Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(laurindre @ 2010 10 05, 10:08)
Ir pas mane tas pats. Turiu daug seklu lotuliukas.gif

as jau galvojau,kad tai man vienai taip biggrin.gif kitais metais bus visa plantacija lotuliukas.gif
QUOTE(saintlina @ 2010 10 05, 10:27)
Šiaip užauga tikrai labai dideli, bet šiemet buvo mažesni nei visad.

o gal ju rusys buna ivairiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 05, 09:26)
paneles,ar kas uzsiiminejate su daugiagalviais svogunais?ar jie auginami del laisku ar del galvuciu?nes mano tai isaugo tik iki sejinuko didzio blink.gif nors kiek atsimenu ju galvos buna daug didesnes g.gif

Juos auginu pagrinde dėl laiškų,nes pas mus jie didelėj paklausoj.Tų didžiujų svogūnų laiškai užauga dideli kaip kokie vamzdžiai,o tų visada nedideli tokie.
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 05, 10:56)
o gal ju rusys buna ivairiu g.gif


žinau, kad būna svogūnai, auginami laiškams. Bet niekad tokių neturėjau, nežinau, ar jie daugiagalviai. Manyčiau, kad tie turėtų būti smulkesni.
Pas mus mama jau eilę metų savus daugiagalvius svogūnus sodina, neperka sodinukų.
O jūs gal sėjot? Gal jie turėjo šiemet tik iki sodinukų dydžio užaugt?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2010 10 04, 09:30)
Mes jau antri metai sodinam cesnakus, nu niekaip neuzauga normalaus dydzio, vis maziukai, ir mesleliu laistom, ir mylim, gal turit kokiu auginimo paslapciu ir galit pasidalinti? Pamenu pas mociute tie cesnakai, kaip kumstis budavo, tik va jau paklaust nebegaliu....

Si savaitgali sodinsiu zieminius cesnakus, bet pries tai lysve patresiu pelenais. Cesnakai nemegsta rugscios zemes. Galima dolomiltmilciais lysve nurugstinti.
Uzauga dideli. Pasodinus mulciuoju durpiu sluoksniu.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2010 10 04, 10:35)
patarkit, kur nusipirkt zieminiu lietuvisku cesnaku. Visur atveztiniai.. turgely, kiek maciau, irgi  doh.gif

Ukmerges g. priesais Maxima naujame ukininku turguje, paciame gale tokia teta turi kioska, prekiauja laaabai geromis cesnaku galvomis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polonia: 07 spalio 2010 - 20:11
QUOTE(saintlina @ 2010 10 07, 11:26)
O jūs gal sėjot? Gal jie turėjo šiemet tik iki sodinukų dydžio užaugt?

net nezinau g.gif kai pirkau sodinti,tai buvo vidutinio didzio galvos,o isaugo daug(3 vainikai supinti po 1m ilgio)ir nedidukai. unsure.gif
Atsakyti
gal tiesiog metai tokie. Daug kam svogunai siemet prastai augo.

Polonia, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 08, 08:44)
gal tiesiog metai tokie. Daug kam svogunai siemet prastai augo.

gal g.gif nes tai mano pirmi savarankiski metai blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės aš su klausimėliu.Nurinkau pupeles ir pakabinau malkinėj džiūti.Dabar mąstau šalčiai užeis šią savaitėlę, ar nesušals mano pupelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(dainienie @ 2010 10 11, 13:35)
Mergaitės aš su klausimėliu.Nurinkau pupeles ir pakabinau malkinėj džiūti.Dabar mąstau šalčiai užeis šią savaitėlę, ar nesušals mano pupelės g.gif

Gali drąsiai laikyt,mano per praeitą žiemą išbuvo panašioj vietoj ir nieko,tiesa iš karto prisipažystu sėjau kitas,bet yra buvę kad tokiom salygom laikytos ir pasėtos puikiausiai dygo.
Atsakyti
Viskas, pas mane siemet darze darbai baigti ax.gif Susodinau siandien cesnakus. Visa lauka patresem meslu, aparem...laimingi lauksim pavasario biggrin.gif
Atsakyti
maniskiam dar like keletas astru krumuku, ridikeliu eilute, kaip ne keista nesusalo blink.gif ir dar viena brieda mesiu lauk, nes rankos istisai kruvinos bei issiplete kaip velniukste visur tai vadinama amerikoniska braske, tikra piktzole darze doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 11, 21:18)
Viskas, pas mane siemet darze  darbai baigti ax.gif  Susodinau siandien cesnakus. Visa lauka patresem meslu, aparem...laimingi lauksim pavasario biggrin.gif

as jau taip pat susodinau cesnakus ir pasejau tu cesnakiuku is ziedstiebio.paziuresiu,kas cia man gausis is to biznio tongue.gif .o jau patresti,tai vyras zadejo per sias iseigines ir musu darbai s.m.irgi jau bus baigri smile.gif .tiesa dar plevele nenuimta nuo siltnamio,bet tai 15min darbo irnesakyk.gif
Atsakyti