Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pasirodau ir aš su naujaisiais gyventojais. Stikliukų paskutiniu metu visai nebeperku, tik gaunu dovanų, tai kitos spalvos nukeliavo ant odinukės, nuo šitos manau greit keliaus ir mėlynieji karoliukai. Ačių merginoms už organizuotą užsakymą iš diamonds, tik šiandien paėmiau savo eskimo veiduką iš pašto. 4u.gif
Sorry už kokybę, tik pradedu mokintis naudotis naujuoju fotoaparatu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 18:24)
ir matau daug daug akmenu  ax.gif  wub.gif

Dekui ax.gif taip akmenai man patinka labiausiai , siuo metu susiveriau nepilna nes patinka kai daugiau matuosi apyrankes graziai zvilga sauluteja.
Skubu viska skaityti ka praleidau.
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2010 07 07, 18:31)
Pasirodau ir aš su naujaisiais gyventojais.

Dziaugiames ir mes kartu su tavim... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2010 07 07, 18:31)
Pasirodau ir aš su naujaisiais gyventojais.

eskimo veidukas liuksiskas,ir karoliai kiti faini, dar keisi ir keisi manau smile.gif
Atsakyti
Aš tą eskimo veiduką matau pirmąkart blush2.gif Kaip anksčiau tokio grožio nepastebėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 07, 19:27)
Aš tą eskimo veiduką matau pirmąkart  blush2.gif  Kaip anksčiau tokio grožio nepastebėjau  g.gif

kazkaip man atrodo kad kitoj pusej tupilakas sedi, gal klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 19:30)
kazkaip man atrodo kad kitoj pusej tupilakas sedi, gal klystu  g.gif

Nu, mano tupilake kitoj pusėj eskimas nesėdi... schmoll.gif
Atsakyti
Oficialiai tai parašyta Tupilakas, o aprašyme, kad eskimo galvos. Kadangi auginu šiaurinuką šunį, tai man šitas karoliukas eskimas vadinsis. biggrin.gif

http://www.diamonds4...lak-p-2437.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twitter: 07 liepos 2010 - 18:42
Pažiūrėjau nuotrauką, ir aišku: pirmus du veideliu įsidėmėjau, o tą trečiąjį, kuris apyrankėje toks ryškus, pasirodo, ir pamiršau...
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2010 07 07, 19:41)
Oficialiai tai parašyta Tupilakas, o aprašyme, kad eskimo galvos. Kadangi auginu šiaurinuką šunį, tai man šitas karoliukas eskimas vadinsis. biggrin.gif


sakiau sakiau clap.gif buvo ir man uzkliuves sis karolis kazkada smile.gif
Atsakyti
nesekme kiek rasau vis dingsta tekstas istrynu blink.gif dziaugiuos visu naujai isigytais karoliukais wub.gif ka galiu pridurt kad Palangoj minejo kad turi dar meksikietiska uzsegima, ir Klaipedoj labai grazus Labradoritas su auksu spindesiu is abieju pusiu.
O cia mano nepritape karoliukai rasykit i as jai kuriai patiks -
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 07 liepos 2010 - 19:11
nu bet cia tai gera minti Dzaska pakiso thumbup.gif , reik ir man flirt.gif pasirodyt ir prisistatyt ax.gif , kad tikrai nesioju troliu apyranke, ir paskui jau sutikta busiu pakalbinta forumieciu sunglasses2.gif , ane Kikirike mirksiukas.gif . o beto neaisku, jei meetas gathering.gif ivyktu Vilniuj, ar pavyktu ten sudalyvaut, va rolleyes.gif
imetu fotke, kur radau, kad truputi matosi geletoji troliu apyranke smile.gif
user posted image
Atsakyti