Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis II

na, rugpjūtis turi 31 dieną. Dar nuo rudens priklauso, galima ir iki rugsėjo vidurio. O galima ir previkūru sulaistyt. Renkamės pačios.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 04, 18:05)
na, rugpjūtis turi 31 dieną.

ahaaaaa... o pas mane pernai dar spalio mėnesį pomidorai kybojo ir noko... tongue.gif Ir tokioms plantacijoms kaip mano, kibiro previkuro esensijos reiktų...brangoka...

Tai jau taip, reikia rinktis pačioms pagal aplinkybes... gal pasėsiu kanapes... g.gif
Atsakyti
Sakot previkuras tinka sulaistymui... na plotas nedidelis gal reik siemet pabandyti... o del tos sieros iterpimo i zeme niekas neiterpinejot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2010 10 05, 08:01)
o del tos sieros iterpimo i zeme niekas neiterpinejot  g.gif


Sieros nereikia į žemę įterpti. Šiltnamį reikia sandariai uždaryti ir sierą padegti. Po paros gerai išvėdinti.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 05, 10:26)
Sieros nereikia į žemę įterpti. Šiltnamį reikia sandariai uždaryti ir sierą padegti. Po paros gerai išvėdinti.



Tai sita as esu darius bet geleziniam siltnamiam negalima ... tai va o as ant dezutes skaiciau kad i dirva iterpineti galima... tai va galvoju kuri gal taip bandete daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2010 10 05, 10:42)
...... geleziniam siltnamiam negalima ...


Kas čia per nesąmonė... mano šiltnamis gryno metalo, stovi jau N metų... Kas tam šiltnamiui gali atsitikt.. baikit bajerius.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 05, 11:05)
Kas čia per nesąmonė... mano šiltnamis gryno metalo, stovi jau N metų... Kas tam šiltnamiui gali atsitikt.. baikit bajerius.

paprasta cheminė reakcija. Visur sieros dūmdiežės naudojimosi instrukcijose rašo, kad negalima naudoti, kai konstrukcija - metalinė. Tačiau papildo, kad galima naudoti, jei konstrukcija padengta: dažais, tepalu, aliejumi ir kt.

Pas mane aliuminio konstrukcija ir užtepti visus užkaborius būtų ypač sudėtinga. Tiesiog ja nesinaudoju.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 05, 11:38)
paprasta cheminė reakcija. Visur sieros dūmdiežės naudojimosi instrukcijose rašo, kad negalima naudoti, kai konstrukcija - metalinė. Tačiau papildo, kad galima naudoti, jei konstrukcija padengta: dažais, tepalu, aliejumi ir kt.

Pas mane aliuminio konstrukcija ir užtepti visus užkaborius būtų ypač sudėtinga. Tiesiog ja nesinaudoju.



va va ir as skaiciau instrukcijoje ir forume ne viena minejo apie tai.... Tai va ieskau alternatyvos dumadezei....
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 05, 11:38)
galima naudoti, jei konstrukcija padengta: dažais, tepalu, aliejumi ir kt.



Hm... taaaip, pamiršau, kad kai kur šiltnaminių "nedadielkų" pasitaiko... Et, nesudūlėtų tas šiltnamis...dar ir jūsų anūkams jo užtektų..
Ir kam tada save kankint, ar jau tam šiltnamyje tiek "choleros", kad reik cheminio trūčo ir pasėt avižas neužtektų?..
Atsakyti
apie kokias čia nedadėlkas kalbam? biggrin.gif Aliuminio profiliai taip jau jungiami, kad yra daug 'takelių' ir 'užkaborių'. Avižos 'bacilų' iš tų užkaborių neišnaikina, net ir garstyčios neišnaikina - čia dirvos dezinfekcijai, bet ne pačio šiltnamio.

Kiek jau turiu kompetencijos ir patirties dezinfekavimo klausimais, tai nuo lygių paviršių užtenka nuplauti mechaniškai - imti tinkamą šiltnamiaims dezinfektantą ( prekiaujantys šiltnamiais turėtų turėti savo asortimente), šepečiu konstrukcijos rėmus, stiklus-plastiką išmozoti minkšta šluoste ir galiausiai po dideliu spaudimu nuplauti vandeniu. Psio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 05 spalio 2010 - 11:05
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 05, 12:04)
apie kokias čia nedadėlkas kalbam?

šepečiu konstrukcijos rėmus, stiklus-plastiką išmozoti minkšta šluoste ir galiausiai po dideliu spaudimu nuplauti vandeniu. Psio.


Apie juodo metalo nedadielkas... kai stovi aprūdijęs, apie aliuminį nėr ką kalbėt smile.gif

Vot, paskutiniu metu tokią "šluotos" dezinfekciją ir darau... tik blin, taip išblizginau, kad pavasarį net kietakaktis genys lėkdamas į stiklus užsimušė...
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 05, 11:55)
Hm... taaaip, pamiršau, kad kai kur šiltnaminių "nedadielkų" pasitaiko... Et, nesudūlėtų tas šiltnamis...dar ir jūsų anūkams jo užtektų..
Ir kam tada save kankint, ar jau tam šiltnamyje tiek "choleros", kad reik cheminio trūčo ir pasėt avižas neužtektų?..



jooo nejaugi zmones noredami pasipuikuoti sava ismintimi turi izeidineti kitus g.gif gaila... jug jus nezinote ar dadelka ar nedadelka buvo elementraus klausimas uzduotas... taciau issirutuliavo tokia diskusija doh.gif net apie siltnamio kokybe, nors ne vieno zodzio apie jo konstrukcija is mano puses nebuvo pamineta lotuliukas.gif
na as vadovausiuos tada sava ismintimi o galvojau kad galima pasidalinti patirtimi ax.gif ir nekartoti kitu klaidu.... deja geriausia pasimokinti is savu klaidu lotuliukas.gif
Atsakyti