Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis II

O ką jūs darote su valerijonu(atsiprašau,kad ne į temą).Pas mane jau daug metų auga,vis laikau dėl kvapo,kai žydi.Juk jei šaknį iškasiu daugiau toje vietoje nebebus? g.gif
Atsakyti
viena kaimynė apkapoja šaknis ir pardavinėja turguj ar per muges. Kita iš kito kampo atsikerta šaknų. Viso augalo neiškasa.
O naudoja arbatoms. Žmonės seni, nemiga ten juos kankina, šiaip rūpesčiai dėl viso svieto, raminasi taip bigsmile.gif
Atsakyti
Aš ir taip manau , kad jie turi aklimatizuotis po šiltnamio, o po to, tikiu, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif . Mes ir geriam arbatą valerijono. Aš šaknų dar nekirtau, tai lapus, žiedus skyniau ir maišiau į arbatas , o kai sustiprės tada galėsim ir šaknų atsikirsti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 09, 11:49)
Aš ir taip manau , kad jie turi aklimatizuotis po šiltnamio, o po to, tikiu, kad viskas bus gerai  mirksiukas.gif . Mes ir geriam arbatą valerijono. Aš šaknų dar nekirtau, tai lapus, žiedus  skyniau ir maišiau į arbatas , o kai sustiprės tada galėsim ir šaknų atsikirsti  lotuliukas.gif

Saknis neskis i namus tik tuomet,jei neturi kaciu mirksiukas.gif Nes jos iseis is proto lotuliukas.gif Kur tik as neslepiau tokios mazuteles sakneles,neatstoja,lenda ten,trinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 07 09, 04:54)
Tai,kai jau žydi ir skinkite.Aš raudonėlį skinu būtent,kai žydi.Mano šiemet vėluoja,nes visus kelmus persodinau,tai dar tik krauna žiedus.

O ka skinti? blush2.gif Kuria dali? Lapus, ziedus, stiebus ar tinka viskas? Skinti kai vos tik pradeda skleistis ziedeliai, laukti kol visi pilnai suzydes ar reikia kad nuzydetu g.gif Atrodo vat taip:

user posted image user posted image user posted image
Kai isnesiau i lauka, tai geroai nugelto ir apdziuvo, bet lygtais atsigaua g.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2010 07 09, 13:07)
Saknis neskis i namus tik tuomet,jei neturi kaciu  mirksiukas.gif Nes jos iseis is proto  lotuliukas.gif Kur tik as neslepiau tokios mazuteles sakneles,neatstoja,lenda ten,trinasi  doh.gif
[



lotuliukas.gif nea, turiu šunį , jam tikriausiai tas nerūpės lotuliukas.gif , o va kaimynų katinus galėčiau paerzint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2010 07 09, 14:07)
Saknis neskis i namus tik tuomet,jei neturi kaciu  mirksiukas.gif Nes jos iseis is proto  lotuliukas.gif Kur tik as neslepiau tokios mazuteles sakneles,neatstoja,lenda ten,trinasi  doh.gif

Oi , geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 07 09, 15:39)
O ka skinti?  blush2.gif Kuria dali? Lapus, ziedus, stiebus ar tinka viskas? Skinti kai vos tik pradeda skleistis ziedeliai, laukti kol visi pilnai suzydes ar reikia kad nuzydetu  g.gif Atrodo vat taip:

user posted image user posted image user posted image
Kai isnesiau i lauka, tai geroai nugelto ir apdziuvo, bet lygtais atsigaua  g.gif


Lapus, stiebus; as ziedus stengiuosi nupjauti, nes tada nesubrandina seklu, o visas jėgas atiduoda krūmo plėtimuisi.
Nebijokit tų prieskoninių augalų - aš visada, kepant mėsa darau "patiesalą" ir apklotą" iš žolių - ir šalavijo, ir čiobrelio, mairūno, rozmarino, kalendros dedu. Jei aviena - mėtos labai tinka. essen.gif
Atsakyti
Turiu siltnamyje kokius keturis krumelius valerijono. Del idomumo susidaiginau ir persodinau. Tik nezinau is kurio galo prieiti dabar, kad arbatele gamintis tongue.gif .
Tikriausiai reikia man ji tarabaninti laukan? Idomu, o jis pleciasi taip, kaip melisos ar ne?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 07 10, 23:48)
Turiu siltnamyje kokius keturis krumelius valerijono. Del idomumo susidaiginau ir persodinau. Tik nezinau is kurio galo prieiti dabar, kad arbatele gamintis  tongue.gif .
Tikriausiai reikia man ji tarabaninti laukan? Idomu, o jis pleciasi taip, kaip melisos ar ne?

Jis man atrodo uzsiseja.Nes darze neis is sio nei is to randu jo belenkur.Taip kad neleisk zydet,jei nenori,kad padaugetu jo labai.
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2010 07 11, 12:11)
Jis man atrodo uzsiseja.Nes darze neis is sio nei is to randu jo belenkur.Taip kad neleisk zydet,jei nenori,kad padaugetu jo labai.


oho, tai rimtai reikia kelti i koki sklypo krasta - daug turesiu, busiu rami kaip belgas biggrin.gif .
O jei rimtai, tai idomu kaip paskiau ten tos saknies issikast reikia, kad nepazeist viso augalo?
Lapus tai manau jau siandien vakare isbandysiu su kokiais ciobreliais kartu cool.gif
Atsakyti
Na, aš ir vienus lapus dėjau į arbatą, tai jokio skonio - žolė kažkokia, tai dedu į bet kokias arbatas, matyt reikia šaknų tikrai valerijono arbatai
Atsakyti