Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis II

QUOTE(jediara @ 2010 08 19, 21:17)
Nieko jiems iki šeštadienio neatsitiks mirksiukas.gif



Aciu uz paguoda smile.gif Labiausiai papriku ir baklazanu gaila butu. Manau, kad jiems jau per salta neapdengtiems buti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 19, 23:26)
Aciu uz paguoda smile.gif  Labiausiai papriku ir baklazanu gaila butu. Manau, kad jiems jau per salta neapdengtiems buti. g.gif

Labiausiai toks oras nepatinka pomidorams, o paprikos gal atsilaikys rolleyes.gif
Atsakyti
O as savo siltnamiu negaliu pasigirti verysad.gif Agurkam jau viskas. Paprikas uzede viksrai, lapai susaudyti i kaikuriu papriku vidu isirause ir seimyna ten uzsiveise, ant krumo po mazas 2-4 paprikas ir nei kiek nebeauga. Kampe augo zirnis, bet ir ta vargsa apstojo viksrai. Svoguno laiskus, ridikelius ir morkas vis dar eda amarai, 3x purskiau cesnaku ir 2x kalendra, nepastebejau, kad nors kiek sumazetu! Salotos nustojo augti. Krapai iki siol neuzaugo, vos islenda ir numirsta arba jie amarams labai skanus ir staigiai juos suvalgo! Cilis atrodo grazus, bet visai neprimena cilio, jokio astrumo, visai kaip saldzioji paprika. Dziaugiuosi tik kad pomidorai pradejo raudonuoti, tik dabar, ir skoni pagaliau igavo, o tai maniau, kad visos veisles beskones.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 19, 22:56)
Ir cia mane isdurinejat lotuliukas.gif  Pas mane jie praktiskai lauke gaunasi auga...matyt, kad reikes uzdengti, o galus palikti atvirus g.gif  Bet nuvaziuosiu tik sestadieni doh.gif

ir as tikriausiai tik sestadieni nuvaziuosiu, o kaip pasiilgau............... rolleyes.gif
Atsakyti
Radau man aktualią temą. Žiūriu apie prieskonius šiltnamiuose prakalbote. Aš šiemet irgi sodinau - baziliko ir mairūno. Daigų gavau dovanai, labai ilgai prisiruošinėjau pasodinti į vagą šiltnamyje, augo jie grietinės indelyje ilgai. Paskui vos tik persodinau suvešėjo, atsigavo. Bet kadangi mano mano pomidorai buvo apsirgę, o prieskoniai prie pat pomidorų buvo, tai ir tie susirgo. Lauke augantis bazilikas daug gražesnis, sveikut sveikutėlis. Lauke sodinau violetinį, nors žalias, kuris šiltnamyje auga, man skaniau kvepia. Mairūnas labai patiko, toks kvapnus, bet mažokai jo turiu, dabar jau sėklas brandina, bandysiu pasisėti kitąmet pati. Dar keletą prieskonių lauke sodinau, tai nesudygo. Šiemet labai sirgo ir salotos šiltnamyje. Dabar turiu laisvo ploto likusio šiltnamyje, gal dar ne vėlu ką nors pasodinti, kad dar derliaus turėčiau. Šiemet nepasisodinau burokėlių lauke, gal šiltnamyje dar ne vėlu būtų, ar gal ridikėliams dar užtektų laiko užaugti. Pasidalinkit patirtimi.
Šiaip galvoju, po pomidorų derliaus nuėmimo garstyčių pasėti, kaip žaliosios trąšos.
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 08 19, 22:38)
Cilis atrodo grazus, bet visai neprimena cilio, jokio astrumo, visai kaip saldzioji paprika.


drinks_cheers.gif Pas mus tas pats.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 30, 09:56)
drinks_cheers.gif  Pas mus tas pats.

Tai gal šalia paprikų augini, jei neaštrus?
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 30, 09:00)
Tai gal šalia paprikų augini, jei neaštrus?


vieni tikrai šalia paprikų, bet kiti lauke vieni karaliauja. Reiks duot diedui vieną tokį, kitą tokį. Tegu ieško skirtumų.
Atsakyti
Šalia paprikų augantys čiliai "supaprikėja" pagal skonį. Reik didesniu atstumu sodint.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 30, 07:56)
drinks_cheers.gif  Pas mus tas pats.

Paskubejau teisti blush2.gif buvo ne iki galo prinoke, dabar kai raudoni raudoni tai net nezinau kur toki dinamita deti doh.gif O kol buvo nedanoke tai kaip paprika, saldytuve pastovejo savaite ir vos neuzdusau kai atsikandau kaip kokio agurko lotuliukas.gif
Auga irgi salia papriku
Beje, kenkejei ciliu negrauzia tik kotelius, vos ne vos laikos vargses
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serzas: 30 rugpjūčio 2010 - 11:43
QUOTE(Glamour @ 2010 08 29, 12:55)
Dabar turiu laisvo ploto likusio šiltnamyje, gal dar ne vėlu ką nors pasodinti, kad dar derliaus turėčiau. Šiemet nepasisodinau burokėlių lauke, gal šiltnamyje dar ne vėlu būtų, ar gal ridikėliams dar užtektų laiko užaugti. Pasidalinkit patirtimi.

Pas mane lauke dar tik sudygo ridikėliai,salotos,špinatai,rudeniniam derliui.Tai šiltnamyje ramiai dar galite sėti ridikėlius,salotas. g.gif
Na jau ,kad priaugo čili pipiriukų šiemet. doh.gif Įdomu,jei juos džiovinti,ar gausis kas? g.gif
Atsakyti
bus džiovinti čiliai, galima susiverti ant siūlo ir pasikabinti virtuvėj ( pati iš užsienio parsivežus turiu tokius čilių 'karolius', gamindama troškinius ar sriubas, atsipjaunu po vieną).
Atsakyti