Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labai faina Forum Palace terasa. Vietos daug, erdvu, staliukai toli vieni nuo kitų rolleyes.gif
Atsakyti
Man toks klausimas iškilo, ar aš čia vienintelė kačių nemyliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 29, 15:27)
o va cia tai as jau is koto kone isvirtau tokia seimos trole pamacius.Nu nereali kaciukaite.Nereali tiesiog.Gaila,Yell,kad tu ne Vilniuj,prasyciaus sveciuosna,kad apie savo kates papasakotum,nes as visdar neapsisprendime,ko noreti-siamo-orientalu,ar devonreksiuko wub.gif Beje,ar pameni,ka esu is taves gavusi pries 1.7 metus kazkur?Labai miela dalyka... ax.gif
Papildyta:

Puikiai karoliukai pakeite seimininke-labai graziai isipaise i tavo apyranke-sveikinu drinks_cheers.gif


Tacita, prisimenu wub.gif wub.gif wub.gif
Pasirodykit kokios užaugot 4u.gif
Tolokai aš nuo Vilniaus, bet gal kada pro Anykščius važiuosit? Supažindinčiau su keturiais keturkojais ilgauodegiais.
Aš žinok visom 4 esu tik už rytiečius katinus, jau 6 metai sergu šita liga ir pasveikt nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 29, 15:36)
Dėl parkingo išties geriau Panorama.
Lauko terasa yra ir Panoramoje berods?  unsure.gif

Panoramoj alpstu nuo japonu restorano...Bet reikia kur patogu,kad stalas nemazas butu,kad pabert karolius galetume thumbup.gif .beje,mes ka jau cia-meeta oganizuojames?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 29, 15:38)
Labai faina Forum Palace terasa. Vietos daug, erdvu, staliukai toli vieni nuo kitų rolleyes.gif


Forum Pelėse neblogai, dar ten berods mėtinės kavos būna biggrin.gif Tik ar pakankamai troliška vieta?
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 15:39)
Tacita, prisimenu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Pasirodykit kokios užaugot  4u.gif
Tolokai aš nuo Vilniaus, bet gal kada pro Anykščius važiuosit? Supažindinčiau su keturiais keturkojais ilgauodegiais.
Aš žinok visom 4 esu tik už rytiečius katinus, jau 6 metai sergu šita liga ir pasveikt nenoriu.

Parasysiu siandien i AZ blush2.gif Vakare.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 29, 15:40)
Forum Pelėse neblogai, dar ten berods mėtinės kavos būna  biggrin.gif Tik ar pakankamai troliška vieta?

O ko ne? Pėstute galima iki VCUP'o nukaukšėt, kur cieli du pardavimo taškai yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 29, 15:38)
Man toks klausimas iškilo, ar aš čia vienintelė kačių nemyliu? g.gif

Ir man jos nelabai 4u.gif Tik paveiksliukuose grazios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 29, 15:38)
Man toks klausimas iškilo, ar aš čia vienintelė kačių nemyliu? g.gif

QUOTE(daktare77 @ 2010 06 29, 15:44)
Ir man jos nelabai  4u.gif Tik paveiksliukuose grazios  biggrin.gif

fool.gif aggressive.gif aggressive.gif aggressive.gif bash.gif .Judvi nesakykit bent jau garsiai,o tai gausit guza i kakta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 14:50)
Noa, šita siamukė  smile.gif Kada nors ir orientalus savo pafotkinsiu, ir seišelę.
Nesuprato šita iš pradžių ką ten pakabinau, o paskui jau reikėjo paskui pabėgiot, kol paėmiau  biggrin.gif

Neskiriu aš jų, kur šviesūs irnesakyk.gif Bet grožis nesvietiškas. O tai pala, kiek jų turi? Tai reik kiekvienai po apyrankę, kad teisybė būtų, ar ne? bigsmile.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 06 29, 15:27)
Gaila,Yell,kad tu ne Vilniuj,prasyciaus sveciuosna,kad apie savo kates papasakotum,nes as visdar neapsisprendime,ko noreti-siamo-orientalu,ar devonreksiuko wub.gif

Imk kornišą, jis labai švelnus glostymui, už visus švelnesnis bigsmile.gif O jei iš tų dviejų išvardintų, tai imčiau siamo - orientalų kacą, nes snukis va koks grožybė bigsmile.gif

QUOTE(Enita @ 2010 06 29, 15:38)
Man toks klausimas iškilo, ar aš čia vienintelė kačių nemyliu? g.gif

Nu, taip išeina, kad tik laikinai... Aš irgi nei turėjau, nei norėjau, o dabar va - ir turiu, ir myliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 29, 15:51)
Neskiriu aš jų, kur šviesūs irnesakyk.gif Bet grožis nesvietiškas. O tai pala, kiek jų turi? Tai reik kiekvienai po apyrankę, kad teisybė būtų, ar ne? bigsmile.gif
Imk kornišą, jis labai švelnus glostymui, už visus švelnesnis bigsmile.gif  O jei iš tų dviejų išvardintų, tai imčiau siamo - orientalų kacą, nes snukis va koks grožybė bigsmile.gif

Turiu 4, kaip ir apyrankių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kailis gal ir švelnesnis kornišų, bet charakteris tai tik rytiečių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 29, 15:51)
Nu, taip išeina, kad tik laikinai... Aš irgi nei turėjau, nei norėjau, o dabar va  - ir turiu, ir myliu biggrin.gif

Ne ne ne schmoll.gif Be viso kito aš joms dar ir alergiška: padusčiau, užsičiaudėčiau ir pastoviai ašarotom, užtinusiom akim vaikščiočiau - nekokia perspektyva.
Atsakyti