Įkraunama...
Įkraunama...

Laukto angeliuko netekimas, jam dar negimus ;(

QUOTE(nikusenka @ 2011 12 16, 23:35)
labas visoms. uzuojauta visoms kas prarado savo angeliukus ir daug laimes toms kurios laukia kleckiuku.
zinau ka reiskia sitas netekties skausmas, pries 3 savaites palaidojau savo suneli, kuris mano pilve augo 23 savaites. kodel taip ivyko nieks negali paaiskint. ir tik galvoje sukasi mintis kodel. ieskojau atsakymo visur, kol perskaiciau minti kad maziuko siela suprato kad jam dar nelaikas, bet ji butinai griz kada tevai bus pasirenge vel ja priimti.
ta mintis siuo metu man padeda gyventi. gal ta mintis pravers dar kam nors... verysad.gif

o man atrodo, kad kiekvieno leliuko vis kita siela...(cia as taip manau... smile.gif ), bet jei Tau padeda tokios mintys ir guodzia, tai turi tiketi 4u.gif
Atsakyti
Gruodzio 29d suzinojau ,ka mano laukiama mergyte jau 3savaites kaip uzmigusi ir niekada nebeatsikels.Sausi 1d 1.59 as ja pagimdziau ilgai glaudzia mylavau tikejausi,kad gal pajuusi mane ji vis delto atsikels,deja taip neivyko.Nebenoriu nieko tik buti su ja,bet negaliu nes turiu du berniukus kuriems manes taip pat reikia.Laukiu skrodimo isvadu ir dar laukia laidotuves.Labai skaudu norisi kazka kaltinti,bet net neaiznau kam visa beda suversti verysad.gif
Mazyle Sofia uzgeso 19,2sav,o pagimdziau 22.1sav
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikute: 03 sausio 2012 - 01:04
QUOTE(Rikute @ 2012 01 03, 02:56)
Gruodzio 29d suzinojau ,ka mano laukiama mergyte jau 3savaites kaip uzmigusi ir niekada nebeatsikels.Sausi 1d 1.59 as ja pagimdziau ilgai glaudzia mylavau tikejausi,kad gal pajuusi mane ji vis delto atsikels,deja taip neivyko.Nebenoriu nieko tik buti su ja,bet negaliu nes turiu du berniukus kuriems manes taip pat reikia.Laukiu skrodimo isvadu ir dar laukia laidotuves.Labai skaudu norisi kazka kaltinti,bet net neaiznau kam visa beda suversti verysad.gif
Mazyle Sofia uzgeso 19,2sav,o pagimdziau 22.1sav

didele uzuojauta JUSU seimai verysad.gif , ateik i skyreli Angeliuku mamytes, ten visos mamos netekusios vaikuciu pasikalba, pasiguodzia viena kitai... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2012 01 03, 02:56)
Gruodzio 29d suzinojau ,ka mano laukiama mergyte jau 3savaites kaip uzmigusi ir niekada nebeatsikels.Sausi 1d 1.59 as ja pagimdziau ilgai glaudzia mylavau tikejausi,kad gal pajuusi mane ji vis delto atsikels,deja taip neivyko.Nebenoriu nieko tik buti su ja,bet negaliu nes turiu du berniukus kuriems manes taip pat reikia.Laukiu skrodimo isvadu ir dar laukia laidotuves.Labai skaudu norisi kazka kaltinti,bet net neaiznau kam visa beda suversti verysad.gif
Mazyle Sofia uzgeso 19,2sav,o pagimdziau 22.1sav


lygiai taip pat naiviai ir aš tykėjausi jog mano berniukas, kai laikysiu jį už rankos atsikels, jog sušils ir pradės plakti maža širdutė.. bet niekaip.. nei mano šiluma, nei mano raginimai jam nepadėjo..
Atsakyti
Gal bus lengviau, jei parasysiu... Turim dukryte ir svajojom apie antra vaikeli, parasem "Kaledu seneliui" laiska, kad norim broliuko, ir mes gavom tokia dovana, ji turejom (nzn ar tai buvo broliukas ar sesute, bet turejom) iki vakar, vakar buvau pas gydytoja nes siek tiek buvau pradejusi kraujuoti ir pasake, kad jis uzauges iki reikiamo dydzio, bet jo sirdele neplaka, sustojusi, gulejau ir nejudejau, gydytoja gal kokius 5 kartus pakartojo,kad suprasciau 7 sav.musu antro dziaugsmelio nera, rytoj ji is manes pasalins. Siaubas, blogiausia, kad salia nera mano brangiausio zmogaus - vyro, jis isvykes ir negales gryzti, rytoj eisiu viena...
Atsakyti
QUOTE(*lily* @ 2012 02 07, 15:51)
Gal bus lengviau, jei parasysiu... Turim dukryte ir svajojom apie antra vaikeli, parasem "Kaledu seneliui" laiska, kad norim broliuko, ir mes gavom tokia dovana, ji turejom (nzn ar tai buvo broliukas ar sesute, bet turejom) iki vakar, vakar buvau pas gydytoja nes siek tiek buvau pradejusi kraujuoti ir pasake, kad jis uzauges iki reikiamo dydzio, bet jo sirdele neplaka, sustojusi, gulejau ir nejudejau, gydytoja gal kokius 5 kartus pakartojo,kad suprasciau 7 sav.musu antro dziaugsmelio nera, rytoj ji is manes pasalins. Siaubas, blogiausia, kad salia nera mano brangiausio zmogaus - vyro, jis isvykes ir negales gryzti, rytoj eisiu viena...



uzjauciu kaip gaila... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Užjaučiu visas, kurios netekot. Ir džiaugiuosi už tas, kurios ryžtasi vėl pastoti ir susilaukia sveikų vaikelių.
Mus taip pat nubaudė ( nerandu kito žodžio tik tokį). Ilgai laukėm vaikelio, kol pastojau ir 28 sav. sutriko kraujotaka vaikeliui, o padarius cezarį ir išgyvenęs savaitę mirė. Tada sakiau sau, būtinai turėsiu vaikelį ir viskas bus gerai. Taip ir buvo- turiu šaunų berniuką.
Kai pasigavom netyčiuką, visiems kas klausė, sakiau "kol kas viskas gerai". Nežinau kodėl, bet baimė lydėjo visą neštumą, tokios baimės nebuvo kai laukiausi antrojo. Viskas buvo gerai iki 33 sav., kol neišgirdau žodžių, kurie nuolat skamba man galvoje " nematau širdelės veiklos". Negalėjau patikėti, juk sakoma" į tą pati vandenį du kartus neįbrisi". Netikiu tuo ir dabar... Gydytoja sako, kad gamta pati pasirenka ir kad nors tas vaikelis jau būdamas 33 sav. galėjo išgyventi, bet galėjo tapti invalidu ir pan. Jai atrodo, kad tai guodžia. O aš nesuprantu ir negaliu susitaikyti.
Sakot, kad mes kažkuo ypatingos, jei turim savo angelėlius? O aš nenoriu būti ypatinga, tiesiog noriu visų savo trijų berniukų sveikų ir gyvų.
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2012 03 12, 16:05)
Užjaučiu visas, kurios netekot. Ir džiaugiuosi už tas, kurios ryžtasi vėl pastoti ir susilaukia sveikų vaikelių.
Mus taip pat nubaudė ( nerandu kito žodžio tik tokį). Ilgai laukėm vaikelio, kol pastojau ir 28 sav. sutriko kraujotaka vaikeliui, o padarius cezarį ir išgyvenęs savaitę mirė. Tada sakiau sau, būtinai turėsiu vaikelį ir viskas bus gerai. Taip ir buvo- turiu šaunų berniuką.
Kai pasigavom netyčiuką, visiems kas klausė, sakiau "kol kas viskas gerai". Nežinau kodėl, bet baimė lydėjo visą neštumą, tokios baimės nebuvo kai laukiausi antrojo. Viskas buvo gerai iki 33 sav., kol neišgirdau žodžių, kurie nuolat skamba man galvoje " nematau širdelės veiklos". Negalėjau patikėti, juk sakoma" į tą pati vandenį du kartus neįbrisi". Netikiu tuo ir dabar... Gydytoja sako, kad gamta pati pasirenka ir kad nors tas vaikelis jau būdamas 33 sav. galėjo išgyventi, bet galėjo tapti invalidu ir pan. Jai atrodo, kad tai guodžia. O aš nesuprantu ir negaliu susitaikyti.
Sakot, kad mes kažkuo ypatingos, jei turim savo angelėlius? O aš nenoriu būti ypatinga, tiesiog noriu visų savo trijų berniukų sveikų ir gyvų.

Kaip gaila verysad.gif
ir aš bijau ,labai bijau,be proto bijau pastoti,o jeigu ir vėl kas nors...
nebepakelčiau...
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2012 03 12, 17:05)

Sakot, kad mes kažkuo ypatingos, jei turim savo angelėlius? O aš nenoriu būti ypatinga, tiesiog noriu visų savo trijų berniukų sveikų ir gyvų.

uzuojauta... verysad.gif
ta pati sakiau ir sakau sau...nenoriu as buti jokia Angelo mama...anokia cia garbe, tik skausmas, baime ir ilgesys doh.gif ir apie bridimus i ta pacia upe, ar zaibas netrenkia du kartus-netikiu...ir kai sako dabar visakas bus gerai-sakau, kad pagyvensim-pamatysim...visi prognozuoja : bus gerai...o kai baigiasi blogai, kas tada? esu nusivylusi gyvenimu juodai...sako pamirsk , kas buvo, paleisk buvusi vaika, jiem tik buves, o man esamas sirdi, nenoriu as nieko paleidinet...nes ilgiuos beprotiskai...ir ka jie supranta... verysad.gif cia ne kompiuterine programa-sirdis, panorejes, neistrinsi verysad.gif
va gulejau ligoninej, matyt laiko per daug turejau smile.gif verysad.gif ir grauziau save, ir blioviau naktimis i pagalve isikniaubus, kad tiek reikia daug pastangu, kad sulauktum vaiko, tiek kelio nueiti, tiek kazko issireikalauti...kodel kitos gali, o as ne...kodel toms , kurios nenori, joms skirta...as pykstu, ir labai... unsure.gif verysad.gif
na ir issiliejau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 03 14, 12:03)
uzuojauta... verysad.gif
ta pati sakiau ir sakau sau...nenoriu as buti jokia Angelo mama...anokia cia garbe, tik skausmas, baime ir ilgesys doh.gif ir apie bridimus i ta pacia upe, ar zaibas netrenkia du kartus-netikiu...ir kai sako dabar visakas bus gerai-sakau, kad pagyvensim-pamatysim...visi prognozuoja : bus gerai...o kai baigiasi blogai, kas tada? esu nusivylusi gyvenimu juodai...sako pamirsk , kas buvo, paleisk buvusi vaika, jiem tik buves, o man esamas sirdi, nenoriu as nieko paleidinet...nes ilgiuos beprotiskai...ir ka jie supranta... verysad.gif cia ne kompiuterine programa-sirdis, panorejes, neistrinsi verysad.gif
va gulejau ligoninej, matyt laiko per daug turejau smile.gif  verysad.gif ir grauziau save, ir blioviau naktimis i pagalve isikniaubus, kad tiek reikia daug pastangu, kad sulauktum vaiko, tiek kelio nueiti, tiek kazko issireikalauti...kodel kitos gali, o as ne...kodel toms , kurios nenori, joms skirta...as pykstu, ir labai... unsure.gif  verysad.gif
na ir issiliejau... verysad.gif

console.gif console.gif
Atsakyti
Xiuke mano mintys identiškos.
Man sako " žiūrėk pavasaris už lango, paukšteliai čiulba, tu pati nesi invalidė, nesėdi vežimėlyje. Džiaukis tuo ką turi, džiaukis viskuo, kas tave supa, net ir mažom smulkmenom". Kas sakė, kad invalidas turi būtinai būti pakirstas fizinės negalios. Aš jaučiuosi invalidė- dūšios invalidė. Man skauda, bet kokį fizinį skausmą iškęsčiau sukandus dantis. Šito ilgesio negaliu paskandinti nei ašarose, nei užsimiršime. Man siūlo psichologus, o ką jie? Pasakys, kad reikia laiko susitaikymui ir panašias nesamones. Man nereikia laiko, aš žinau, kad nebegaliu susitaikyti.... su vieno mirtim susitaikiau, su antrojo nebegaliu. Kodėl aš trivietį kapą turiu užlaidoti savo vaikais? Juk planavau kada nors pati atsigulti šalia savo pirmojo, o dabar.... turiu dar vieną laisvą vietą ir man neduoda ramybės- kam ji skirta... dar vienam vaikui, jei vėl kartais pastočiau?
Man negaila savęs, nenoriu, kad manęs gailėtų. Ar sužinoję apie mano nelaimę- draugai ir pažįstami svarstytų " kodėl jiems taip atsitinka". Man nusibodo tverti tuos užjaučiančius žvilgsnius, tarsi man ant kaktos būtų užrašyta " ji negimdo gyvų vaikų".
Atsakyti
o man vakar dukryte sako mama noriu seses, leidau jai pajust judesiuks, sakau jau viena sese juk turi, gal brolio? o ji sako, musu sese mirusi, as dabar noriu gyvos doh.gif vat taip...vaikas ir tas supranta, ko nesupras aplinkiniai...bet cia kol nepatiri taip pat bandai kazka guosti panasiais zodziais: susitaikyk, pamirsk ir bla bla...kai tai patyriau, dabar zinau...todel reikia leisti zmogui isgedeti, isverkti netekti...o ne :pavasaris, saule sviecia...lai sviecia, man nuo jos nesilciau doh.gif nuo saules mano sveikata nepageres... doh.gif
neisiamema cia tema...nekarta sakiau, kad : svetimo skausmo nebuna, jis tik musu... verysad.gif
Atsakyti