Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas rytas suraitytas, nelabai ryškiai, bet ryte dar akys neoratrintos, rodaus ir aš: vakar buvo diskusijų metu nustatytas tiniklas - dar laukiu dovanos, kuri pakeis vaidzą, bet labai laukiu jūsų nuomonių:
user posted image

Atsakyti
Dasha, nuostabu thumbup.gif Juk cia troliai, taigi kitaip ir but negali smile.gif Tik nuotrauka tai nelabai, gal saules pritruko g.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 08, 07:33)
Dasha, nuostabu  thumbup.gif Juk cia troliai, taigi kitaip ir but negali  smile.gif Tik nuotrauka tai nelabai, gal saules pritruko  g.gif

Oj ankstyvas rytas, nebuvo saulės šiandien Kaune - apsiniaukę iš pat ankstyvo ryto. Plius pamigau, tai teko greit suktis. Dar numatyta vieta levandors dryžiams - laukiu dovanų wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Dasha visai gera pradzia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 08, 07:59)
Labas rytas,
Dasha visai gera pradzia  wub.gif

nelabai ir bus daugiayu nebent teks grandinę pirkti biggrin.gif Nes su meksikonu, kuris tinka, bo jo akis fiolecetava - ims spausti rimtai. doh.gif Grandinę pirkčiau, bet noriu 2 kankolų nemokamų o bet tačiau - užsegimo man ketvirto nereik.
Atsakyti
Kaip čia gražu bigsmile.gif thumbup.gif
Tęsiu savo seniai duotą pažadą parodyti iš vokiečio atkeliavusią gėlę -plunksnelę ir pilkąją prizmę ax.gif

user posted image

o čia kita puse biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitelė: 08 liepos 2010 - 08:30
Kokia prizmė graži wub.gif kaip dūminis kvarcas tokia, super. O tas baltas tai nefritas? Ėmė ir patraukė mane "ant jų" biggrin.gif o taip spjaudžiau..
Atsakyti
Dasha, ačiū. Man tai ta pilkoji prizmė labiau ruda ir tikrai kažkiek panaši į dūminį kvarcą. Taip ten nefritas. Realiai jis balstas bet turi tokį švelnų žalsvai pilką atspalvį. Man tai jis dar neatradęs savo tikrosios vietos...lyg ir tinka - patinka, lyg ir ne.
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 07 08, 08:43)
Dasha, ačiū. Man tai ta pilkoji prizmė labiau ruda ir tikrai kažkiek panaši į dūminį kvarcą. Taip ten nefritas. Realiai jis balstas bet turi tokį švelnų žalsvai pilką atspalvį. Man tai jis dar neatradęs savo tikrosios vietos...lyg ir tinka - patinka, lyg ir ne.

Man jis saldainį kažkuo primena. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 07 08, 09:28)
Kaip čia gražu bigsmile.gif  thumbup.gif
Tęsiu savo seniai duotą pažadą parodyti iš vokiečio atkeliavusią gėlę -plunksnelę ir pilkąją prizmę ax.gif


Man tai sarvuotis labai ir ta gelele, wub.gif wub.gif
Bet jau bite kaip gerai atrodo thumbup.gif -as turiu ir nededu,reiks pabandyt rolleyes.gif

Dasha,graziai spalvu derinys isrodo ant apyrankes 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti