Įkraunama...
Įkraunama...

Laukto angeliuko netekimas, jam dar negimus ;(

Siandien man labai liudna ir skaudu, nes teko palaidoti savo suneli cray.gif Kuris gyveno mano pilvelyje 20 savaiciu. Jau buvo nuejes puse kelio ir nesusitiko su mumis, kurio mes labai laukeme, taciau jis visada liks musu gyvenimo dalis. Liko daug klausimu, kodel taip ivyko... cry.gif
Gal yra bendraminciu, kurioms teko isgyventi tokia netekti? Pasidalinkime savo skausmu ir padekime viena kitai sustipreti.
Pasidalinkite savo patirtimi, kurios po tokios netekties vel patyre laime ir susilauke angeliuko wub.gif Kiek laiko truko atsigauti ir but pasirengus kitam nestumui? nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2010 06 28, 23:07)
Siandien man labai liudna ir skaudu, nes teko palaidoti savo suneli cray.gif  Kuris gyveno mano pilvelyje 20 savaiciu. Jau buvo nuejes puse kelio ir nesusitiko su mumis, kurio mes labai laukeme, taciau jis visada liks musu gyvenimo dalis. Liko daug klausimu, kodel taip ivyko... cry.gif
Gal yra bendraminciu, kurioms teko isgyventi tokia netekti? Pasidalinkime savo skausmu ir padekime viena kitai sustipreti.
Pasidalinkite savo patirtimi, kurios po tokios netekties vel patyre laime ir susilauke angeliuko  wub.gif  Kiek laiko truko atsigauti ir but pasirengus kitam nestumui?  nestuke.gif

sveikute,uzjauciu tave as savo mazylio netekau 7 menesiu,jis dar spejo mane pamatyti taciau.....laikykis buk stipri....apie kita mazyli bijau as dar galvoti,baugina tai kad vel taip gali nutikti,na bet gal tu busi stipresne ir greit turesi dar viena mazyli,,,,sakau dar viena nes sis visada kogero liks tavo sirduteja,stiprus apkabinimai tau nuo manes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2010 06 28, 23:07)
Siandien man labai liudna ir skaudu, nes teko palaidoti savo suneli cray.gif  Kuris gyveno mano pilvelyje 20 savaiciu. Jau buvo nuejes puse kelio ir nesusitiko su mumis, kurio mes labai laukeme, taciau jis visada liks musu gyvenimo dalis. Liko daug klausimu, kodel taip ivyko... cry.gif
Gal yra bendraminciu, kurioms teko isgyventi tokia netekti? Pasidalinkime savo skausmu ir padekime viena kitai sustipreti.
Pasidalinkite savo patirtimi, kurios po tokios netekties vel patyre laime ir susilauke angeliuko  wub.gif  Kiek laiko truko atsigauti ir but pasirengus kitam nestumui?  nestuke.gif

laikykis brangioji,uzjauciu tave...stprybes tau kuo didziausios...butinai tau Dievas dar duos vaikuciu...tik buk stipri 4u.gif
Atsakyti
Stiprybės, kantrybės.. nežinau ko dar palinkėti šiuo metu... Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Aciu jums uz siltus zodzius. Manau, kad kito vaikelio atejimas, leis mano sielai nors kiek aprimti. Stengiuos toliau kabintis i gyvenima, bet labai daznai uzplusta liudnos mintys ir skausmas sirdyje ;( cry.gif

Uzjauciu tave vienisa... suprantu tavo skausma ir baime, manau, kad ir tau Dievulis duos angeliuka, kuriuo galesi dziaugtis visa gyvenima wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2010 06 28, 23:07)


sveika, as pries menesi netekau 5 sav. kruopeles. Niekuomet negalvojau, kad man taip gali atsitikt, bet yra kaip yra...gerai, kad dar nieks labai nezinojo,tai nebuvo jokiu uzuojautu, ir dusavimu (ko nemegtu), klausimu kas-kaip ir pan., nereikejo nieko niekam aiskinti. Nezinau, ar susigyvenau su tuo dar, greiciausiai dar ne, nes vistik bijau, kaip bus toliau, baiminuosi kito nestumo, bet noriu tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2010 06 29, 13:58)
Aciu jums uz siltus zodzius. Manau, kad kito vaikelio atejimas, leis mano sielai nors kiek aprimti. Stengiuos toliau kabintis i gyvenima, bet labai daznai uzplusta liudnos mintys ir skausmas sirdyje ;( cry.gif

Uzjauciu tave vienisa... suprantu tavo skausma ir baime, manau, kad ir tau Dievulis duos angeliuka, kuriuo galesi dziaugtis visa gyvenima  wub.gif  wub.gif

linkiu susilaukti kito mazylio,jis butinai ateis,tik buk stipri,o sis saugos tave visa gyvenima pagalvok mes visos turim po savo angela....
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2010 06 28, 20:07)
Siandien man labai liudna ir skaudu, nes teko palaidoti savo suneli cray.gif  Kuris gyveno mano pilvelyje 20 savaiciu. Jau buvo nuejes puse kelio ir nesusitiko su mumis, kurio mes labai laukeme, taciau jis visada liks musu gyvenimo dalis. Liko daug klausimu, kodel taip ivyko... cry.gif
Gal yra bendraminciu, kurioms teko isgyventi tokia netekti? Pasidalinkime savo skausmu ir padekime viena kitai sustipreti.
Pasidalinkite savo patirtimi, kurios po tokios netekties vel patyre laime ir susilauke angeliuko  wub.gif  Kiek laiko truko atsigauti ir but pasirengus kitam nestumui?  nestuke.gif

Uzuojauta, verysad.gif Norisi apkabinti ,nes zodziai nenumalsins skausmo.....
O as savo suneli palaidojau 38savaiciu...As taip pat negalejau patiketi kad tai ivyko su manimi.Svarbiausia visa nestuma jikiu problemu nebuvo,kai truputeli sumazejo judesiuku galvojau gal jau prasides gimdymas dviem savaitem anksciau.Taciau nieko,jokiu skausmu .... Jis tik tyliai ir ramiai numire manyje cray.gif buvo normaliai isivystes....ziauru...
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2010 06 29, 23:27)
Uzuojauta, verysad.gif Norisi apkabinti ,nes zodziai nenumalsins skausmo.....
O as savo suneli palaidojau 38savaiciu...As taip pat negalejau patiketi kad tai ivyko su manimi.Svarbiausia visa nestuma jikiu problemu nebuvo,kai truputeli sumazejo judesiuku galvojau gal jau prasides gimdymas dviem savaitem anksciau.Taciau nieko,jokiu skausmu .... Jis tik tyliai ir ramiai numire manyje cray.gif buvo normaliai isivystes....ziauru...



Uzjauciu tave labai verysad.gif, suprantu, kad tai nerealus skausmas. Sunku susitaikyti su tuo. Ramina tik mintis, kad turim angeliuka danguje, kuris saugoja mus ir musu artimuosius.
Ar daktarai issiaiskino kodel taip ivyko? Ar taip ir paliko nezinomybej? Jei sunku tai prisiminti, neatsakyk i siuos klausymus.
Papildyta:
QUOTE(AgathaGray @ 2010 06 29, 15:15)
sveika, as pries menesi netekau 5 sav. kruopeles. Niekuomet negalvojau, kad man taip gali atsitikt, bet yra kaip yra...gerai, kad dar nieks labai nezinojo,tai nebuvo jokiu uzuojautu, ir dusavimu (ko nemegtu), klausimu kas-kaip ir pan., nereikejo nieko niekam aiskinti. Nezinau, ar susigyvenau su tuo dar, greiciausiai dar ne, nes vistik bijau, kaip bus toliau, baiminuosi kito nestumo, bet noriu tai tikrai.



Uzuojauta tau verysad.gif. Linkiu tau susilaukti vaikucio ir svarbiausia to nebijoti. As pati labai noriu vaikelio ir kuo greiciau, ir stengiuos nuvyti tas blogas mintis, kad kita nestuma gali vel nutikti tokia nelaime
Atsakyti
Laikykis 4u.gif laikas pades, nepamirsi oi nea, bet prisiminus neverksi...

Staugiau ne savu balsu, gyventi nenorejau, verkiau, tylejau, miegojau daug miegojau du metus miegojau po 16 val i para, gyvenimas tapo nemielas, dabar po tiek metu jau galiu sakyti vel gyvenu...pagaliau..bet prisimenu bene kasdien tik nebetaip skausmingai.. laikas, kantrus vyras ir vaikai bei pati svarbiausia mazoji... labai padejo man atsigauti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2010 06 30, 12:18)
Ar daktarai issiaiskino kodel taip ivyko? Ar taip ir paliko nezinomybej? Jei sunku tai prisiminti, neatsakyk i siuos klausymus.

Patalogoanatomas sake:"na,mes uzrasem ,kad per maza placenta".O kai savo gydytojos,kuri mane priziurejo, paklausiau,kodel galejo buti per maza placenta,tai ji tik nusisypsojo ir sako :"Nu kartais taip ivyksta ir viskas" doh.gif Tipo po dvieju metu gali vel bandyti. doh.gif
Tai kaip rasti ta teisybe....jei net gydytojai kazkaip neuztikrintai pasako priezasti...
Dabar,kai jau praejo beveik metai(rugpjucio 13) tai galiu ir noriu pasakoti,kalbeti,prisiminti.....Kai uzklausia:"kiek turit vaiku?"visada noriu pasakyti kad turiu du.... wub.gif ir zemeje ir danguje.... wub.gif
Atsakyti
console.gif laikykis,nori verkti verk,nori rekti rek....tik tau vienai reikes tai isgyventi....niekas kitas uz tave tai nepadarys...skaudu beproto.As balandzio 6d palaidojau savo trecia dukryte 30savaiteliu,kai isgirdau "nematau sirdutes"to momentu tarsi mano sustojo...Per paskutyne savaite supirkau viska lig zinodama kad ji toj ateis verysad.gif dabar sunkiau nei pries gera menesi....gal todel kad sokas praejo....bus dar tu sunkiu akimirku console.gif belieka buti stipriai...
Atsakyti