Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O kas tas rudas gražuolis? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 09:35)
mano geletosios su perlu, o Laisves islauktoji Dona smile.gif


O ta kraštinė unika šalia Donnos kokia wub.gif Man irgi tokios reikėtų thumbup.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 06 29, 09:36)
Gražuoliai  wub.gif
Aš dar gavau žinią, jog ir iš danų karoliukai parėjo: gintarinis ir Santa  thumbup.gif


Atsirišo maišas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 29, 09:40)
O kas tas rudas gražuolis?  wub.gif

o cia merginos laikykim, kad unika, nes nusizengiau antra karta troliams (pirmas buvo is auksrankes Aurora), ir papirkau is kitos auksarankes, nu bet jums galiu pasisakyt ir ispazint nuodeme ax.gif blush2.gif
http://www.mangobead...e...rt&Itemid=1
bet zinokit karolio kokybe ir grozis, tai kai kurie troliai neprilygsta toli grazu siam,
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 29 birželio 2010 - 08:58
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 23:19)
Sakau,maz nusipirkt tokia, nereiks apyrankiu lysnu... g.gif :

http://cgi.ebay.com/...=item2308128769

deze kaip deze, bet ar viduje troliai? man atrodo kad tokiom kainom tik karoliukai (kaip kazkuri sake) ten g.gif
Atsakyti
nu super karoliai wub.gif donos karan senai kliuvo už akies, dėl to matinio paviršiaus, čia ebay pirkote? gundo kabina vilioja doh.gif jetus, reik jus užblokuoti sad.gif bo nigirai bus wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 06 29, 10:11)
nu super karoliai wub.gif donos karan senai kliuvo už akies, dėl to matinio paviršiaus, čia ebay pirkote? gundo kabina vilioja doh.gif jetus, reik jus užblokuoti sad.gif bo nigirai bus wacko.gif

dona pirkom www. beadsensation.com 4u.gif
Atsakyti
Mano dona irgi kažkada atkeliaus, saugiai guli nupirkta wub.gif Nerealiai gražus karolius, dar kartą įsitikinau rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas netyčiom užmatėt, ar Kaune Megoj ar Akropoly yra meksikietiškas užsegimas? Ar deficitas jisai biškiuką?
Mergaitės,papirkau sūnui dovanų apyrankę odinukę. Nu kaip esu patenkinta tai ne tas žodis. Čia dovana nuo mažųjų broliukų dičkiui. Broliai dovanoja karoliuką "trys broliai/seserys" wub.gif
Tai jau jaučiuosi kaip pati turėdama apyrankę bigsmile.gif
Bet ir pati jau už poros dienų turėsiu. Oi kaip ateisiu pasidžiaugt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 09:18)
MERGOS NEPATIKESIT,
LAISVE GAVAUUUUUUUUUUUUU KANKOLUS is Nydarlandu, ALE REKIU GARSIAI EINA SAU,  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  drinks_cheers.gif  karsta.gif  assa.gif
Erszebeth nuvo teisi  aciuks.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinu ilgai išlauktų karoliukų gavus 4u.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 09:35)

mano geletosios su perlu, o Laisves islauktoji Dona smile.gif


grožiai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(saule @ 2010 06 29, 11:07)
Gal kas netyčiom užmatėt, ar Kaune Megoj ar Akropoly yra meksikietiškas užsegimas? Ar deficitas jisai biškiuką?
Mergaitės,papirkau sūnui dovanų apyrankę odinukę. Nu kaip esu patenkinta tai ne tas žodis. Čia dovana nuo mažųjų broliukų dičkiui. Broliai dovanoja karoliuką "trys broliai/seserys"  wub.gif
Tai jau jaučiuosi kaip pati turėdama apyrankę  bigsmile.gif
Bet ir pati jau už poros dienų turėsiu. Oi kaip ateisiu pasidžiaugt  blush2.gif


thumbup.gif neužmiršk pasimaivyti ir čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 21:55)
Oooo, aš visada už meetus biggrin.gif

Kas padarys private albumą? Aš turbūt nemoku, ir prisijungimo duomenų nepamenu, kompas kitas. Doooovis, ateik rolleyes.gif



QUOTE(rita7777 @ 2010 06 28, 21:57)
Aha, galėtų pasirodyti, o kažin ar jai parašyti asmeninę žinutę kad mano nuotraukas apyrankės gali įkelti į albumą ar ji pati sukelia pamačiusi?



QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:00)


o Dovis truputi aptingo ir apsileido su albumuku, pastebejau, sitiek graziu nuotraukyciu cia prikelet ir nei vienos neideta i ten  lens.gif

Sveikos, Atejau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Apsileidus as juodai. Nutolus nuo troliu, nuotaikos ne tos,kai neperku nieko. Seile tik pavarvinu. Va Fontenay, dar vakar sukrete su naslaitem lotuliukas.gif
Kas turit kokiu minciu del albumo? Nesinoretu,kad kiekviena tam albume turetu savo albuma? Man taip lotuliukas.gif Nes dabar ten lengvas bardakelis, labai daug fotkiu. Galeciau sukurti kiekvienos nikui albuma, perkelciau fotkes ir visom senbuvem duosiu prisijungima. Galesit pacios savo foto kelti, trinti ir tvarkytis. Nes kartais turiu laiko tik permesti tema. Kaip mintis mano?

QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 22:42)
O vat kas skaito šitą temą nerašydami - tokių gi daug - įsižiūrės tave kaip gviazdą - ir čiups už karšienės kokiam PC. Arba parašys viešai - "ar čia buvai tu, kur vakar maximoj su treninginėm kelnėm pirkai akcijinės daktariškos dešros, akcijinių ausų krapštukų, higieninių įklotų Libresse su trim lašais ir dvi bulkas pasibaigusio galiojimo?" biggrin.gif

Sukurus privatu albuma, prasalaiciai be prisijungimo nematys. Nors nesi garantuotas,kad tarp cia esanciu neivyks koks roziu karas ir tad afotkes bus paviesintos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 29 birželio 2010 - 10:52
QUOTE(Dovis @ 2010 06 29, 11:51)
Kaip mintis mano?

Mintis super.
O dėl feisų Noa iš principo teisi. Tiesiog tos rožių razborkės buvo taip seniai, kad jau spėjau pamiršt, kad jos įmanomos biggrin.gif Niekada nežinai, kam kas užplauks doh.gif
Gal tikrai darom gyvus meetus?
Atsakyti
Parduodu savo nepritapeli - retintas clear blue braid, nenesiotas. Rasykit i AZ. noresiu maziau nei aukcionuose ir internete smile.gif
http://www.trollbead...d--Retired.aspx
http://www.beadsensa...blue-braid.html

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti