Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 29, 17:56)
Kadangi as ciuci auginu, tai su katem irgi nedraugauju. Tad tikrai ne viena tokia.  ax.gif

Prie mūsų namo gyvena nekilminga katė, laukinukė. Kai namie atsirado šuo, jos į namus nebeleidžiam (anksčiau vis pagailėdavom). Tai štai, save labiau priskiriu prie neturinčiųjų.

Beje, šiandien katė, pati juoda lyg anglis, parodė savo šeimą - jau paaugusius du kačiukus, juodulius. Ji kaimynystėj juos išaugino.

Papildyta:
Įsikūrė olandės unika kolkas Takmos ir Fontenay (toks jos pavadinimas pas mane dabar) unikos draugijoje:
user posted image

Atsakyti
nu faina Rasida, labai grazi gelele, ir suderinai kaip tai graziai thumbup.gif wub.gif


o zinot panos, kartais iejus paskaityt, rodos i kaciu foruma pataikau unsure.gif wacko.gif , tenka atsirinkt per kelis puslapius kas yra kas doh.gif cia kazin neismes musu is sitos temukes, pagalvoju sau tyliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 18:34)
nu faina Rasida, labai grazi gelele, ir suderinai kaip tai graziai  thumbup.gif  wub.gif
o zinot panos, kartais iejus paskaityt, rodos i kaciu foruma pataikau unsure.gif wacko.gif , tenka atsirinkt per kelis puslapius kas yra kas  doh.gif  cia kazin neismes musu is sitos temukes, pagalvoju sau tyliai  g.gif


Cia tik mazi lyriniai nukrypimai. Ligoniu palatoj jie tiesiog butini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 18:34)
o zinot panos, kartais iejus paskaityt, rodos i kaciu foruma pataikau unsure.gif wacko.gif , tenka atsirinkt per kelis puslapius kas yra kas  doh.gif  cia kazin neismes musu is sitos temukes, pagalvoju sau tyliai  g.gif

Stengiuos taisyti padėtį ir rodau dar vieną uniką:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 18:34)
pataikau unsure.gif wacko.gif , tenka atsirinkt per kelis puslapius kas yra kas  doh.gif   cia kazin neismes musu is sitos temukes, pagalvoju sau tyliai  g.gif

nu cia kartais nukrypstam,bet kaip tokiu pozuotoju kaip Yell kate nepagirsi wub.gif .o viena per kita,ir ziurek prirasom poster_offtopic.gif
Papildyta:
[quote=rasida,2010 06 29, 18:40]Stengiuos taisyti padėtį ir rodau dar vieną uniką:


ojei kokia grazus zalieji-nu nerealus,nu labai labai labai labai labai-nu susizavejau,ui,kokia gaivi spalvyte wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 29 birželio 2010 - 17:43
QUOTE(rasida @ 2010 06 29, 18:40)
Stengiuos taisyti padėtį ir rodau dar vieną uniką:

silpna daros karsta.gif , eik tu sau, kaip gerai tu cia papirkai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 29 birželio 2010 - 17:43
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 18:43)
silpna daros  karsta.gif , eik tu sau, kaip gerai tu cia papirkai smile.gif

Na ir man kartais pasiseka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 18:34)
  cia kazin neismes musu is sitos temukes, pagalvoju sau tyliai  g.gif

Labai realu, kai grąžino, prašiau rašyt į temą. Jei dabar vėl iškels, nebus dėl ko piktintis, nes tema tikrai virto chatu biggrin.gif Tikiuosi, vasara ir moderatoriai mūsų neskaito.

Rasida, tau gi šarvuočiai nepatinka. Parduok kurį nors cool.gif

Nusišausiu tuoj doh.gif Mano be penkių minučių šešiametė sukando dantimis tris brolius/seseris. Suplojo į blyną ir padėjo į dėžutę. Šiandien vos nuo kėdės nenuvirtau, kai pasiėmiau vert. Kažkas tokio. Už ką man? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 29 birželio 2010 - 18:01
QUOTE(Song @ 2010 06 29, 18:45)
Rasida, tau gi šarvuočiai nepatinka. Parduok kurį nors cool.gif

Nusišausiu tuoj doh.gif Mano be penkių minučių šešiametė sukando dantimis tris brolius/seseris. Suplojo į blyną ir padėjo į dėžutę. Šiandien vos nuo kėdės nenuvirtau, kai pasiėmiau vert. Kažkas tokio. Už ką man? biggrin.gif

O žinai, koks to žaliojo pavadinimas? "Pavasarinės gėlės" smile.gif Taip etiketėj parašyta.

Tavo merginos tvirti dantys smile.gif
Atsakyti
Rasida, kokie tobuli deriniai wub.gif

QUOTE(Song @ 2010 06 29, 18:45)
Labai realu, kai grąžino, prašiau rašyt į temą. Jei dabar vėl iškels, nebus dėl ko piktintis, nes tema tikrai virto chatu biggrin.gif Tikiuosi, vasara ir moderatoriai mūsų neskaito.

Nusišausiu tuoj doh.gif Mano be penkių minučių šešiametė sukando dantimis tris brolius/seseris. Suplojo į blyną ir padėjo į dėžutę. Šiandien vos nuo kėdės nenuvirtau, kai pasiėmiau vert. Kažkas tokio. Už ką man? biggrin.gif


Skaitė. Naktibalda. Kaip tik pačiame diskusijos apie kates ir myto organizavimo įkarštyje biggrin.gif

Bet čia tai viršūnė blink.gif
Atsakyti
rasida, labai gražu thumbup.gif ypač žalieji, tokie gaivūs wub.gif

Song, nu ot nesekasi doh.gif Bet ir sumąstė taviškė karolius dantimis transformuot...
Atsakyti
Song, o to karolio atitaisyt neina? Jei ten kokį virbalą į vidų, į skylę įkišus mastau.gif Sidabras gi gana minkštas metalas - jei ėjo sulenkt, tai gal eis ir ištaisyt? Aišku, vieną kartą - dažniau palanksčius, sulūžtų...

Viskas, daugiau jokių kačių čia biggrin.gif
Atsakyti