Įkraunama...
Įkraunama...

Laukto angeliuko netekimas, jam dar negimus ;(

Merginos, o kaip jums su kraujavimu po "to" ? As menuo kaip kraujuoju...Negaliu sakyti , kad gausiai, bet ...Vis nepabaigiu...
Atsakyti
QUOTE(Raseliote @ 2010 08 05, 15:53)
Merginos, o kaip jums su kraujavimu po  "to" ? As menuo kaip kraujuoju...Negaliu sakyti , kad gausiai, bet ...Vis nepabaigiu...


o tau Raseliote cezaris buvo darytas ar pati gimdei?
man cezaris buvo darytas, tai jau 6 sav.,kai pasirodo sviezio kraujo pasislapinus...nera istisai, bet vis dar tepa kartas nuo karto...
Atsakyti
QUOTE(Raseliote @ 2010 08 05, 15:53)
Merginos, o kaip jums su kraujavimu po  "to" ? As menuo kaip kraujuoju...Negaliu sakyti , kad gausiai, bet ...Vis nepabaigiu...

Aš natūraliai gimdžiau, tai į 1-o mėn. pabaigą pradėjo teplioti. Viskas gan greitai baigėsi, bet jei kas nepatinka, nedvejodamos mamytės kreipkitės į ginę.
Atsakyti
merginos as cia daug skaiciau ir visa kita. jei man pasake kad gimda tuscia(tipo nesivystantis blight uterus) kazkaip soko metu nelabai tesuppratau dar ir angliskai. tipo vaisiukas mire ir pan. o buvau echoskopui 12 savaiciu(turjo but) ir jei nekraujavau ir neskaudejo o kur viskas dingo tada? man antadieni dar ims krauja hcg nustatyti nes kaip supratau daktaras biski sake kad keista kazkas.ir kasip supratau jei dideja tai lelius kazkur yra (bet sake 1 is 100 proc) jei ne operuos...bet man vistiek neaisku jei anksti viskas nutruko pas mani tai ko neskaudejo nebego ir nekarsciavau?nes tas daktaraui ir buvo keista. ir dabar laukiu to nelemto trecisdinio kad patvirtintu diagnoze kad viskas. ir man nieko nevyksta, tik vemiau visa diena turbut nuo soko ir streso...man kazkaip galvoj netelpa kur viskas dingo ir kodel mano organizmas nereaguoja? ar as kokia nelabai sveika? g.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliote @ 2010 08 05, 15:53)
Merginos, o kaip jums su kraujavimu po  "to" ? As menuo kaip kraujuoju...Negaliu sakyti , kad gausiai, bet ...Vis nepabaigiu...


aš kraujavau 7 savaites doh.gif (pati gimdžiau) ir iš kart po gimdymo nebuvo stipraus kraujavimo ir tas visas savaites, ne gausiai, bet kraujavau.. mano gydytoja, ta pati kuri prižiūrėjo nėštumą, pasakė, kad normalu.. nuo jos to NORMALU, man šiurpas nueina, nes per nėštumą, jei jos ko klausdavau, vieną atsakymą tik gaudavau: normalu.. ir kad judesiukai susilpnėjo irgi jai buvo NORMALU verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2010 08 05, 06:37)
o tau Raseliote cezaris buvo darytas ar pati gimdei?
man cezaris buvo darytas, tai jau 6 sav.,kai pasirodo sviezio kraujo pasislapinus...nera istisai, bet vis dar tepa kartas nuo karto...

Pati gimdziau...

QUOTE(nasata @ 2010 08 05, 13:29)
aš kraujavau 7 savaites  doh.gif (pati gimdžiau) ir iš kart po gimdymo nebuvo stipraus kraujavimo ir tas visas savaites, ne gausiai, bet kraujavau.. mano gydytoja, ta pati kuri prižiūrėjo nėštumą, pasakė, kad normalu.. nuo jos to NORMALU, man šiurpas nueina, nes per nėštumą, jei jos ko klausdavau, vieną atsakymą tik gaudavau: normalu.. ir kad judesiukai susilpnėjo irgi jai buvo NORMALU  verysad.gif

Gal jau Chromosomu tyrimu atsakymus zinai?
As laukiu kitos savaites vizito...Gal paaiskins ka nors...
Papildyta:
Alinucia,
Zinau vienai panelei dave diagnoze,
kaip Puslinė išvisa – kai spermatozoidas apvaisina tuščią kiaušinėlį , ko pasekoje formuojasi gimdoje ne vaisius, o placentinių ląstelių darinys.
Jai irgi ta pasake, kai buvo 12 savaiciu ekoskopas..
Gal ir tau kazkas panasaus g.gif Ji berods kazkur yra sukurusi temele apie tai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alinucia @ 2010 08 05, 22:50)
merginos as cia daug skaiciau ir visa kita. jei man pasake kad gimda tuscia(tipo nesivystantis blight uterus) kazkaip soko metu nelabai tesuppratau dar ir angliskai. tipo vaisiukas mire ir pan. o buvau echoskopui 12 savaiciu(turjo but) ir jei nekraujavau ir neskaudejo o kur viskas dingo tada? man antadieni dar ims krauja hcg nustatyti nes kaip supratau daktaras biski sake kad keista kazkas.ir kasip supratau jei dideja tai lelius kazkur yra (bet sake 1 is 100 proc) jei ne operuos...bet man vistiek neaisku jei anksti viskas nutruko pas mani tai ko neskaudejo nebego ir nekarsciavau?nes tas daktaraui ir buvo keista. ir dabar laukiu to nelemto trecisdinio kad patvirtintu diagnoze kad viskas. ir man nieko nevyksta, tik vemiau visa diena turbut nuo soko ir streso...man kazkaip galvoj netelpa kur viskas dingo ir kodel mano organizmas nereaguoja? ar as kokia nelabai sveika? g.gif  doh.gif  verysad.gif

Neteko su tuo susidurti, bet įsivaizduoju turėtų būti valymas. Nebijok gydytojų klausti, kad ir nesuprasi, klausk dar kartą. Pačios sveikata užvis svarbiausia dabar. Pabandyk supermamoj paieškoti forumų ta tema, tikrai turėtų kažkas būti.
Kaip jautiesi alinucia? Tikiuos nesupykdysiu, bet geriau dabar negu vėliau. Kuo didesnis nėštumas, tuo sunkiau prarasti, o ką bekalbėti apie kūdikėlį ar vaikutį paaugusį. Aišku skirtingos situacijos, bet bet kuriai motinai skausmas begalinis ir amžinas. Laikykis. Viskas susidėlios po truputi.
Atsakyti
QUOTE(alinucia @ 2010 08 04, 14:48)
man nelaime siandien. buvau pirmam echoskopui (12 sav. 4 dienos), labai jaudinausi ir dziaugiausi kad galesiu pamatyti savo mazyti bumbuliuka...bet...echoskopo metu sesele pasikviete daktare paziurejo liepe apsirengti ir palaukti kabinete, supratau kad kazkas ne taip. atejus daktarui ir pasakius kad labai jus uzjauciu tiesiog apmiriau, nustojau kvepuoti suprasti matyti ir pan. parode foto sako puslele yra bet jos viduje tuscia. klause ar kraujavau ar skauda ir pan. man tik asaros papsejo ir as tik purciau galva. pasake kad greiciausiai arba vaisius nustojo vystytis arba jo isvis nera(auga tik placenta) arba pastojau veliau ir nesimato. bet pagal pozymius sako turetu matytis nors gumbelis ir pan. liepe nusiteikti blogiausiam, bet atsargumo delei liepe pasigalvoti kokiu budu isvalyti, padare kraujo tyrima ir liepe ateiti echoskopui uz savaites...bet kaip dave suprasti kad sansu beveik nera. verkiu tai net pasikukciodama. kaip pasakyti teveliams kad nebebus seneliai, kaip pasakyti draugams kad nebebusiu mama. atvirai pasakius as net pati nebenoriu gyventi, 2 metus bandem ir laukem...ir taip dziaugemes kai suzinojom naujiena...ir va tai tau...naujiena...ateini su dziaugsmu ir nekantrumu pamatyti leliu iseini su asarom ir neviltim...beto pasake kad gali buti kad bus arba labai sunku pastoti arba isvis nebepastosiu. tikrai nebeturiu ko gyventi...kasip jus mergaites tai isgyvenat? unsure.gif  verysad.gif

Labai uzjauciu,panasiai ir man teko isgyvent man 17 sav vaisius nustojo vystitis,po visu proceduru gyd.pasake kad greiciausei nebeturesim vaikiuku,jai ir pastosiu tai neisnesiosiu,bet mes kazkaip nenusiminem ir po pusantru metu gime mano kleckiukas jau dabar 6 metus eina,nestumas buvo be galo sunkus pragulejau istisai grese persileidimas,bet viskas gerai,ir dziaugiames su vyru,kad nepasidavem liudesiui ir nenuleidom ranku.laikykis alinuce tikek ir viskas bus gerai stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
sveikos, noriu pasidalinti savo dziaugsmu.
rasiau cia 1 psl. apie savo nelaime, o siandien galiu pasidziaugti, kad penkta savaite laukiuosi. po persileidimo, sulaukusi pirmuju mmm, pradejau nebesisaugoti ir kaip mat uzkibo kleckiukas. nezinau, ar ne per greit, bet man visi tie 'palaukt tris menesius' ar pan. yra tik teorija, kuri praktiskai niekuo nepagrista, juk atsinaujines ciklas irodo, kad viskas gerai.
jausmai? dviprasmiski, net ir labai. kartais net visai neprisimenu, kad sis nestumas jau trecias, o kartais tapatinu ji su antruoju. bet kiekviena karta nuejusi i wc, paniskai bijau pamatyti krauja. bet sikart viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2010 08 07, 23:06)
sveikos, noriu pasidalinti savo dziaugsmu.
rasiau cia 1 psl. apie savo nelaime, o siandien galiu pasidziaugti, kad penkta savaite laukiuosi. po persileidimo, sulaukusi pirmuju mmm, pradejau nebesisaugoti ir kaip mat uzkibo kleckiukas. nezinau, ar ne per greit, bet man visi tie 'palaukt tris menesius' ar pan. yra tik teorija, kuri praktiskai niekuo nepagrista, juk atsinaujines ciklas irodo, kad viskas gerai.
jausmai? dviprasmiski, net ir labai. kartais net visai neprisimenu, kad sis nestumas jau trecias, o kartais tapatinu ji su antruoju. bet kiekviena karta nuejusi i wc, paniskai bijau pamatyti krauja. bet sikart viskas bus gerai.




Sveikinu 4u.gif Linkiu, kad si karta viskas butu gerai...
O kaip noreciau, kad manyje jau butu ta issvajota kruopyte ax.gif Nors jau pirmos mmm i pabaiga, bet dar galvoju palaukt truputi, noreciau tyrimus pasidary, o tada jau bandysim ax.gif Noretus kuo greiciau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2010 08 07, 22:06)
sveikos, noriu pasidalinti savo dziaugsmu.
rasiau cia 1 psl. apie savo nelaime, o siandien galiu pasidziaugti, kad penkta savaite laukiuosi. po persileidimo, sulaukusi pirmuju mmm, pradejau nebesisaugoti ir kaip mat uzkibo kleckiukas. nezinau, ar ne per greit, bet man visi tie 'palaukt tris menesius' ar pan. yra tik teorija, kuri praktiskai niekuo nepagrista, juk atsinaujines ciklas irodo, kad viskas gerai.
jausmai? dviprasmiski, net ir labai. kartais net visai neprisimenu, kad sis nestumas jau trecias, o kartais tapatinu ji su antruoju. bet kiekviena karta nuejusi i wc, paniskai bijau pamatyti krauja. bet sikart viskas bus gerai.

Didžiausi sveikinimai ir nuoširdžiausias palinkėjimas sėkmingai išnešioti ir nieko nebijoti, nes viskas bus gerai.
Atsakyti
sveikinu...nu man po 2 dienu verkimo kazkaip atsileido liudesys, vyras labai optimistiskai padejo. sako jauna bus dar tu leliu, bandysim tol kol bus. mane tik erzina tas laukimas...greiciau jau sutvarkytu ir galeciau imti pamirsinet, beja sestadieni buvo pasirodes kraujavimas bet trumpai, nei skaudejo nei ka, tik labai galva sukosi ir skaudejo, bet kai isidejau iklota nieko nebebuvo, tik biski rudu isskyru, kurios iki vakaro isnyko, ar cia galejo buti savaiminis issivalymas?menesines ar kas? bandziau skambinti i akuserini skyriu bet man net prasizioti neleido sako jei blogai vaziuok i ligonine jei ne lauk pirmadienio. dabar vel viskas tylu. tai poto supratau kad viskas , sansu nera kad gal apsiriko, liko laukti galutines diagnozes ir isvalymo...greiciau jau tai butu, nes sunku kai zinai kad viskas bet turi laukti. toks jau gyvenimas. vienos gimdo ir i siuksliu dezes meta o kitos stengiasi ir neiseina...labai tikiuosi kad antra kart pasiseks...bandysim pavasari blush2.gif nes ant ziemos bijau, nes ligos salta ir pan. maza kas vel atsitiks, vel to pacio isgyvent tikrai nenoriu. wub.gif
Atsakyti