Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis II

QUOTE(jediara @ 2010 07 27, 20:03)
Pamačiau ir prisiminiau, kad saviškes pamiršau pasėti  doh.gif

O jos ne daugiametės?Nes pernai augo ir šiemet pačios sudygo ir auga toliau. g.gif

QUOTE(Natha @ 2010 07 28, 09:25)
Dar nežinau biggrin.gif gal tiesiog užpilsiu,palaikysiu ir tiek  g.gif

Lauksiu ir aš atsiliepimų,jei bus skanu,bandysiu irgi. bigsmile.gif
Su žemuoginiai špinatais teks draugauti ilgai.Jei jau kartą pasodinote,tai rasite visur darže,gėlynuose prisisėjųsių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 07 28, 15:39)

Su žemuoginiai špinatais teks draugauti ilgai.Jei jau kartą pasodinote,tai rasite visur darže,gėlynuose prisisėjųsių. ax.gif


Aš jiems neleidau pasisėti, išroviau visus ir viskas, nes nepatiko nei forma, nei skonis lapų, o tų uogų ir nbelaukėme blush2.gif
Atsakyti
Kas galėtų būti paprikoms, jos pradėjo pūti unsure.gif lyg ir neperlaistau g.gif perpjovus matosi, kad gesti pradeda iš vidaus
Atsakyti
jatau o as neatsistebiu baklazanu dydziu siltnamyje, baigia uzgozti pomidorus, taciau ziedeliai krenta is 8 baklazanu tik ant vieno siandien pamaciau toki puses sprindzio dydzio violetini baklazana g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 08 03, 17:04)
jatau o as neatsistebiu baklazanu dydziu siltnamyje, baigia uzgozti pomidorus, taciau ziedeliai krenta is 8 baklazanu tik ant vieno siandien pamaciau toki puses sprindzio dydzio violetini baklazana g.gif


Maniškiams nepatiko pernai prie pomidorų, tai šiemet karaliauja atskirai, bet mažiukus tik turiu šiemet
Atsakyti
Sveikos.pirmą kartelį šiemet sodinau saldžiasias paprikas. Auginu šiltnamy. Paprikos dviem rankom vos apimsi, bet jau kelias savaites tokios ir stovi, nesirpsta nors tu ką. Kada čia to derliaus kaži galiu tikėtis? Ar taip ir nedraugaus jos su manim bigsmile.gif šilumos tikrai netrūksta, o ir laistau kiekvieną dieną.
Atsakyti
na mano paprikos nera labai dideles, bet irgi nei auga, nei noksta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 05, 11:10)
na mano paprikos nera labai dideles, bet irgi nei auga, nei noksta schmoll.gif

Aš gal pervėlai daigus pasėjau g.gif Yra tik po kokias keturias paprikas dideles ant daigo, bet nenoksta schmoll.gif
Atsakyti
sunoks tos paprikos mirksiukas.gif Pas mane irgi labai ilgai galvojo, gal ilgiau nei mėnesį. Užaugusios didžiausios, bet stovi žalios ir geltonos, ir viskas. Net valgyt pradėjo šeimyna, nes nutarė, kad paprikos spalvos taip ir nepakeis. O va neseniai ėmė ir pakeitė - geltonos patapo raudonom, žalios - oranžinėm.
Tiesa, mes gi su diedu iš šampės dėžės susilažinom, kad žaliosios bus oranžinėm. Buvau ir pamiršus visai. Reiks šiandien primint, nes šalto šampano staiga baisiai užsimaniau.
Papildyta:
QUOTE(georgiana @ 2010 08 03, 16:04)
jatau o as neatsistebiu baklazanu dydziu siltnamyje, baigia uzgozti pomidorus, taciau ziedeliai krenta is 8 baklazanu tik ant vieno siandien pamaciau toki puses sprindzio dydzio violetini baklazana g.gif


ir pas mane masiškai žiedai krito, kai taip kepino. Bet dabar kiek atvėso ir pradėjo megzt. Kažkiek bus derliaus.
O auga su pomidorais vienam šiltnamy, tik skirtingose pusėse. Jiems gi panašių sąlygų reikia, tai tikrai kompanija neturėtų skųstis. Bet jau dydis tai iš tiesų.. blink.gif
Atsakyti
nezinau kaip jos sunoks, kai net tinkamo dydzio neuzaugo - jos mazdaug kaip puse parduotuvimes paprikos, bet daugiau ir neauga beveik menesi.
o sakykit, ar yra ka reiktu su paprikomis daryti be laistymo ir tresimo? zinau, kad apatinius lapus nuskabyti reikia. o daugiau? pvz maniskes turi gal po 4-5 virsunes ir galybe ziedu. ar nereiki ko nors pamazinti, kad nokinti pradetu uzmegztus vaisius?
Atsakyti
buvau kazkur skaicius, kad reik paprikas genet. Bet as negenejau ir net lapu neskabiau. Pas mane auga be problemu ir vaisiu labai daug.
O kokia veisle sodinot? Gal jos ir turi buti mazesnes nei parduotuvines? O gal kokiu medziagu dirvozemyje truksta g.gif
Atsakyti
aš irgi turėjau įtarimą, kad reiktu genėt ar ką, nes vaisiai i tarpušakius nebetilpo, bet viena moteriškaitė, patikino, kad nereik.negenėjau, bet dydžiu tikrai negaliu skųstis, bet tik kad nenoksta doh.gif
Atsakyti