Įkraunama...
Įkraunama...

Laukto angeliuko netekimas, jam dar negimus ;(

QUOTE(dado @ 2010 07 02, 19:48)
turiu du.... wub.gif ir zemeje ir danguje.... wub.gif

tenka atsakinėti į tokius klausimus:kaip laikaisi,kaip vaikai?Angeliukas visada su manimi.ir kalbu apie jį,tarsi jis čia,šalia.jis mano širdyje.praėjo 7 mėnesiai,kai galiu pasakyti,kad truputį prijaukinau skausmą ir ilgesį.tik va šiandien važiavome dėl paminklėlio tartis,ir širdis mano neišlaikė.mažasis sūnutis pamatė kad verkiu,apkabino,prisiglaudė...mes turime gyventi čia.ir nešioti pačius šviesiausius atsiminimus apie mūsų Angeliukus...ir saugoti jų meilę ir meilę jiems...
Atsakyti
QUOTE(*ermita* @ 2010 07 02, 22:14)
tenka atsakinėti į tokius klausimus:kaip laikaisi,kaip vaikai?Angeliukas visada su manimi.ir kalbu apie jį,tarsi jis čia,šalia.jis mano širdyje.praėjo 7 mėnesiai,kai galiu pasakyti,kad truputį prijaukinau skausmą ir ilgesį.tik va šiandien važiavome dėl paminklėlio tartis,ir širdis mano neišlaikė.mažasis sūnutis pamatė kad verkiu,apkabino,prisiglaudė...mes turime gyventi čia.ir nešioti pačius šviesiausius atsiminimus apie mūsų Angeliukus...ir saugoti jų meilę ir meilę jiems...

laikas,gydo,,,aisku skausmas liks visam gyvenimui vis galvosime kad jau butu didelis mazylis ka veiktu ir panasei....jau du metai ,kai mano angelelis mane saugo is dangaus...beveik ismokau gyvent kalbedama su juo bet nematydama,ir asaru jau mazai,tik kartais buna kad pasidaro taip sunku ir taip jo truksta.... verysad.gif ir prie kapelio nueiti miela einu su tokia siluma,ramybe.... wub.gif ne taip kaip anksciau....laikykites mamytes jie su mumis... wub.gif 4u.gif
Atsakyti
kiek teisingu ir graziu zodeliu cia pasakyta...angeleliai,kokie jie grazus...as tai niekaip negaliu susitaikyti kad sunelio nera,praejo puse metu o vis dar netikiu...viena diena lengviau o kita diena asaros kaip pupos...vis raminu save visaip bet nelabai pavyksta...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 07 07, 15:31)
kiek teisingu ir graziu zodeliu cia pasakyta...angeleliai,kokie jie grazus...as tai niekaip negaliu susitaikyti kad sunelio nera,praejo puse metu o vis dar netikiu...viena diena lengviau o kita diena asaros kaip pupos...vis raminu save visaip bet nelabai pavyksta...

dar ir laiko nedaug praejo....ir man taip buna atrodo susitaikai su ta mintim mokaisi gyvent bet koki ryta nubundi ir taip sunku pasidaro taip negera.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2010 06 29, 22:27)
Uzuojauta, verysad.gif Norisi apkabinti ,nes zodziai nenumalsins skausmo.....
O as savo suneli palaidojau 38savaiciu...As taip pat negalejau patiketi kad tai ivyko su manimi.Svarbiausia visa nestuma jikiu problemu nebuvo,kai truputeli sumazejo judesiuku galvojau gal jau prasides gimdymas dviem savaitem anksciau.Taciau nieko,jokiu skausmu .... Jis tik tyliai ir ramiai numire manyje cray.gif buvo normaliai isivystes....ziauru...


Labai užjaučiu tave, mano situacija identinška tavajai, mum taip pat buvo 38 savaitelės kaip lyg iš niekur sustojo mano angelėlio širdelė. Šiandien suėjo keturi mėnesiai kaip nebeturiu savo angelėlio, kurio be galo ilgiuosi verysad.gif
Atsakyti
nekaip negaliu susitaikyt su tuo, kad nebeturiu savo sunelio, kurio balso net neteko isgirsti.... taip sunku vis ant sirdies, tas skausmas nugali mane ir paluztu kartais.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(inguzeee @ 2010 07 09, 10:21)
Labai užjaučiu tave, mano situacija identinška tavajai, mum taip pat buvo 38 savaitelės kaip lyg iš niekur sustojo mano angelėlio širdelė. Šiandien suėjo keturi mėnesiai kaip nebeturiu savo angelėlio, kurio be galo ilgiuosi verysad.gif

o jums rado bedele del ko visa tai ivyko?Man sake kad per maza placenta,bet kodel,tai nei vienas gydytojas net nebande paaiskinti... doh.gif

QUOTE(monikam @ 2010 07 10, 18:52)
nekaip negaliu susitaikyt su tuo, kad nebeturiu savo sunelio, kurio balso net neteko isgirsti....  taip sunku vis ant sirdies, tas skausmas nugali mane ir paluztu kartais....  sad.gif

Stiprybes,dar tau laaaabaiii mazai laiko praejo.......Man rytoj bus 11men verysad.gif jau.Ir naktimis negaliu kartais uzmigti,ir ko gero nebuvo tos dienos ,kad nepagalvociau apie ta nelaime kuri ivyko su manimi.....visko dar buna.....Tik as stengiuosi nerodyti savo skausmo svetimiems.
Nors ir kaip sunku sakyti,mes tokios kaip TU,ir mes kartu su TAVIM...... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2010 06 28, 13:07)
Siandien man labai liudna ir skaudu, nes teko palaidoti savo suneli cray.gif   Kuris gyveno mano pilvelyje 20 savaiciu. Jau buvo nuejes puse kelio ir nesusitiko su mumis, kurio mes labai laukeme, taciau jis visada liks musu gyvenimo dalis. Liko daug klausimu, kodel taip ivyko... cry.gif
Gal yra bendraminciu, kurioms teko isgyventi tokia netekti? Pasidalinkime savo skausmu ir padekime viena kitai sustipreti.
Pasidalinkite savo patirtimi, kurios po tokios netekties vel patyre laime ir susilauke angeliuko  wub.gif  Kiek laiko truko atsigauti ir but pasirengus kitam nestumui?  nestuke.gif

Labai uzjauciu, del netekties heart.gif
As pries savaite, nuejusi 19os savaiciu vizitui (ekoskopu) suzinojau, jog maziuko sirdele nebeplaka ....
Siaubingai sunku. Ziuriu i nuotraukytes, peduciu antspaudelius ir verkiu...
Tomukui wub.gif buvo 19 savaiciu...
Gydytojai neturi jokiu paaiskinimu, po savaites turiu apsilankyti pas gydytojus, gal tures nors koki atsakyma...
Stiprybes heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseliote: 14 liepos 2010 - 01:32
QUOTE(Raseliote @ 2010 07 14, 03:31)
Labai uzjauciu, del netekties  heart.gif
As pries savaite, nuejusi 19os savaiciu vizitui (ekoskopu) suzinojau, jog maziuko sirdele nebeplaka ....
Siaubingai sunku. Ziuriu i nuotraukytes, peduciu antspaudelius ir verkiu...
Tomukui  wub.gif  buvo 19 savaiciu...
Gydytojai neturi jokiu paaiskinimu, po savaites turiu apsilankyti pas gydytojus, gal tures nors koki atsakyma...
Stiprybes  heart.gif



Ujauciu tave labai... Man buvo 20savaiciu, kei ejau pas gydytoja pasitikrint ir neberado sirdutes plakimo, tada tiesiai i ligonine sad.gif Mes davem savo suneli skrodimui, gal issiaiskins kodel.... Labai laukiu atsakymo, kuris bus tik rugpjucio menesi..

Stprybes tau, zinau kaip tai sunku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2010 07 14, 11:42)
Ujauciu tave labai...  Man buvo 20savaiciu, kei ejau pas gydytoja pasitikrint ir neberado sirdutes plakimo, tada tiesiai i ligonine sad.gif  Mes davem savo suneli skrodimui, gal issiaiskins kodel....  Labai laukiu atsakymo, kuris bus tik rugpjucio menesi..

Stprybes tau, zinau kaip tai sunku  verysad.gif


mano dukryte buvo 39sav ir 2d.. nėštumas idealus, pasak gydytojos, liko tik pagimdyt...deja........
tuoj bus 3 mėn.... nė kiek nelengviau... laikas negydo.. kasdien vis sunkiau....pamažu praeina pradinis šokas ir pradedi suvokt, kas iš tikro įvyko..pradedi suvokt skaudžią realybę...kurios niekaip negali pakeist....pamažu kraustausi iš proto...
cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2010 07 16, 11:56)
mano dukryte buvo 39sav ir 2d.. nėštumas idealus, pasak gydytojos, liko tik pagimdyt...deja........
tuoj bus 3 mėn.... nė kiek nelengviau... laikas negydo.. kasdien vis sunkiau....pamažu praeina pradinis šokas ir pradedi suvokt, kas iš tikro įvyko..pradedi suvokt skaudžią realybę...kurios niekaip negali pakeist....pamažu kraustausi iš proto...
cray.gif  cray.gif  cray.gif

Labai, labai uzjauciu heart.gif
Ir panasi, liudna patirtis, nekiek nepaguodzia, tik dar labiau apsunkina. Tik parodo, kiek cia musu- bejegiu, su isdraskyta sirdimi...
Siaubingai tuscia sieloje ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseliote: 21 liepos 2010 - 17:22
monikam, suprantu tavo jausmus.
Savo sunelio netekau beveik 23 savaiteliu. Nubego vandenys, paros pritruko iki cezario ir sanso... Bet pas mus popieriai ne jausmai valdo. Dabar jam butu jau 5 metukai. Atrodo jau senai viskas nutiko, bet prisimenu viska kaip vakar. Po jo gimimo gime sauni mergyte. Bet ji atsiminsiu ir pasigesiu visa gyvenima
Atsakyti