Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 15:53)
Turiu 4, kaip ir apyrankių  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kailis gal ir švelnesnis kornišų, bet charakteris tai tik rytiečių  wub.gif

Meilūs? Ar kokie? bigsmile.gif

QUOTE(Enita @ 2010 06 29, 15:54)
Ne ne ne  schmoll.gif Be viso kito aš joms dar ir alergiška: padusčiau, užsičiaudėčiau ir pastoviai ašarotom, užtinusiom akim vaikščiočiau - nekokia perspektyva.

Nu, turėsi imt sfinksą, ką dabar darysi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 29, 16:06)
Meilūs? Ar kokie? bigsmile.gif

Neišpasakytas meilumas ir kantrybė, gyvenant su dviem pasiutusiais mano vaikais.
Atsakyti
Mergaiciai,gal kas turit senasias keturias retintas varles?parodykit kaip ant apyrankes atrodo ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gavau šiandien ir aš olandišką uniką, išsiųstą 06 07. Ir dar nusipirkau laimo spalvos šarvuočio uniką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 29, 16:26)
Sveikos, gavau šiandien ir aš olandišką uniką, išsiųstą  06 07. Ir dar nusipirkau laimo spalvos šarvuočio uniką smile.gif

pasirodyk ta unika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 29, 15:38)
Man toks klausimas iškilo, ar aš čia vienintelė kačių nemyliu? g.gif

Man irgi nelabai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės ligonės,
aš vis dar tokia pat ligota karolių klausimu. Pagerėjimo nenusimato. Labai tikiuos šiandien gaut seniai užtarnautą ir su labai rimta proga inkilą. Ir dar baltų perlų tercetą - šitas irgi ne šiaip iš neturėjimo ką veikti. Galima pavadint derybų vaisum. Tik parodyt deja galimybių nebus - mano kaime kol kas nei kompo, nei kt. civilizacijos išradimų. Net ir žinias tik iš mamos telefonu sužinau.

Visų apyrankių pagirt šansų jokių. Vienintelis pastebėjimas - panašu, kad visų rodomi labradoritai veda mane į pagundą nusižengt principui nedubliuot karolių.

Šiaip daugmaž viską permetu paskubom darbe, nors dorai paskaityt nėr galimybių. Lauksim, kol ateis geresni laikai.

Dėl albumų su nick'ais - aš už.

light blue, baisiai nekaip jaučiuos pelės rolėj. Būk žmogus, paaiškink, kaip mes susijusios, nekalbant jau apie gimtą miestą. Gali ir AŽ.

QUOTE(Tacita @ 2010 06 29, 15:47)
fool.gif  aggressive.gif  aggressive.gif  aggressive.gif  bash.gif .Judvi nesakykit bent jau garsiai,o tai gausit guza i kakta lotuliukas.gif

Galiu ir antrą pridėt...

Dar prisiminiau - labai sužavėjo mintis nufotografuot vėrinį ir rūbą, prie kurio vėrinys taikomas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 29 birželio 2010 - 15:51
http://www.trollbead...ud-Retired.aspx panos,noriu sitokio,bet dar labiau-zydrai spuoguoto-jei kur uzmatysit-imeskit nuoroda.Cia buvo,bet jau nera-www.trollbeadsjewelry.com unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 29, 16:55)
http://www.trollbead...ud-Retired.aspx panos,noriu sitokio,bet dar labiau-zydrai spuoguoto-jei kur uzmatysit-imeskit nuoroda.Cia buvo,bet jau nera-www.trollbeadsjewelry.com  unsure.gif

http://trollbeadssho...-bud-61315.html
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 29, 16:57)

aciu labai,ir dar taip operatyviai lotuliukas.gif -o is cia siuntetes?Ar siuincia ir kiek kastuoja atsisiust?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 29, 16:59)
aciu labai,ir dar taip operatyviai lotuliukas.gif -o is cia siuntetes?Ar siuincia ir kiek kastuoja atsisiust?

Siunčia JAV, Danske kažką iš čia pirko.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 29, 15:38)
Man toks klausimas iškilo, ar aš čia vienintelė kačių nemyliu? g.gif




Kadangi as ciuci auginu, tai su katem irgi nedraugauju. Tad tikrai ne viena tokia. ax.gif
Atsakyti