Įkraunama...
Įkraunama...

Laukto angeliuko netekimas, jam dar negimus ;(

QUOTE(alinucia @ 2010 08 08, 12:23)
sveikinu...nu man po 2 dienu verkimo kazkaip atsileido liudesys, vyras labai optimistiskai padejo. sako jauna bus dar tu leliu, bandysim tol kol bus. mane tik erzina tas laukimas...greiciau jau sutvarkytu ir galeciau imti pamirsinet, beja sestadieni buvo pasirodes kraujavimas bet trumpai, nei skaudejo nei ka, tik labai galva sukosi ir skaudejo, bet kai isidejau iklota nieko nebebuvo, tik biski rudu isskyru, kurios iki vakaro isnyko, ar cia galejo buti savaiminis issivalymas?menesines ar kas? bandziau skambinti i akuserini skyriu bet man net prasizioti neleido sako jei blogai vaziuok i ligonine jei ne lauk pirmadienio. dabar vel viskas tylu. tai poto supratau kad viskas , sansu nera kad gal apsiriko, liko laukti galutines diagnozes ir isvalymo...greiciau jau tai butu, nes sunku kai zinai kad viskas bet turi laukti. toks jau gyvenimas. vienos gimdo ir i siuksliu dezes meta o kitos stengiasi ir neiseina...labai tikiuosi kad antra kart pasiseks...bandysim pavasari blush2.gif  nes ant ziemos bijau, nes ligos salta ir pan. maza kas vel atsitiks, vel to pacio isgyvent tikrai nenoriu.  wub.gif

Man verkimas padeda, po to jaučiuosi lyg atsikračiusi šiek tiek naštos.
Turėtų būti daugiau kraujuko man atrodo, svarbiausia, kad ligoninėje dabar gerai atliktų valymą. Laikykis. Viskas susitvarkys!
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2010 08 07, 23:06)
sveikos, noriu pasidalinti savo dziaugsmu.
rasiau cia 1 psl. apie savo nelaime, o siandien galiu pasidziaugti, kad penkta savaite laukiuosi. po persileidimo, sulaukusi pirmuju mmm, pradejau nebesisaugoti ir kaip mat uzkibo kleckiukas. nezinau, ar ne per greit, bet man visi tie 'palaukt tris menesius' ar pan. yra tik teorija, kuri praktiskai niekuo nepagrista, juk atsinaujines ciklas irodo, kad viskas gerai.
jausmai? dviprasmiski, net ir labai. kartais net visai neprisimenu, kad sis nestumas jau trecias, o kartais tapatinu ji su antruoju. bet kiekviena karta nuejusi i wc, paniskai bijau pamatyti krauja. bet sikart viskas bus gerai.

skaitau ir asaros byra...as palaidojau maziuke, gime negyva ir visi sako reikia pertrauku ir panasiai...bet taip norisi kazkuom ta tustumauzpildyti,kad vietos nerandu...
ir taip pat pagalvoju, kaip butu su tuo nestumu, ar jis nors kiek palengvintu ta netekties skausma... verysad.gif
saugok save.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(monikam @ 2010 08 08, 01:40)
Sveikinu  4u.gif  Linkiu, kad si karta viskas butu gerai...
O kaip noreciau, kad manyje jau butu ta issvajota kruopyte  ax.gif  Nors jau pirmos mmm i pabaiga, bet dar galvoju palaukt truputi, noreciau tyrimus pasidary, o tada jau bandysim  ax.gif  Noretus kuo greiciau  nestuke.gif

as ir galvojuapie tyrimus, bandau registruotis visur eiles didziules...bus matyt...dar nzn kaip vyras, vis uzklausiu nedrasiai jis lyg nieko pries, bet...negali zinot...man menesiniu dar nebuvo ir manau greit neateis, tiek mazai laiko tepraejo...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2010 08 08, 23:18)
skaitau ir asaros byra...as palaidojau maziuke, gime negyva ir visi sako reikia pertrauku ir panasiai...bet taip norisi kazkuom ta tustumauzpildyti,kad vietos nerandu...
ir taip pat pagalvoju, kaip butu su tuo nestumu, ar jis nors kiek palengvintu ta netekties skausma... verysad.gif
saugok save.... 4u.gif
Papildyta:

as ir galvojuapie tyrimus, bandau registruotis visur eiles didziules...bus matyt...dar nzn kaip vyras, vis uzklausiu nedrasiai jis lyg nieko pries, bet...negali zinot...man menesiniu dar nebuvo ir manau greit neateis, tiek mazai laiko tepraejo...

Nepatyrę nesužinosim, ką jausim kito nėštumo metu. Skaudžiausia, kad liūdesys ir skausmas bus visada šalia. Ar sugebėsime atsiriboti ir džiaugtis nėštumu? Manau, kad ne. Nors ir nėra mano kaltės, aš visada graušiu save, kad negaliu meilės duoti angeliukui. Visada dėl to širdį skaudės.
Laikas tikrai eina, kantrybės. Kai pradėjau dirbti, pamačiau, kad savaitės turi šiokiadienius ir savaitgalius. Ir tas pirmadienis taip greitai ateina... sad.gif
Atsakyti
Praejo beveik 2 menesiai..
Galvoje vis dar makalyne.. noriu... bijau...nezinau...
Kai pries 14 metu praradau dvynukus, zinojau,kad dar jauna, kad galimybiu dar tikrai bus, po 2 metu susilaukeme sunaus wub.gif
Si karta netektis labai stipriai sujauke gyvenima, atrodo, lyg ateme paskutine galimybe...
Gydytoja rekomenduoja palaukti 4 menesius, planuoju per ta laika apeiti visus reikalingus gydytojus, sustipreti 4u.gif
Reikia tureti vilti, nors ir mazyte 4u.gif
Atsakyti
Niekada negalvojau ,kad kazkas panasaus gali nutikti ir man. Laukiausi dvynuku, siandien juos praradau... Taip ir skamba zodziai- kazkas negerai, nebeplaka sirdeles... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Avonuke @ 2010 11 26, 19:14)
Niekada negalvojau ,kad kazkas panasaus gali nutikti ir man. Laukiausi dvynuku, siandien juos praradau... Taip ir skamba zodziai- kazkas negerai, nebeplaka sirdeles...  sad.gif


uzuojauta jusu seimai console.gif
Atsakyti
QUOTE(Avonuke @ 2010 11 26, 19:14)
Niekada negalvojau ,kad kazkas panasaus gali nutikti ir man. Laukiausi dvynuku, siandien juos praradau... Taip ir skamba zodziai- kazkas negerai, nebeplaka sirdeles...  sad.gif

Nuosirdi uzuojauta, stiprybes ir tik laikas kazkiek apmalsins ir sudelios viska i savo vietas...skausmas begalinis verysad.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma. Praejo savaite po leliuku praradimo, o jauciuosi vis dar taip pat. Stengiuos neskaudint saviskiu, tai vis verkiu , kai nieko ner. Nemoku ne apsakyt kaip skauda. verysad.gif Buvau pas gydytoja, pasirodo uzdegimas isimete dar, antibiotiku vel prirase. Paskui laukia tyrimai. Puse metu patare ne negalvot apie pastojima.
As taip ilgiuosi savo leliuku.... verysad.gif
Atsakyti
sveikutes,
saunu, kad daugelis is musu-praradusiu, vel supuoja mazucius kleckiukus. neapsakomai dziaugiuosi ir noriu dar...
Atsakyti
Kaip as jus suprantu... As 18-ta savaite praradau savo vaikeli, del apsigimimu...
tada jauciausi kosmariskai, vyras verke kaip pamises, verkem abu apsikabine. nebenorejau nieko. bet gana greitai, mazdaug po menesio, manyje kazkas apsiverte, pradejau vyrui sakyti, kad noriu vaikelio, man reikia, kitaip iseisiu is proto.
po 2 menesiu pastojau, isnesiojau ir pagimdziau sveika berniuka. Sitas mazylis padejo man uzsimirsti.
tik zinoma, buvo daug jaudinimosi, ar sitam maziukui viskas gerai, vaziavom darytis genetiniu tyrimu, bijojau labai, bet noras susilaukti vaikiuko buvo toks stiprus. dziaugiuosi kad taip greit vel pastojau, nes gyvenimas vel stojo i savo vezes. zinoma, pirmaji savo mazyli ir isgyventa gimdyma puikiai prisimenu iki siol, ir prisiminsiu visada.

stiprybes visoms, kurioms nutiko panasiai...
Atsakyti
QUOTE(Avonuke @ 2010 12 02, 13:55)
Aciu uz palaikyma.  Praejo savaite po leliuku praradimo, o jauciuosi vis dar taip pat. Stengiuos neskaudint saviskiu, tai vis verkiu , kai nieko ner.  Nemoku ne apsakyt kaip skauda. verysad.gif Buvau pas gydytoja, pasirodo uzdegimas isimete dar, antibiotiku vel prirase. Paskui laukia tyrimai. Puse metu patare ne negalvot apie pastojima.
  As taip ilgiuosi savo leliuku.... verysad.gif

Ateik pas angelu mamas.
Atsakyti
labas visoms. uzuojauta visoms kas prarado savo angeliukus ir daug laimes toms kurios laukia kleckiuku.
zinau ka reiskia sitas netekties skausmas, pries 3 savaites palaidojau savo suneli, kuris mano pilve augo 23 savaites. kodel taip ivyko nieks negali paaiskint. ir tik galvoje sukasi mintis kodel. ieskojau atsakymo visur, kol perskaiciau minti kad maziuko siela suprato kad jam dar nelaikas, bet ji butinai griz kada tevai bus pasirenge vel ja priimti.
ta mintis siuo metu man padeda gyventi. gal ta mintis pravers dar kam nors... verysad.gif
Atsakyti