Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dovis @ 2010 06 29, 11:51)
Kas turit kokiu minciu del albumo? Nesinoretu,kad kiekviena tam albume turetu savo albuma? Man taip  lotuliukas.gif Nes dabar ten lengvas bardakelis, labai daug fotkiu. Galeciau sukurti kiekvienos nikui albuma, perkelciau fotkes ir visom senbuvem duosiu prisijungima. Galesit pacios savo foto kelti, trinti ir tvarkytis. Nes kartais turiu laiko tik permesti tema. Kaip mintis mano?


Galima ir taip. Bet pagal ką bus sprendžiama, ką laikyti senbuvėmis? Kelių nuotraukų, kokio karoliukų kiekio, kokio prabendrauto laiko reikės naujokėms, kad galėtų gauti prisijungimą?

QUOTE(Song @ 2010 06 29, 11:55)
Gal tikrai darom gyvus meetus?


O šitie visada gerai drinks_cheers.gif Kažin, kokia vieta pvz. Vilniuje būtų troliškiausia?
Atsakyti
Keletą naujų troliukų turiu ir vieną naują šeimos narę...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 13:42)
Keletą naujų troliukų turiu ir vieną naują šeimos narę...


nai nai nai kokie grožiai lobiai wub.gif
o jau kačiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 09:51)
o cia merginos laikykim, kad unika, nes nusizengiau antra karta troliams (pirmas buvo is auksrankes Aurora), ir papirkau is kitos auksarankes, nu bet jums galiu pasisakyt ir ispazint nuodeme ax.gif  blush2.gif
http://www.mangobead...e...rt&Itemid=1

O man tie artisan kartais visai gražūs. Amerikonkos irgi, mačiau, nebrokija... Vieną kitą irgi manau, kad kada nors priglausiu, kai rasiu labai gražų blush2.gif

QUOTE(saule @ 2010 06 29, 11:07)
Gal kas netyčiom užmatėt, ar Kaune Megoj ar Akropoly yra meksikietiškas užsegimas? Ar deficitas jisai biškiuką?

Taip, jis deficitas, nes jo nuo Naujų metų nebegamina. Jei dabar nerasi ir nenusipirksi, paskui mokėsi šimtus ybėjuj ir nežinosi, ar tikras, ar ne.

QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 13:42)

Vajetus, koks orientalas gražuolis, nešiokis ir jį greta apyrankės biggrin.gif O jis nieko nesako, kai jam va taip karolius užmauni? bigsmile.gif

Ir aš pabandysiu, bet rezultatu labai abejoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 29, 14:03)

Vajetus, koks orientalas gražuolis, nešiokis ir jį greta apyrankės biggrin.gif O jis nieko nesako, kai jam va taip karolius užmauni? bigsmile.gif


Noa, šita siamukė smile.gif Kada nors ir orientalus savo pafotkinsiu, ir seišelę.
Nesuprato šita iš pradžių ką ten pakabinau, o paskui jau reikėjo paskui pabėgiot, kol paėmiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 13:42)
Keletą naujų troliukų turiu ir vieną naują šeimos narę...


O jau grožiai, net nežinau, kas gražiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 13:42)
Keletą naujų troliukų turiu ir vieną naują šeimos narę...

naujoves grazios, nu bet jau katyte dar grazesne thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 06 29, 11:51)

Kas turit kokiu minciu del albumo? Nesinoretu,kad kiekviena tam albume turetu savo albuma? Man taip  lotuliukas.gif Nes dabar ten lengvas bardakelis, labai daug fotkiu. Galeciau sukurti kiekvienos nikui albuma, perkelciau fotkes ir visom senbuvem duosiu prisijungima. Galesit pacios savo foto kelti, trinti ir tvarkytis. Nes kartais turiu laiko tik permesti tema. Kaip mintis mano?
Sukurus privatu albuma, prasalaiciai be prisijungimo nematys. Nors nesi garantuotas,kad tarp cia esanciu neivyks koks roziu karas ir tad afotkes bus paviesintos biggrin.gif

Kazi,koks mano statusas g.gif Ne senbuvis tai jau tikrai,nu bet tikiuosi kad jau ir ne prasalaitis,a doh.gif schmoll.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 29, 12:49)
Galima ir taip. Bet pagal ką bus sprendžiama, ką laikyti senbuvėmis? Kelių nuotraukų, kokio karoliukų kiekio, kokio prabendrauto laiko reikės naujokėms, kad galėtų gauti prisijungimą?
O šitie visada gerai  drinks_cheers.gif Kažin, kokia vieta pvz. Vilniuje būtų troliškiausia?

va va,man cia padai svyla lotuliukas.gif
Troliskiausia vieta vilniuj-na,reiks 3 vietas manau minimum skelbti
QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 13:42)
Keletą naujų troliukų turiu ir vieną naują šeimos narę...


o va cia tai as jau is koto kone isvirtau tokia seimos trole pamacius.Nu nereali kaciukaite.Nereali tiesiog.Gaila,Yell,kad tu ne Vilniuj,prasyciaus sveciuosna,kad apie savo kates papasakotum,nes as visdar neapsisprendime,ko noreti-siamo-orientalu,ar devonreksiuko wub.gif Beje,ar pameni,ka esu is taves gavusi pries 1.7 metus kazkur?Labai miela dalyka... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Yell @ 2010 06 29, 13:42)
Keletą naujų troliukų turiu ir vieną naują šeimos narę...


Puikiai karoliukai pakeite seimininke-labai graziai isipaise i tavo apyranke-sveikinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 29, 15:23)

Troliskiausia vieta vilniuj-na,reiks 3 vietas manau minimum skelbti



Pavyzdžiui?

Troliškomis galėtų būti laikomos tos, kurios arti gerų trolių prekybos taškų. Pvz. Laikinoji sostinė VCUP'e, keletas vietų Panoramoje. Bet gal yra kažkas susijusio išskirtinai su troliais (Nykštukų pasaulis gal tegul atkrenta lotuliukas.gif )? Ar daniško/skandinaviško?
Atsakyti
Man tai labai patinka Panorama biggrin.gif
Ji strategiškai patogus taškas vilnietėms, visos tikrai žino, visada yra vietų parkingui. Ir kabakų nemažai rolleyes.gif Visokie Fortai, Briuseliai ir t.t. biggrin.gif Prie VCUP'o galima nusižudyt dieną, kai mašiną norisi pastatyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 29 birželio 2010 - 14:31
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 29, 15:28)
Pavyzdžiui?

Troliškomis galėtų būti laikomos tos, kurios arti gerų trolių prekybos taškų. Pvz. Laikinoji sostinė VCUP'e, keletas vietų Panoramoje. Bet gal yra kažkas susijusio išskirtinai su troliais (Nykštukų pasaulis gal tegul atkrenta  lotuliukas.gif )? Ar daniško/skandinaviško?

o as kaip tik maniau kad reikia kokioj kavinukej ,lauko terasoj susirinkti ax.gif .o tai VCUPa kaip uzpulsim,tai manau ir apyvarta troliu pardavejoms tadu nebloga prasuksim doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 29, 15:31)
Man tai labai patinka Panorama biggrin.gif 
Ji strategiškai patogus taškas vilnietėms, visos tikrai žino, visada yra vietų parkingui. Ir kabakų nemažai rolleyes.gif Visokie Fortai, Briuseliai ir t.t. biggrin.gif Prie VCUP'o galima nusižudyt dieną, kai mašiną norisi pastatyt.


Dėl parkingo išties geriau Panorama.

QUOTE(Tacita @ 2010 06 29, 15:33)
o as kaip tik maniau kad reikia kokioj kavinukej ,lauko terasoj susirinkti ax.gif .o tai VCUPa kaip uzpulsim,tai manau ir apyvarta troliu pardavejoms tadu nebloga prasuksim doh.gif  lotuliukas.gif


Lauko terasa yra ir Panoramoje berods? unsure.gif
Atsakyti