Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 23:26)
, bet va tokia babce cia asvisai ne formoj, irgi gerai but sest ant ryziu dietos  doh.gif

babce matai doh.gif -ne formoj ir t.t. Baikit mergos,kad negirdeciau apie dietas,baisuokliskumus,neformas-zodziu si vakara vyksta susipazinimo MATAU TAVE vakarelis thumbup.gif lotuliukas.gif .Fontenay-labai simpatiska tamsta esat. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Fontenay - :gun: kas per savęs pristatymas ? smile.gif labai gražiai atrodai wink.gif visiškai rimtai wink.gif ! Fotikas tamstą myli 4u.gif
Na jei vyksta tai aš irgi ... tongue.gif tik be apyrankės foto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo borooze: 07 liepos 2010 - 23:09
QUOTE(Tacita @ 2010 07 07, 23:30)
babce matai doh.gif -ne formoj ir t.t. Baikit mergos,kad negirdeciau apie dietas,baisuokliskumus,neformas-zodziu si vakara vyksta susipazinimo MATAU TAVE vakarelis thumbup.gif  lotuliukas.gif .Fontenay-labai simpatiska tamsta esat. drinks_cheers.gif

o tai dekui drauge flirt.gif friends.gif bet nematau taves niekaip lens.gif

borooze aciu, bet kaip as nemegstu fotkintis blush-anim-cl.gif , eina sau, tik seima labai patinka fotografuot ir trolius hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 07 liepos 2010 - 22:35
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 23:32)


borooze aciu, bet kaip as nemegstu fotkintis  blush-anim-cl.gif , eina sau, tik seima labai patinka fotografuot ir trolius  hihihi.gif

aš irgi nekenčiu fotkintis... fe... nebent tam stipriai pasiruošiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 23:26)
tik jau baik gi smile.gif
o as dar viena atradau is palangos, dukra nutrauke, bet va tokia babce cia asvisai ne formoj, irgi gerai but sest ant ryziu dietos  doh.gif  bet jus tik i ranka ziurekit, aplink nesizvalgykit hihihi.gif



labai gražiai atrodai thumbup.gif formoj formoj,nesimaivyk thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(borooze @ 2010 07 07, 23:31)

Be makiažo ir po baisaus skrydžio :



malonu suspažinti 4u.gif dar viena gražuolė,visos trolistės gazelės (išskirus mane) wub.gif ale tu man labai matyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 07, 23:31)
Na jei vyksta tai aš irgi ... tongue.gif tik be apyrankės foto  ax.gif
Be makiažo ir po baisaus skrydžio :

na va, malonu pazint, kokia miela panele smile.gif
Atsakyti
user posted image-cia bandymas pavadinimu pliushine lotuliukas.gif .Diamonds kankoliukai panasu pratinasi pas mane gyventi.Nors dienos sviesos dar nemate ax.gif .O salia trikampiu-naujoji dangiska permatoma geleta unika-lauke ji manes per visas sventines dienas.Ant meskiuko ji apsimurzinus,o siaip labai grazi.Bet kaip sakant,cia-cvetocki irnesakyk.gif .siandien dziaugsmas tryksta man del sitos-pagaliau sulaukiau-nu zinokit nereali,tokia grazi,kad grazesnes nesu maciusi bigsmile.gif
user posted image

Tai va.Fontenay,matai koki grozi padejai man nurauti blush-anim-cl.gif2:Beje,ji su visais zymejimais,kaip priklauso tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 07 liepos 2010 - 22:47
QUOTE(Tacita @ 2010 07 07, 23:46)
Tai va.Fontenay,matai koki grozi padejai man nurauti blush-anim-cl.gif2:Beje,ji su visais zymejimais,kaip priklauso tongue.gif

as juk draugiska gi smile.gif man negaila 4u.gif , pas mane geletoji pilna jau, reiks ryt pafotkint, siandien gavau paskutini karoli is nydarlandu su gelem smile.gif ir netelpa pas many jau, tai uztat ir uzrodziau tau mirksiukas.gif
bet karolis is tiesu grazus doh.gif
bet jau diamond koloritas wacko.gif
Atsakyti
niiu merguces ir pridejot thumbup.gif
Nidalaura thumbup.gif abi nuostabios su jumis klubo atidaryme susipazinau wub.gif o jusu augintinis ir thumbup.gif patikeciau saugot savo apyranke mirksiukas.gif
Kikirike abi fainuoles nz. kuri labiau mirksiukas.gif ir as dukriuko noriu pirkciau trolius wub.gif
Fontenay per plauka taves nesutikau pajuri ax.gif
borooze - malonu pazint thumbup.gif dabar tavo troliukus isivaizduosiu kartu su tavim wub.gif
Tacita nuostabus tavo groziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 07, 23:43)

malonu suspažinti  4u.gif dar viena gražuolė,visos trolistės gazelės (išskirus mane)  wub.gif ale tu man labai matyta  g.gif

aciu 4u.gif O kur galejau btu matyta? KMU,KTU, Kaune tongue.gif ?

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 23:44)
na va, malonu pazint, kokia miela panele smile.gif

Man irgi malonu visas gyvai pamatyti (na beveik gyvai smile.gif ) Būt smagu susitikt visoms smile.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 07 07, 23:51)

borooze - malonu pazint  thumbup.gif dabar tavo troliukus isivaizduosiu kartu su tavim  wub.gif


4u.gif dabar audžiu mintį ko dar reikia... nes melsvasis man netiko kažkaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 23:51)
bet karolis is tiesu grazus  doh.gif
bet jau diamond koloritas  wacko.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 07 07, 23:51)
Tacita nuostabus tavo groziai  thumbup.gif

aciuks.gif oro_buckis.gif sokiai.gif ploja.gif
Atsakyti
Faina susipažint.
Ir eikit jūs su savo dietom doh.gif Tipo jums jų reikia biggrin.gif
Atsakyti