, užmačiau, kad kaimynka per ker kelis namus sukastą daržą kažkuo baltu apipylus (lyg druska būtų g.gif ). Gal žinot ar kuri panašiai ką darot? Kokia nauda iš to?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 10 13, 12:49)
Merginos, užmačiau, kad kaimynka per ker kelis namus sukastą daržą kažkuo baltu apipylus (lyg druska būtų  g.gif ). Gal žinot ar kuri panašiai ką darot? Kokia nauda iš to?

speju,kad negesintom kalkem barste.sako,kad gerai rugsciai zemei.
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 13, 13:01)
speju,kad negesintom kalkem barste.sako,kad gerai rugsciai zemei.


bet ar gali būti priemolis rūgšti žemė?
gal sakau, tai druska? bet koks jos poveikis - neaugs piktžolės??? nieko nesuprantu, tik žinau, kad mano mama druska barsto kapuose žemę, kur nenori, kad žolės augtų.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 10 13, 13:09)
bet ar gali būti priemolis rūgšti žemė?
gal sakau, tai druska? bet koks jos poveikis - neaugs piktžolės??? nieko nesuprantu, tik žinau, kad mano mama druska barsto kapuose žemę, kur nenori, kad žolės augtų.

Nu, jei neaugs žolė, tai ir kitkas neaugs biggrin.gif O kokia tada daržo nauda?aš ir manau, kad ten kalkės arba gal kokios trąšos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 10 13, 13:22)
Nu, jei neaugs žolė, tai ir kitkas neaugs biggrin.gif O kokia tada daržo nauda?aš ir manau, kad ten kalkės arba gal kokios trąšos g.gif


aišku, reik eiti čiupinėt tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 10 13, 13:26)
aišku, reik eiti čiupinėt  tongue.gif .

gal paprasciau butu paklausti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 10 13, 12:49)
Merginos, užmačiau, kad kaimynka per ker kelis namus sukastą daržą kažkuo baltu apipylus (lyg druska būtų  g.gif ). Gal žinot ar kuri panašiai ką darot? Kokia nauda iš to?

QUOTE(dzigitas @ 2010 10 13, 13:01)
speju,kad negesintom kalkem barste.sako,kad gerai rugsciai zemei.

QUOTE(kadabra @ 2010 10 13, 13:09)
bet ar gali būti priemolis rūgšti žemė?
gal sakau, tai druska? bet koks jos poveikis - neaugs piktžolės??? nieko nesuprantu, tik žinau, kad mano mama druska barsto kapuose žemę, kur nenori, kad žolės augtų.

Gali būti barstoma ir dolomitmilčiais,o rūgščioje žemėje daržovės auga blogai.Ar rūgšti žemė rodo joje augančios piktžolės,visiems geriausiai pažystamas dirvinis asiūklis,smulkiosios rūgštynės.
Atsakyti