Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 07, 22:23)
teisingai  blush2.gif nu tuoj ir aš paieškosiu su troliais foto  blush2.gif
nu kokie turtai,kokios panikės  wub.gif
Aš ir Smiltutė  ax.gif ir aišku Troliukai  blush2.gif

nu koki groziai, jetus wub.gif
Atsakyti
Jezus merginos kokios jus visos grazios dailios o vaikuciai visu nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 07, 22:40)
Fontenay,su troliais neturiu savo foto.As siaip siandien euforijoj  sokiai.gif  ploja.gif  ploja.gif

tiks ir be troliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 07, 22:47)
Aš tų Kg nematau  lens.gif

Aš jaučiu dar foto neturiu su troliukas, per trumpai jie pas mane  blush2.gif reikės taisyt padėtį, kišt riešą į visus kadrus hihihi.gif


tai jie ant veido gal ir nesimato lotuliukas.gif ( o gal ir matosi g.gif ),tuoj imesiu Palangos foto su vaikais - beje tai vienintelė mano foto iš Palangos,nes visur aš fotkinu doh.gif
Beje,kad į temą būtų tai ant rankos Troliukai blush2.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Yell @ 2010 07 07, 22:53)
Parasparniu skraidyt mokinuos smile.gif
Oi, turiu nereikalingų kg tikrai  doh.gif

wow,kaip įdomu (čia aš apie parasparnį) bigsmile.gif
nu nu,tiktais jau,niekur nėra tu tavo papildomų kg - kaip kokia gazelė thumbup.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 22:53)
nu koki groziai, jetus  wub.gif

ačiū blush2.gif
Atsakyti
Taip, yptingai as grazi... Mano Gabriele, kai buvo maza karta pasake - mamyte, tu tokia grazi, kaip juros banginis hihihi.gif As tokia visa gyvenima daugiau maziau apvalaina kriause. Gyvenime nepamirsiu lotuliukas.gif Zinau gera dieta, planuoju uzsiimt pries atostogas, nes per paskutinius menesius su belekokiu valgymu ir tik pries miega sustorejau iki rimto parso dydzio (tuoj apsimokes uz gyva svori parduot biggrin.gif ). Bet tikrai nepasakysiu jos maitinanciai toki grozi mamai. Va po kokiu 7 men., kai baigsi Smiltute maitint, tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 07, 23:01)
Taip, yptingai as grazi... Mano Gabriele, kai buvo maza karta pasake - mamyte, tu tokia grazi, kaip juros banginis  hihihi.gif As tokia visa gyvenima daugiau maziau apvalaina kriause. Gyvenime nepamirsiu  lotuliukas.gif  Zinau gera dieta, planuoju uzsiimt pries atostogas, nes per paskutinius menesius su belekokiu valgymu ir tik pries miega sustorejau iki  rimto parso dydzio (tuoj apsimokes uz gyva svori parduot  biggrin.gif ). Bet tikrai nepasakysiu jos maitinanciai toki grozi mamai. Va po kokiu 7 men., kai baigsi Smiltute maitint, tada  biggrin.gif


niu va,tai neišduosi doh.gif kiba jau tokia drastiška g.gif man šitą vasarą dvi vestuvės nusimato,ir dar Smiltutės krikštynos - noriu būti ale gazelė,na gerai,maža gazelė ( mano labai mažas ūgis ) lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi merginos, pradėjot dėti tokias nuotraukas wub.gif tai tema baigiasi kosminiu greičiu doh.gif Netgi išlindau iš teliko (bet ir gerai, nes mano favoritai gavo įvartį, tai širdį mažiau skauda), kad sukurčiau naują temą. Taigi, prašom, nauja tema ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 liepos 2010 - 22:10
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 07, 23:01)

tik nesakyk kad ryziu badas lotuliukas.gif
Atsakyti
Svoriai, svroriai, svoriai ... doh.gif manau čia moterų yda, nes visos savyje matom kažką negero ... Jaučiu didelis dalis moterų gavę galimybę kažką savyje pakeisti pirmoje vietoje atsisakytų kelių kg, o tik poto viskas kitą tongue.gif (bent jau aš tai tikrai tongue.gif )
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 23:08)
Oi merginos, pradėjot dėti tokias nuotraukas  wub.gif  tai tema baigiasi kosminiu greičiu  doh.gif Netgi išlindau iš teliko (bet ir gerai, nes mano favoritai gavo įvartį, tai širdį mažiau skauda), kad sukurčiau naują temą. Taigi, prašom, nauja tema  ax.gif

Ačiū už naują temą 4u.gif

taip ir reikia tiems vokiečiams, labai tikiuosi, kad rezultatas nekis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 22:54)
tiks ir be troliu smile.gif

ai,nu kad lauzausi. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 07, 23:18)
ai,nu kad lauzausi. lotuliukas.gif


Kaip netroliška tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 07, 23:18)
ai,nu kad lauzausi. lotuliukas.gif

tik jau baik gi smile.gif
o as dar viena atradau is palangos, dukra nutrauke, bet va tokia babce cia asvisai ne formoj, irgi gerai but sest ant ryziu dietos doh.gif bet jus tik i ranka ziurekit, aplink nesizvalgykit hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 07 liepos 2010 - 22:28