Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pionieriskas pazadas ivykdytas - foto sukeltos kartu su draugu pagalba.
Kikirike, kokie turtai, nuostoliai vieni doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 07, 22:23)
Aš ir Smiltutė  ax.gif ir aišku Troliukai  blush2.gif


wub.gif wub.gif wub.gif Dukriuko noriu smile.gif
Atsakyti
Kikirike Jūs abi nuostabios !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Echt kaip žavu mergytės.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 07, 22:29)
wub.gif  wub.gif  wub.gif Dukriuko noriu smile.gif

nu tai pirkite ar gandrų prašykite,arba kopūstuose ieškokite mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nuostabi mergyte... Nematau troliu, kai nuotraukose tokie vaikai wub.gif
Atsakyti
Kikirike, koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Radau ir aš porą foto su troliai smile.gif
čia ir čia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 07, 22:34)
Kikirike Jūs abi nuostabios !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Echt kaip žavu mergytės.... wub.gif


ačiū,mergaitė tai graži,aš kai numesiu kg irgi būsiu graži doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 07, 22:23)
Aš ir Smiltutė  ax.gif ir aišku Troliukai  blush2.gif


susilydysiu wub.gif wub.gif -kokia foto,nu grazuoles abi.
Mano dukryte irgi toki megztukeli turejo-labai faina NEXT kokybe thumbup.gif

Fontenay,su troliais neturiu savo foto.As siaip siandien euforijoj sokiai.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 07 liepos 2010 - 21:41
As kai gandrui laiska parasau, gaunu atsakyma - tu baisi darboholike vaikiuka galvoji darbe isaugint? Apseisi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 07, 22:37)
Nuostabi mergyte... Nematau troliu, kai nuotraukose tokie vaikai  wub.gif


blush2.gif
QUOTE(Yell @ 2010 07 07, 22:37)
Kikirike, koks grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Radau ir aš porą foto su troliai smile.gif
čia ir čia  blush2.gif


oho,o kokie ten agregatai ant galvos pirmoje foto,na ta prasme ką tu ten su jais dariai,skridai ? blush2.gif
Ir dar atskleiskit paslaptį kaip jūs taip visos gražiai atrodot net po dviejų vaikų blush2.gif nu žodžiu greit sakykit kokių čia man grožio procedūrų ir dietų reikia laikytis? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 07 07, 22:40)
susilydysiu wub.gif  wub.gif -kokia foto,nu grazuoles abi.
Mano dukryte irgi toki megztukeli turejo-labai faina NEXT kokybe thumbup.gif

Fontenay,su troliais neturiu savo foto.As siaip siandien euforijoj  sokiai.gif  ploja.gif  ploja.gif

ačiū ačiū ax.gif o nextas superinis - mano dičkis (na jam tik 1,5metai ) viską iš next nešioja,aš irgi kelis rūbus turiu,mažajai irgi perku iš ten - dabar laukiu seilų thumbup.gif

QUOTE(nidalaura @ 2010 07 07, 22:40)
As kai gandrui laiska parasau, gaunu atsakyma - tu baisi darboholike vaikiuka galvoji darbe isaugint? Apseisi  hihihi.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 07, 22:38)
ačiū,mergaitė tai graži,aš kai numesiu kg irgi būsiu graži  doh.gif  lotuliukas.gif

Aš tų Kg nematau lens.gif

Aš jaučiu dar foto neturiu su troliukas, per trumpai jie pas mane blush2.gif reikės taisyt padėtį, kišt riešą į visus kadrus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 07, 22:46)
blush2.gif
oho,o kokie ten agregatai ant galvos pirmoje foto,na ta prasme ką tu ten su jais dariai,skridai ?  blush2.gif
Ir dar atskleiskit paslaptį kaip jūs taip visos gražiai atrodot net po dviejų vaikų  blush2.gif nu žodžiu

Parasparniu skraidyt mokinuos smile.gif
Oi, turiu nereikalingų kg tikrai doh.gif
Atsakyti